nowy salon - projekt billboardu

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
SHAWNDA1484
Laik
Laik

nowy salon - projekt billboardu

Post autor: SHAWNDA1484 » 12 maja 2015, 16:23

Witajcie, mam pytanie w związku otwarcia mojego salonu fryzjerskiego:-) jestem z niedużego miasteczka, a u nas salonów fryzjerskich jest około 25... więc konkurencja spora... Postanowiłam w związku z tym zainwestować nieco pieniędzy w reklamę. Mam stałych klientów, nie narzekam, ale to przecież nie powód, aby nie zdobywać nowych, prawda? Interesuje mnie billboard, a właściwie projekt billboardu. Gdzie mogę go wykonać online? UU mnie w mieście nie ma niestety takiej możliwości... Czy ktoś już korzystał z takich usług?

ereklamowe
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: nowy salon - projekt billboardu

Post autor: ereklamowe » 17 maja 2015, 00:11

witam,
to zależy czy szukasz firmy do której należą bilbordy w twoim mieście czy grafika który ci przygotuje projekt graficzny. Jeżeli szukasz projektu to zapraszam do mnie http://www.e-reklamowe.com
szablony materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki... w tym dla fryzjerów) www.e-reklamowe.com

DRPAULIN74
Laik
Laik

Post autor: DRPAULIN74 » 18 maja 2015, 15:34

Wszystko można zlecić przez internet, kupić i sprzedać. Przynajmniej tak mi się wydaje. Poszukaj sobie studio graficzne lub grafika w necie, obejrzyj jego portfolio, bo już teraz wszyscy zamieszczają swoje prace i wybierz to co ci odpowiada. Nawiasem mówiąc 25 salonów fryzjerskich w pobliżu to sporo. Ale cóż konkurencja jest teraz ostra w każdej dziedzinie.

Seball
Laik
Laik

Post autor: Seball » 19 maja 2015, 10:22

O, i widzisz, oferta sama do ciebie przyszła:-) moc Internetu:-) możesz jeszcze poszperać, jeśli nie zdecydujesz się na tą propozycję i jeśli się jeszcze nie dogadaliście:-) zawsze jakieś rabaty można wytargować...:-) zawsze parę groszy przyda się w kieszeni, nawet na kolejny projekt billboardu:-) możesz także pomyśleć nad internetową formą reklamy lub lokalną, w gazecie na przykład:-)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 09:19 przez Seball, łącznie zmieniany 1 raz.

katarzyna
Laik
Laik

Post autor: katarzyna » 19 maja 2015, 20:29

Witaj, wiesz co teraz to w zasadzie wszędzie jest pełno zakładów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych. To świetny pomysł, że nadal chcesz się rozwijać i szukasz nowych możliwości reklamy. Myślę, że taki billboard byłby bardzo dobrym pomysłem. Musisz zgłosić się do profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w projektowaniu billboardów.Pozdrawiam

mirka
Laik
Laik

Post autor: mirka » 20 maja 2015, 11:30

Reklama salonu fryzjerskiego na pewno się przyda. Konkurencja na pewno nie śpi. Takie projekty wykonują graficy taniej od agencji reklamowych. Poszukaj w serwisach ogłoszeniowych, gdzie oferują swoje usługi online. W ten sposób nie musisz ograniczać się do miasta, w którym mieszkasz.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków