Strona 1 z 1

Jak awansować w pracy

: 26 gru 2017, 19:45
autor: elabarbara
Mam zamiar rozpocząc szkolenia związane z wykonywana przeze mnie pracą. Ponadto chcę wziąć udział w pokazach i konkursach. Jest to podyktowane moją chęcią awansu. Długo pracuję w salonie piękności ,gdzie wykonuje się różne zabiegi kosmetyczne i upiększające. Wielokrotnie byłam chwalona nie tylko przez klientki, ale przede wszystkim przez szefową. Chciałabym awansować na jej zastępcę . W związku z tym zaczęłam szukać materiałów dotyczących tematu związanego z awansem ,.Ten artykuł http://www.psychomanipulacja.pl/jak-awansowac-w-pracy/, udzielił mi cenych wskazówek, które wykorzystam.

Re: Jak awansować w pracy

: 13 lut 2018, 19:57
autor: ZosiaJan
Awans w pracy tak naprawdę zależy od dwóch rzeczy: od tego jak pracujemy i jaką mamy wiedzę :) I tak jak pracować dobrze może tak naprawdę każdy, tak naprawdę niewielu z nas zwiększa swoje kwalifikacje. A według mnie szkolenia to naprawdę klucz do sukcesu w pracy. U mnie w laboratorium bardzo cenne okazały się Szkolenia iso 17025, dzięki którym większość pracowników zdobyła niezbędną wiedzę do poszerzenia zakresu działalności firmy :)

Re: Jak awansować w pracy

: 06 kwie 2018, 08:23
autor: Zofia90
Ja jestem bardzo zadowolona z kursów i szkoleń prowadzonych przez firmę https://leadership-center.pl/2011/01/bu ... lowniczek/ Mimo wielu wątpliwości, w końcu postanawiasz zmienić coś w swoim życiu i zapisujesz się na kurs menedżera i może właśnie to pracodawca doceni. A jeśli w pełni wykorzystasz nowo nabyte umiejętności w pracy, to być może kolejny kurs pracodawca zaproponuje Ci sam, widząc w tym dobrą inwestycję. Czasy, w których funkcjonowało pojęcie “stała praca” bezpowrotnie się skończyły. Rozwijając dotychczasowe kwalifikacje lub nabywając nowe, zwiększasz swoje szanse na większy zarobek.

Re: Jak awansować w pracy

: 04 cze 2018, 22:26
autor: Tymoteusz1
Zgadzam się. Rozwój umiejętności to szczególnie istotna kwestia w kontekście oczekiwania awansu. W końcu pracodawca musi zauważyć w Was potencjał, który niesie za sobą Wasza promocja na wyższe stanowisko. Myśle, że takie kursy jak https://www.akademia-efect.pl/kurs-na-k ... warke.html są w stanie zapewnić Wam o wiele lepszą pozycję w firmie. Miejcie to na uwadze :)

Re: Jak awansować w pracy

: 23 sie 2018, 22:56
autor: belmondo
Wiele ludzi potrzebuje czegoś co ich popchnie do przodu, aby mogli działać, takim właśnie konikiem mogą być blogi typu http://www.jobston.pl/kredyt-chwilowka/ które są bardzo motywujące do działania i znajdowania lepszej pracy.

Re: Jak awansować w pracy

: 24 sie 2018, 08:50
autor: buuba
Jeśli chcemy awansować w pracy to warto robić jakieś kursy lub szkolenia, dzięki którym doskonalić będziemy nasze umiejętności oraz poszerzać będziemy wiedzę ;) Oczywiście bardzo dobrze, jeśli szef nam sam to zaproponuje, ale czasami pomóc można szczęściu i samemu się zapytać czy nie dofinansowałby do szkolenia. Mój mąż tak długo się zastanawiał, aż znalazł firmę oraz takie szkolenie https://alerta.pl/katalog/szczegoly/kur ... ozycowych/ i zaproponował szefowi. Nie było żadnego problemu z finansowaniem tego kursu ;) Warto więc próbować ;)

Re: Jak awansować w pracy

: 25 sie 2018, 12:14
autor: Fringilla
Tak, tak szkolenia i ciągłe uczenie się :)

Re: Jak awansować w pracy

: 27 sie 2018, 12:03
autor: Mokka22
szkolenia i wychodzenie z inicjatywą w pracy. Najlepiej pokazać szefowi, że nadajemy się na dane stanowisko. Jeśli firma organizuje jakieś szkolenia, warto korzystać z takich opcji

Re: Jak awansować w pracy

: 29 sie 2018, 17:30
autor: ZosiaJan
Jestem takiego samego zdania co użytkownicy przede mną. Szkolenia to odpowiednie rozwiązanie. Prowadząc swój biznes trzeba pamiętać aby kadra pracownika była wykwalifikowana na wysokim poziomie. Szukam szkoleń z FMEA https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/analiz ... dukcyjnych. Celem tego szkolenia jest uzyskanie umiejętności skutecznego wykonywania Analizy Przyczyn i Skutków Wad procesu. Jeśli nie to szkolenie to znacie coś podobnego?

Re: Jak awansować w pracy

: 23 wrz 2018, 13:17
autor: exodus
Według mnie najwaążneijsze jest znalezienie firmy, któraa oferuje dobre warunki zatrudnienia. Zisiaj duże możliwośći dajae praca w branży It, możez zerknąąć np .na opinie o ITMagination - https://www.absolvent.pl/pracodawcy/pro ... ion/opinie#/. To firma, w której możliwosći rozwoju są duże ;)

Re: Jak awansować w pracy

: 24 wrz 2018, 10:23
autor: hypene
Popytajcie znajomych w tym temacie. Mam pewność, że coś ciekawego się w tym obszarze tematycznym znajdzie.

Re: Jak awansować w pracy

: 18 paź 2018, 12:24
autor: norbert443
Moim zdaniem teraz jest bardzo trudno awansować w jakiekolwiek pracy. Chyba że się ma znajomości to wtedy to nie jest żaden problem.

Re: Jak awansować w pracy

: 18 paź 2018, 12:41
autor: ollek33
Trzeba się bardzo starać o awans. Kiedyś chętnie dawali awanse, ale teraz niestety już nie bardzo.

____
przepisy wegetariańskie

Re: Jak awansować w pracy

: 22 paź 2018, 05:37
autor: sompuya
Najlepiej pokazać szefowi, że nadajemy się na dane stanowisko. Jeśli firma organizuje jakieś szkolenia, warto korzystać z takich opcji


^^เกมส์ สล็อต^^
^^Gclub^^

Re: Jak awansować w pracy

: 22 paź 2018, 14:19
autor: bitar
Według mnie warto jest przede wszystkim się rozwijać w pracy no i poza tym starać się robić wszystko o co nas proszą. Jeżeli pracujesz w jakimś biurze to dobrym wyjściem będzie poczytać sobie w internecie na ten temat, na stronach takich jak http://biurko-i-fotel.com.pl/ jest bardzo dużo porad odnośnie pracy w biurze i jej aspetków