Itely Aquarely farby z nanotechnoligią HIT

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
Asiulk.6
Laik
Laik

Itely Aquarely farby z nanotechnoligią HIT

Post autor: Asiulk.6 » 21 mar 2013, 23:56

Farba aquarely powstała w wyniku wielu badań osiągniętych przez włoską firmę Itely HairFashion który jest liderem w produkcji profesjonalnych farb do włosów. Farba do włosów Aquarely posiada technologię nano cząsteczki pigmentu dzięki temu osiągnięto mikro pigment który jest wstanie wniknąć głębiej we wnętrze włosa a co za tym idzie kolor jest bardziej intensywny i trwały, nie ma też potrzeby odchylania łuski włosa tak mocna jak w zwykłej farbie fryzjerskiej, skutkuje to tym mniejsze odchylenie łuski mniej podrażnione włosy farbowaniem, z tego powodu też została obniżona zawartość amoniaku aż czterokrotnie bez dodawania innych środków zastępczych. Link do tej farby: http://uradka.pl/index.php/itely/farba-aquarely.html

karski1
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Re: Itely Aquarely farby z nanotechnoligią HIT

Post autor: karski1 » 05 kwie 2013, 13:33

Czy ktoś z Was testował tą farbę? Jak się zachowuje i co można o niej powiedzieć?

Kanadios
Laik
Laik

Post autor: Kanadios » 04 sie 2014, 12:12

Farby AQUARELY Color IMP użyłam pierwszy raz i jestem zdziwiona, że farba za dość przystępną cenę, moze dać taki fajny efekt. Użyłam odcienia 9CL - bardzo jasny blond - sahara, kolor wyszedł prawie idealny jak na opakowaniu, bardzo mi się podoba ;)Niestety po moim rozjaśnianiu, włosy mam bardzo zniszczone i mimo tego, że ta farba nie działa tak inwazyjnie na włosy, to i tak miałam przesuszone i musiałam użyć swojej maski (polecam te również z Itely) zaraz po użyciu farby :? ale bez maski to i tak jest bardzo dobra farba, gorąco polecam.

tomjery
Laik
Laik

Post autor: tomjery » 07 gru 2014, 11:34

Moim zdaniem jeżeli chcesz reklamować salon fryzjerski czy też konkretne usługi,powinnaś zainwestować w reklamę na wielu płaszczyznach. Zarówno w internetową jak i prasa,ulotki,ogłoszenia czy banery. Nei jest to tania sprawa,ale uwierz mi ze zwraca się z nawiązką. bez reklamy nikt nawet nie przeczyta o Twoich usługach,nikt się o tym nie dowie.
adil

Mgacek
Laik
Laik

Post autor: Mgacek » 09 gru 2014, 21:41

Koleżanka w salonie jej używa i jest bardzo zadowolona.

marcia
Laik
Laik

Post autor: marcia » 03 sty 2015, 20:29

Farba o której mowa w temacie naprawdę rewelacyjna, jestem bardzo zadowolona z jakości do ceny.

Awatar użytkownika
wawi
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: wawi » 05 lip 2017, 22:41

Żona używa w salonie a używa tylko lepszych kosmetyków do włosów. Więc chyba jest godny polecenia.

pieknyolek
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: pieknyolek » 12 sie 2019, 08:51

Zapraszam na stronę banery reklamowe animowane

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków