reklama - dobre miejsce

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
olga-91
Laik
Laik

reklama - dobre miejsce

Post autor: olga-91 » 06 maja 2010, 19:58

Ja troszkę z innej strony.
Proszę niech mi ktoś napisze w jakim miejscu najlepiej otworzyć salon. Na osiedlu a może blisko sklepu typu biedronka....?

truskavka
Amator
Amator

Re: reklama - dobre miejsce

Post autor: truskavka » 07 maja 2010, 16:10

Najlepszym miejscem na otwarcie salonu kosmetycznego to oczywiście centrum. Niekoniecznie ścisłe centrum ale centrum. Oczywiście jak na początek nie można sobie pozwolić na źle wykonywane usługi ponieważ wtedy na początku jesteśmy skreśleni. Zależy też z jakiego miasta jesteś ponieważ jeżeli jest to małe miasto i już jest sporo takich salonów to myślę że nie ma co wdawać się w nowy salon. Jeżeli jest to duże miasto powyżej 50.000 ludzi to gra jest warta świeczki . Powodzenia !! :)

olga-91
Laik
Laik

Post autor: olga-91 » 09 maja 2010, 06:43

jeśli chodzi o centrum to pewnie musi być to salom gdzieś blisko dużych ulic i przystanków autobusowych i tramwajowych - prawda?

truskavka
Amator
Amator

Post autor: truskavka » 09 maja 2010, 10:42

Może nie przy bardzo dużych ulicach ale tam gdzie jest blisko jakiś parking... właśnie przystanki autobusowe, tramwajowe też dużo dają. Tam gdzie jest dobra komunikacja miejska żeby nie trzeba było maszerować z parkingu do salonu fryzjerskiego pół godziny :) W dzisiejszych czasach klient ceni sobie wygodę a najlepiej jak by zaparkował w samym salonie hehe ;) Wiem to po sobie :-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 11 maja 2010, 19:11

Wszystko zależy od profilu. Wiem, że miejsce musi być dostosowane do profilu marketingu. Znam doskonale prosperujące salony na małych osiedlach i poza miastem (peryferia i wioski) ale na początku konieczna by była mocna reklama, promocja i przyciągnięcie jak największej ilości klientów - oczywiście trzeba ich jeszcze utrzymać.

W centrach jest znacznie łatwiej choć koszty wynajmu są znacznie wyższe. Tam gdzie duży ruch jest i większa konkurencja. Musisz mieć ofertę zabiegów które rzucą konkurencję na kolana.

Zapamiętaj jedną radę jeżeli nie przywiążesz do siebie klienteli - to w najlepszym miejscu będziesz robić tylko hennę i oczyszczanie.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Bobek
Amator
Amator

Post autor: Bobek » 11 maja 2010, 20:39

Nie jestem pewien czy dobrzy klienci biedronki będą również twoimi dobrymi klientami.
Lokal musi być przy ciągach komunikacyjnych - musi być widoczny - najlepiej żeby miał oklejone witryny.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 25 sty 2011, 14:55

W sumie to ciężkie pytanie.. Jeżeli otworzysz salon na dużym osiedlu,to na pewno będziesz miała klientów,tym bardziej jeżeli będzie to jedyny salon kosmetyczny w okolicy.
Obok biedronki ludzie wydają pieniądze głównie na zakupy spożywcze,wiec moim zdaniem masz mniejszą szansę przebicia.

kazo
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kazo » 20 sie 2018, 19:10

Najlepszym miejscem dla reklamy w tych latach jest internet. Bez problemu stworzysz jakąś ciekawą kampanię, która pozwoli rozrosnąć się Twojej firmie za pomocą agencji interaktywnej https://solv.pl

lee Yuu
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: lee Yuu » 22 sie 2018, 18:21

Najlepszym sposobem na reklame jest pozycjonowanie stron internetowych Dzięki pozycjonowaniu bedziesz mieć wysoka pozycje w social mediach takich jak google.pozycjonowanie strony pozwoli Ci na zyskiwanie nowych klientow bez nakładu twojej pracy. Warto się zapoznać z tą metodą reklamy. Jest to chyba najlepsza reklama jaka istnieje.

Jan87
Laik
Laik

Post autor: Jan87 » 22 sie 2018, 21:27

Jeśli szukasz twórczego pomysłu na stoisko handlowe dla Twojej marki to nie ma lepszego oddziału jak owy z arla-com. Mój krewny prowadzi z zyskiem spółkę dotyczącą planowania zieleńców. Zaczerpnął z usług korporacji arla-com i to było niesamowite. Duży profesjonalizm i pomysłowość. Do dziś wertuję fotografie jego miejsca towarowego. Zalecam arla-com.eu.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków