Strona 1 z 1

Jak awansować w pracy

: 26 gru 2017, 19:45
autor: elabarbara
Mam zamiar rozpocząc szkolenia związane z wykonywana przeze mnie pracą. Ponadto chcę wziąć udział w pokazach i konkursach. Jest to podyktowane moją chęcią awansu. Długo pracuję w salonie piękności ,gdzie wykonuje się różne zabiegi kosmetyczne i upiększające. Wielokrotnie byłam chwalona nie tylko przez klientki, ale przede wszystkim przez szefową. Chciałabym awansować na jej zastępcę . W związku z tym zaczęłam szukać materiałów dotyczących tematu związanego z awansem ,.Ten artykuł http://www.psychomanipulacja.pl/jak-awansowac-w-pracy/, udzielił mi cenych wskazówek, które wykorzystam.

Re: Jak awansować w pracy

: 13 lut 2018, 19:57
autor: ZosiaJan
Awans w pracy tak naprawdę zależy od dwóch rzeczy: od tego jak pracujemy i jaką mamy wiedzę :) I tak jak pracować dobrze może tak naprawdę każdy, tak naprawdę niewielu z nas zwiększa swoje kwalifikacje. A według mnie szkolenia to naprawdę klucz do sukcesu w pracy. U mnie w laboratorium bardzo cenne okazały się Szkolenia iso 17025, dzięki którym większość pracowników zdobyła niezbędną wiedzę do poszerzenia zakresu działalności firmy :)

Re: Jak awansować w pracy

: 06 kwie 2018, 08:23
autor: Zofia90
Ja jestem bardzo zadowolona z kursów i szkoleń prowadzonych przez firmę https://leadership-center.pl/2011/01/bu ... lowniczek/ Mimo wielu wątpliwości, w końcu postanawiasz zmienić coś w swoim życiu i zapisujesz się na kurs menedżera i może właśnie to pracodawca doceni. A jeśli w pełni wykorzystasz nowo nabyte umiejętności w pracy, to być może kolejny kurs pracodawca zaproponuje Ci sam, widząc w tym dobrą inwestycję. Czasy, w których funkcjonowało pojęcie “stała praca” bezpowrotnie się skończyły. Rozwijając dotychczasowe kwalifikacje lub nabywając nowe, zwiększasz swoje szanse na większy zarobek.

Re: Jak awansować w pracy

: 04 cze 2018, 22:26
autor: Tymoteusz1
Zgadzam się. Rozwój umiejętności to szczególnie istotna kwestia w kontekście oczekiwania awansu. W końcu pracodawca musi zauważyć w Was potencjał, który niesie za sobą Wasza promocja na wyższe stanowisko. Myśle, że takie kursy jak https://www.akademia-efect.pl/kurs-na-k ... warke.html są w stanie zapewnić Wam o wiele lepszą pozycję w firmie. Miejcie to na uwadze :)