Kraków - sklep z kosmetykami do zarostu

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
partakus
Laik
Laik

Kraków - sklep z kosmetykami do zarostu

Post autor: partakus » 25 kwie 2017, 13:34

Szukasz kosmetyków do zarostu? Olejki do brody, pomady do włosów i dużo więcej - https://pomadour.pl/

dylan
Mistrz
Mistrz

Re: Kraków - sklep z kosmetykami do zarostu

Post autor: dylan » 27 kwie 2017, 14:20

Gdzie jest ten sklep w Krakowie? Na jakiej ulicy?

mentorak
Laik
Laik

Post autor: mentorak » 19 maja 2017, 07:10

Możesz podać dokładną lokalizację tego sklepu? ;)
Zobacz ubezpieczenia na życie i ubezpieczeniaonline.pl aby wybrać najlepszą ofertę!

Wiolka89
Laik
Laik

Post autor: Wiolka89 » 07 cze 2017, 15:08

Od kiedy mój TŻ zapuścił brodę kupuję mu czasem coś do tej brody żeby nie wyglądał jak... dzikus w Gentleman Store.

https://www.gentleman-store.pl

Kupuję on-line i sobie po pracy odbieram albo biorę paczkomat jak mam lenia bo mają tanią wysyłkę a nie muszę pół miasta jechać :D
TŻ ma frajdę bo sobie jedzie do paczkomatu, a nie wie co jest w środku :D Paczka zawsze ładnie opakowana, proszę tylko żeby paragon wrzucili nie do przesyłki a osobno pod nalepką adresową i prezencik jak się patrzy :!:

olaf445
Laik
Laik

Post autor: olaf445 » 08 cze 2017, 09:13

a co to jest kraków

Panharith
Amator
Amator

Post autor: Panharith » 12 cze 2017, 13:03

Thanks for the information that has been given . hopefully we can continue to provide useful information for the reader.

*Goldenslot*

Tymoteusz1
Stylista
Stylista

Post autor: Tymoteusz1 » 06 maja 2018, 12:42

Jest też na ogół zamawiam w hurtowniach fryzjerskich internetowych. Do tego często nie ma mnie w domu, więc na ogół wybieram opcję paczkomat za pobraniem przez Furgonetkę i spokojnie w wolnej chwili mogę sobie podjechać po zamówienie, co jest dla mnie ogromną wygodną, bo z kurierami nigdy nie mogłam się umówić przez to, ze czasami wracam dopiero późnym wieczorem do domu, a wychodzę już po 6:00.

grynti
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: grynti » 29 maja 2018, 13:02

Koniecznie rozejrzyj się również w sieci, tam też znajdziesz dobrej jakości kosmetyki. Ja proponuje zobaczyć serię Uppercut , wiele kosmetycznych nagród z branży zostało właśnie podarowane dla Uppercut, warto sprawdzić ile kosztują i czy akurat wam pasują.

Merida
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Merida » 21 sie 2018, 12:08

A musi być konkretnie sklep w Krakowie, nie możesz zamówić coś w internecie? Osobiście uważam, że czasami jest znacznie lepiej kupić kosmetyki w internecie ponieważ mają lepszą jakość i dobrą wydajność. Ja znalazłam w internecie dla męża https://meskawyspa.pl/pl/c/WOSKI-DO-WASOW/94 wosk do wąsów, ale z tego co widziałam, to posiadają kosmetyki do pielęgnacji brody, a szczególnie popularny są mydła do brody z kory debu, która odrobinę niweluję potliwość.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków