Event firmowy/impreza dla pracowników

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
Kasia17_17
Laik
Laik

Event firmowy/impreza dla pracowników

Post autor: Kasia17_17 » 13 sie 2019, 10:29

Hej :) Jeśli szukacie firmy, która zorganizuje event integracyjny dla pracowników, to polecam bardzo agencja power . Wszystko dopięte na ostatni guzik, pracownicy mega zadowoleni, wszyscy świetnie się bawiliśmy :) Organizują też wyjazdy dla firm.

Waraga
Stylista
Stylista

Re: Event firmowy/impreza dla pracowników

Post autor: Waraga » 15 sie 2019, 12:16

A według mnie już niedługo bardzo fajną imprezę dla pracowników , będzie można zorganizować w CulinaryOn w Warszawie. Takich możliwości w naszym kraju jeszcze nie było a podczas takiej imprezy można się fajnie zintegrować i przy okazji dobrze pobawić.

Tonika
Amator
Amator

Post autor: Tonika » 19 sie 2019, 10:01

apropo tego tematu ; jak wygladaja Wasze przygotowania do takich wydarzen? ja zawsze mam problem z doborem odpowiedniej sukienki czy makijażu. jednak slyszalam ze są firmy ktore oferują taki makijaż z dojazdem w Warszawie jak np Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ Co myslicie? Bo ja tez jestem z okolic Warszawy i zastanawiam sie nad taką usługą

mikonka
Laik
Laik

Post autor: mikonka » 22 sie 2019, 10:54

Jak robisz event pracowniczy w plenerze to polecam wynająć odpowiedni sprzęt jak kontenery sanitarne, ogrodzenia czy też kosze na śmieci. Wszystko to wynajmiesz w jednym miejscu a mianowicie tutaj https://mtoilet.pl/ Mają atrakcyjne ceny i szybkie realizacje zamówień. Bez nich impreza na pewno się nie uda.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków