Event firmowy/impreza dla pracowników

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
Kasia17_17
Amator
Amator

Event firmowy/impreza dla pracowników

Post autor: Kasia17_17 » 13 sie 2019, 10:29

Hej :) Jeśli szukacie firmy, która zorganizuje event integracyjny dla pracowników, to polecam bardzo agencja power . Wszystko dopięte na ostatni guzik, pracownicy mega zadowoleni, wszyscy świetnie się bawiliśmy :) Organizują też wyjazdy dla firm.

Waraga
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Event firmowy/impreza dla pracowników

Post autor: Waraga » 15 sie 2019, 12:16

A według mnie już niedługo bardzo fajną imprezę dla pracowników , będzie można zorganizować w CulinaryOn w Warszawie. Takich możliwości w naszym kraju jeszcze nie było a podczas takiej imprezy można się fajnie zintegrować i przy okazji dobrze pobawić.

Tonika
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tonika » 19 sie 2019, 10:01

apropo tego tematu ; jak wygladaja Wasze przygotowania do takich wydarzen? ja zawsze mam problem z doborem odpowiedniej sukienki czy makijażu. jednak slyszalam ze są firmy ktore oferują taki makijaż z dojazdem w Warszawie jak np Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ Co myslicie? Bo ja tez jestem z okolic Warszawy i zastanawiam sie nad taką usługą

mikonka
Amator
Amator

Post autor: mikonka » 22 sie 2019, 10:54

Jak robisz event pracowniczy w plenerze to polecam wynająć odpowiedni sprzęt jak kontenery sanitarne, ogrodzenia czy też kosze na śmieci. Wszystko to wynajmiesz w jednym miejscu a mianowicie tutaj https://mtoilet.pl/ Mają atrakcyjne ceny i szybkie realizacje zamówień. Bez nich impreza na pewno się nie uda.

SabinaTR
Amator
Amator

Post autor: SabinaTR » 12 lis 2019, 08:56

Moim zdaniem, doskonałym dopełnieniem takich eventów jest wprowadzenie do firmy odpowiednio dopasowanych programów uznaniowych https://www.motivationdirect.pl/oferta/ ... -uznaniowe Imprezy integracyjne są bardzo ważne, niemniej jednak nie dają one tak wymiernych korzyści jak programy motywacyjne, które realnie zachęcają pracowników do podejmowania bardziej kreatywnych, oryginalnych i efektywniejszych działań na rzecz firmy :)

dolar11
Amator
Amator

Post autor: dolar11 » 12 lis 2019, 11:23

We Wrocławiu i okolicach mogę wam polecić
integracja firmowa wrocław organizują na prawdę super imprezy i wypady integracyjne. Wszystko zawsze na top. W sumie oprócz Wrocławia organizują bodajże też coś w Krakowie i Warszawie, więc jeśli ktoś jest z tamtych okolic tez może znaleźć coś dla siebie :).

Mari77
Amator
Amator

Post autor: Mari77 » 04 gru 2019, 11:05

Gdy ciekawi Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo dobrych informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://morze-hotelspa.pl .

kaliber
Amator
Amator

Post autor: kaliber » 16 gru 2019, 22:42

Faktycznie tego rodzaju imprezy są na pewno pożądane i wielu prawników tylko czasami czeka, aż znów będzie mogło się pobawić. Jednak sama organizacja eventów nie należy do rzeczy najłatwiejszych i moim zdaniem trzeba to powierzyć firmie która się na tym zna. Ja już wielokrotnie byłem właśnie na takiej imprezie organizowanej przez firmę zewnętrzną i wybawiłem się naprawdę bardzo fajnie.

Awatar użytkownika
gleason.jensen
Laik
Laik

Post autor: gleason.jensen » 17 gru 2019, 21:45

Myślicie, że taka impreza w terenie dla pracowników to dobry pomysł? Można by dzięki temu sprawdzić ich współpracę, albo właśnie ją poćwiczyć

justi9751
Laik
Laik

Post autor: justi9751 » 30 gru 2019, 10:55

ostatnio wyprawiałam urodziny córki i zależało mi, żeby wszystko poszło właśnie tak jak sobie wymarzyłam. wynajęłam w tym celu agencję marketingową In spe Events ze szczecina http://inspe-grupa.pl/, bo jakiś czas temu świetnie zorganizowali konferencję w firmie męża, a jego szef opowiadał, że specjalizują się też w imprezach firmowych i taką też zorganizują dla męża. okazało się, że robią też imprezy z atrakcjami dla dzieci, więc pomyślałam, że no strzał w dziesiątkę! zapewnili catering, który posmakował maluchom, my nie musieliśmy się niczym przejmować, poza zwracaniem uwagi na pociechy, a nasza córa była zadowolona jak nigdy, lepiej sobie tego wymarzyć nie mogłam :D

Friday554
Amator
Amator

Post autor: Friday554 » 11 sty 2020, 22:27

Uwielbiam imprezy firmowe, bo dzięki nim mogę swobodnie porozmawiać ze współpracownikami, a także bliżej poznać osoby, z którymi nie spotykam się na co dzień. Jedynym minusem takich spotkań są dla mnie duże ilości alkoholu, jakie pojawiają się na stołach. Mam niestety słabą głowę, więc większe dawki procentów kompletnie wykluczają mnie z zabawy. Nie mogę sobie pozwolić na obciach podczas imprezy, więc zawsze mam przy sobie tabletki 2KC, które zmniejszają poczucie zmęczenia i nużenia, wspierają metabolizm energetyczny oraz chronią przed kacem. Na szczęście jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. ;)

sienna_081
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: sienna_081 » 13 sty 2020, 21:21

Event firmowy powinien być przygotowany w jak najmniejszym szczególe, żeby w czasie wieczoru wszystko poszło tak jak trzeba. Nikt nie chce żeby zabrakło oświetlenia czy nagłośnienia. Do tego warto jest zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria jak statywy, przewody, reflektory czy megafon (adastra). Dzięki temu w czasie wieczoru koncert, pokaz czy występ DJa przebiegnie bez żadnych zakłóceń i nieprzyjemnych niespodzianek.

Anes
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Anes » 20 sty 2020, 15:40

Apropo takiej integracji to uwazam ze fajnie byloby zorganizowac impreze karnawalowa w firmie ja uwielbiam takie wydarzenia i mysle ze kazdy bedzie sie swietnie bawic - u mnie w pracy bedzie wlasnie taka impreza i juz szukam ładne stroje karnawałowe dla dorosłych -mam kilka na oku :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków