Jaka agencja reklamowa?

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
karski1
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Jaka agencja reklamowa?

Post autor: karski1 » 02 maja 2013, 12:23

Witam
Możecie polecić mi jakaś agencję która zajmuje się reklamą w Warszawie? Ważne, aby ta agencja reklamowa Warszawa miała dosyć szerokie możliwości reklamy i działania. Np. internet, plakaty, bilbordy i inne rzeczy tego typu służace reklamie.

Kukiz29
Laik
Laik

Re: Jaka agencja reklamowa?

Post autor: Kukiz29 » 08 maja 2013, 06:03

Art agencja reklamowa

Barbers_pl
Amator
Amator

Post autor: Barbers_pl » 19 maja 2013, 20:30

Moim zdaniem jeżeli chcesz reklamować salon fryzjerski czy też konkretne usługi,powinnaś zainwestować w reklamę na wielu płaszczyznach. Zarówno w internetową jak i prasa,ulotki,ogłoszenia czy banery. Nei jest to tania sprawa,ale uwierz mi ze zwraca się z nawiązką. bez reklamy nikt nawet nie przeczyta o Twoich usługach,nikt się o tym nie dowie.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 22 maja 2013, 14:43

To prawda, ale w tej branży liczą się przede wszystkim opinie klientów. Najlepszą reklamą salonu będą zadowoleni klienci.

ombrehair
Amator
Amator

Post autor: ombrehair » 30 lip 2013, 17:29

Fakt, że poczta pantoflowa w tym fachu jest najważniejsza. Możesz wydać tysiące na reklamę, ale jeśli klientki nie będą zadowolone, to możesz zapomnieć o sukcesie

gagalonek
Laik
Laik

Post autor: gagalonek » 31 sie 2013, 11:56

Wybierając agencję reklamową zastanów się na czym ci najbardziej zależy, jaką masz wizję, itp. Potem przejrzyj różne realizacje różnych agencji i zobacz, która z nich ma projekty w "twoim stylu". Na cenę nie patrz - jest to w sumie mało ważny czynnik, jeśli zależy ci na wysokiej jakości i innowacyjności. Ze swojej strony polecić mogę agencję Media Project Group - zajmują się reklamą mojego salony. Ich projekty można znaleźć tutaj

korozja
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: korozja » 11 wrz 2013, 19:05

ale chyba coś pomyliłeś miejsca z tym tematem
Handel materacami to dobry biznes.
Piankowy materac dla dorosłych

PabloFryc
Laik
Laik

Post autor: PabloFryc » 23 lip 2014, 11:18

Odkopuje tamat bo w telewizorni idzie kolejny sezon programu jak goście ratują podupadające salony fryzjerskie. Widać tam że kłopoty mają i firmy tam gdzie diabeł mówi dobrać a i także w Warszawie i jak nie ma okreśłonego poziomu obsługi to i agencja reklamowa nie poradzi. Zresztą dla typowej małej firmy gdzie inwestycja na rozruch biznesu wynosi 10-30 tys zł wydatki na profesjonalna lokalną kampanie raklamową podnoszą ten budżet dwukrotnie. Przy obecnej konkurencji na rynku ciężko aby to się zwróciło. Co ciekawe, internet może być dobrym sposobem na pozyskanie nowych klientek ponieważ cały czas rośnie ilość zapytań w necie. Problemem może być znalezienie dobrej agencji która znajdzie dobrą i nie droga formułę na lokalna reklamę takiej działalności.
https://www.youtube.com/watch?v=ZjVPOtrbPkA

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 23 lip 2014, 15:17

Teraz masz agencję reklamowe interaktywne,dzięki czemu wszystkie szczegóły oraz ofertę możesz uzgodnić przez internet,nie wychodzą cz domu,a to moim zdaniem duży plus i wygoda,oszczędność czasu.

kondzio
Amator
Amator

Post autor: kondzio » 24 lip 2014, 13:49

Podnajmę 1 stanowisko fryzjerskie w salonie kosmetyczno-fryzjerskim w Krakowie przy ul. Bronowickiej w Krakowie
Cena ze wszystkim to 900zł

Zainteresowanych proszę o kontakt
886 823 157

asokalski
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: asokalski » 12 sie 2014, 14:04

Generalnie to sprawdź kto jest np klientem pozycjonowania tej firmy i sprawdź w internecie pozycje tej firmy. Koniec kropka. Albo zadzwoń do firmy danej i zapytaj po prostu czy są zadowoleni i czy by polecili. Najwyżej Cię jakoś skłamią, ale innej weryfikacji nie widzę.
Jakie znacie naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry, oczywiście w rozsądnych cenach.

Leon Ardo
Laik
Laik

Post autor: Leon Ardo » 22 sie 2014, 12:39

Skuteczną formą reklamy niezmiennie pozostaje sieć internetowa. https://www.youtube.com/watch?v=ZjVPOtrbPkA
Realizacja kampanii reklamowych z wykorzystaniem najnowszych technologii, tak by trafić tam gdzie są twoi klienci. Wszystko to przy osiągnięciu konkretnego efektu, za rozsądne pieniądze.

michaelo82
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: michaelo82 » 27 sie 2014, 13:51

Moim zdaniem najlepiej szukać po znajomych.

Awatar użytkownika
grand
Laik
Laik

Post autor: grand » 24 wrz 2014, 23:18

Reklamy różnego rodzaju, m.in. banery, wizytówki i oklejenie auta dla mojego salonu przygotowała agencja reklamowa w Łodzi Znalazłem ich ofertę w Internecie i zaciekawiła mnie kompleksowość ich usług, Poza ulotkami, wykonali mi firmowe kalendarze itp, a poza tym zdecydowałem się również na takie reklamowe kasetony. Jakość wykonania wszystkich elementów reklamowych jest bardzo dobra

slider
Laik
Laik

Post autor: slider » 25 wrz 2014, 15:40

Dzięki za podpowiedzi ;)

Jakobiny
Laik
Laik

Post autor: Jakobiny » 22 paź 2014, 11:52

Popytaj wśród znajomych, najlepiej skorzystać z usług agencji, której klienci są w stanie coś o niej powiedzieć.

baobab
Laik
Laik

Post autor: baobab » 23 paź 2014, 09:03

Zgadzam się, lepiej nie brać "w ciemno", chociaż CHM na pewno będzie ok :).

Awatar użytkownika
Franciszka
Mistrz
Mistrz
Kontaktowanie:

Post autor: Franciszka » 04 lis 2014, 13:51

zerknij sobie na stronę http://twoja-kampania.pl tam znajdziesz dużo różnych wariantów reklamy

Kamilla
Amator
Amator

Post autor: Kamilla » 08 sty 2015, 20:01

Czasami nie warto wynajmować agencji reklamowej bo wiele rzeczy można osiągnąć na własną rękę. Wystarczy trochę poczytać i się doinformować. Widziałam nawet że tutaj http://portalfryzjera.pl/gdzie-szukac-k ... zjerskich/ jest bardzo fajny artykuł na temat tego gdzie szukac klientów. Zawsze to jakaś pomoc rozkręceniu biznesu.

ultrasonic
Laik
Laik

Post autor: ultrasonic » 15 kwie 2015, 15:51

Na start zawsze najlepiej sprawdzają się ulotki reklamowe. Średnio raz do roku warto przypomnieć się w mieście poprzez kampanię z ulotkami. Oczywiście must have to wizytówki które wręcza się klientom którzy odwiedzili już salon. Wtedy jest szansa że do nas wrócą ponownie. Jest to poza tym dla nie jednego klienta najlepsze źródło z numerem do salonu w celu rezerwacji wizyty.
Karty stałego klienta? Myślałeś już o tym? Ale nie takie w formie jak wizytówka tylko takie plastikowe jak karta bankomatowa. Super sprawa ale też trochę kosztowna :/
Plakaty? Nie bardzo widzę zastosowanie w przypadku salonu fryzjerskiego. No chyba że przeprowadzić jedną dużą akcję promocyjną gdzie plakaty będą wisieć na słupach i tablicach ogłoszeniowych.
W zależności od tego gdzie masz lokal (kamienica, prywatny budynek, centrum handlowe) warto postawić na jakiś baner reklamowy. No ale o tym juz pewnie wiesz.
Z firm jakie mogę Ci polecić to Drukarnia w Oficynie na Kredytowej i Grist99 w Blizne Łaszczyńskiego. Drukują w dość przystępnych cenach i dobrej jakości. Natomiast jeśli nie boisz się kupować przez Internet to sprawdź drukarnię Drukon.pl Znana i dobra drukarnia internetowa.

olamala
Laik
Laik

Re: Jaka agencja reklamowa? A może transport wewnętrzny?

Post autor: olamala » 14 lip 2016, 19:21

Mój sąsiad jeśli chodzi tematykę reklamy samodzielnie postanowił zakasać rękawy i zrobić kampanię AdWords. Z tego co wiem, to narazie nieźle mu to wychodzi, ale pomaga mu brat z Ministerstwa Idei - czyli agencji relamowej. To chyba nie takie trudne. Nawet kolega z branży transportu wewnętrznego od do sprawdzenia ogarnia sobie samodzielnie reklamy w internecie.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2017, 18:38 przez olamala, łącznie zmieniany 2 razy.
www.culinaeinbaukueche.de - aus polen kuechenmoebel

Dior
Amator
Amator

Post autor: Dior » 16 lip 2016, 13:30

Agencja to nie problem, tylko trzeba też mieć plan jak z nią działac i co chcemy z nią robić. Moim zdaniem najlepsze efekty daję reklama w google np. adwords. Ludzie sami klikają w linki, nie wiedząc, że to forma reklamy. Co jest bardziej skuteczne.

grynti
Stylista
Stylista

Post autor: grynti » 02 sie 2016, 14:38

Proszę bardzo tutaj masz http://www.pigroup.pl/agencja-reklamowa ... e-banerow/ , projektowanie banerów. Pamiętaj by oddać się w ręce profesjonalistów. Reklama powinna wpadać w oko, nawet jak potencjalny klient jest wlepiony w ekran smartfona.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 12 sie 2016, 11:01

Agencji reklamowych jest naprawdę dużo, więc pewnie warto byłoby przejrzeć kilka z nich i zorientować się, która byłaby dla nas najkorzystniejsza.

czerwonatorebka
Laik
Laik

Post autor: czerwonatorebka » 07 kwie 2017, 11:07

Ja polecam te firmę. Tworzy torby foliowe, które pomagają zareklamować biznes ;) http://mk-pak.pl/

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków