Reklama kluczem do sukcesu

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
Afanazy
Laik
Laik

Reklama kluczem do sukcesu

Post autor: Afanazy » 01 wrz 2017, 12:31

Ostatnimi czasy szukałem ciekawych form reklamowania swojej działalności i bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wiedza jaką mają w firmie conversion w której prowadzą niezłe szkolenia z zakresu Google Analytics czy umiejętnie prowadzą różnego rodzaju kampanie reklamowa przez optymalizację konwersji czy analitykę internetową. Bardzo ciekawą kwestią która dała mi do myślenia jest tak zwany roi czyli odpowiednie mierzenie efektywności źródeł ruchu i jej optymalizacja co przynosi znaczne rezultaty każdej firmie która to stosuje. Możecie poczytać na ich portalu o reklamach które prowadzą, jak one wyglądają lub udać się na fenomenalne szkolenia z zakresu Google Analytics.

kazo
Czeladnik
Czeladnik

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Post autor: kazo » 20 sie 2018, 17:15

Nie reklamując swojej firmy, trudno jest na dobrą sprawę cokolwiek zrobić. Do reklamy swojej firmy wykorzystuje usługi https://solv.pl są one według mnie niezastąpione i dają spore szanse manewrowania w celu pozyskania jak największej grupy odbiorców.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków