Jak reklamować w wyszukiwarce nasz salon?

Informacje o terminach i wymaganiach jakie stawiane są uczestnikom - komentarze o imprezach które się odbyły.
Regulamin forum
Tematy zaczynamy od miejscowości.
Np.: Lublin - Fryzjerska Wiosna 26 luty 2008
antoniaso21
Laik
Laik

Re: Jak reklamować w wyszukiwarce nasz salon?

Post autor: antoniaso21 » 25 lut 2017, 12:26

Reklamowanie takiego salonu jest bardzo trudne i trzeba uważać żeby za bardzo nie przesadzić. Wtedy nie będzie dobrego efektu. Warto się zainteresować tematyką mieszkań na rynku pierwotnym mieszkania warszawa rynek pierwotny oferty bywają bardzo ciekawe.

daroo
Laik
Laik

Post autor: daroo » 27 lut 2017, 11:51

Ja korzystam z usług agencja sem i cieszę się, że wybrałem właśnie ich. Rzetelna firma, znają się na rzeczy i na pewno Cię nie zawiodą.

MiszaZn
Laik
Laik

Post autor: MiszaZn » 10 mar 2017, 15:01

Można np. utworzyć wizytówkę w Google Moja Firma.

karinabeco
Laik
Laik

Post autor: karinabeco » 20 mar 2017, 17:31

czesc

GrajkoS
Laik
Laik

Post autor: GrajkoS » 21 mar 2017, 13:52

Strona internetowa salonu, zoptymalizowana pod frazy kluczowe związane z branżą i miejscem położenia lokalu - miasto.

PinekIz
Laik
Laik

Post autor: PinekIz » 29 mar 2017, 10:59

Salon można zareklamować na początek przy użyciu Adwords i dobrać odpowiednie frazy kluczowe.

markgeet
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: markgeet » 20 kwie 2017, 12:21

Vicher ma racje

Dżopeel
Laik
Laik

Post autor: Dżopeel » 22 kwie 2017, 10:44

Zacząłbym od stworzenia wizytówki salonu w Google Moja firma i dodałbym lokalizację salonu na Google Mapy.

Rydzewski
Laik
Laik

Post autor: Rydzewski » 21 maja 2017, 17:41

Na pewno przyda się umiejętnie zarządzany profil salonu na portalu facebook.

Kinioz
Laik
Laik

Post autor: Kinioz » 13 cze 2017, 10:20

Taki salon można z powodzeniem rozreklamować w wyszukiwarce przez kampanie Adwords. Można np. stworzyć kampanię, która będzie wyświetlała reklamy internautom znajdującym się w danej lokalizacji, lub w czasie godzin otwarcia salonu. Możliwości jest na prawdę wiele. Ja tworzenie kampanii Adwords wolałem zlecić od razu specjalistom - http://funkymedia.pl, ponieważ mam jeszcze trudności z właściwym optymalizowaniem kampanii. Wbrew pozorom taka optymalizacja jest dość skomplikowana i trzeba wziąć pod uwagę masę czynników.

lensmall002
Amator
Amator

Post autor: lensmall002 » 22 cze 2017, 15:00

Pozycjonować w wyszukiwarce własny salon? Po co to komu. Nikt nie będzie jechał pół miasta do innego salonu, tylko wybierze ten, który ma najbliżej

:D :D :D :D

www.golden-slot.com
gclub

lark
Laik
Laik

Post autor: lark » 09 sie 2017, 10:41

Zalecam media społecznościowe, prowadzenie bloga, pozycjonowanie przez sprawdzoną agencje interaktywną.

Kythertan
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Kythertan » 27 sie 2017, 19:43

Nie wiem czy wiecie - ja wcześniej nie wiedziałem - jeśli chodzi o reklame to nie liczy sie tylko reklama samej firmy. Warto również zadbać o swój pozytywny wizerunek na rynku pracy. Mi bardzo pomógł ten artykuł https://www.wprost.pl/gospodarka/100647 ... necie.html . Znajdziecie tu kilka prostych porad i kroków jak zadbać o dobry PR pracodawcy w internecie!

lonka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lonka » 30 sie 2017, 10:41

Może reklama w wyszukiwarce nie wystarczy? Ja bym jeszcze dodała reklamę na fajnych gadżetach, takie torby z nadrukiem logo http://www.izisport.pl/produkty.html są idealne, pokrowce z logo firmy też by się w salonie przydały

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 27 wrz 2017, 08:29

Z pewnością przyda się odpowiedni marketing internetowy, a tym pewnie specjalista powinien się zająć.

kazo
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kazo » 20 sie 2018, 16:50

Ja to robię przy pomocy https://solv.pl, jest to agencja interaktywna z Katowic, nie wyobrażam sobie reklamowania na własną rękę, ponieważ, aby to zrobić dobrze potrzeba wielu godzin szkoleń, a później wielu godzin podczas realizacji, wychodziłoby na to, że więcej czasu spędzam na tworzeniu reklamy, niż na pracy w swoim salonie.

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

New Movie American ''Iron Man 2''

Post autor: vaiybora » 21 wrz 2018, 09:06

ดูหนังออนไลน์ Iron Man 2 is a 2010 American superhero film based on the Marvel Comics character Iron Man, produced by Marvel Studios and distributed by Paramount Pictures.[N 1] It is the sequel to 2008's Iron Man, and is the third film in the Marvel Cinematic Universe (MCU). Directed by Jon Favreau and written by Justin Theroux, the film stars Robert Downey Jr. as Tony Stark / Iron Man, alongside Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Mickey Rourke, and Samuel L. Jackson. Six months after the events of Iron Man, Tony Stark is resisting calls by the United States government to hand over the Iron Man technology while also combating his declining health from the arc reactor in his chest. Meanwhile, rogue Russian scientist Ivan Vanko has developed the same technology and built weapons of his own in order to pursue a vendetta against the Stark family, in the process joining forces with Stark's business rival, Justin Hammer.

Obrazek

Following the successful release of Iron Man in May 2008, Marvel Studios announced and immediately set to work on producing a sequel. In July of that same year Theroux was hired to write the script, and Favreau was signed to return and direct. Downey, Paltrow and Jackson were set to reprise their roles from Iron Man, while Cheadle was brought in to replace Terrence Howard in the role of James Rhodes. In the early months of 2009, Rourke, Rockwell and Johansson filled out the supporting cast, and filming took place from April to July of that year. Like its predecessor the film was shot mostly in California, except for a key sequence in Monaco.The show has been postponed for January 2008, with a total revenue of 5 million baht.
Iron Man 2 premiered at the El Capitan Theatre on April 26, 2010, and was released in the United States on May 7, 2010. The film received generally positive reviews and was commercially successful, grossing over $623.9 million at the worldwide box office, and receiving an Academy Award nomination for Best Visual Effects. The third installment of the Iron Man series, Iron Man 3, was released on May 3, 2013.

grutkowska
Amator
Amator

Post autor: grutkowska » 21 lis 2018, 12:56

Przede wszystkim może się Wam przydać ta strona https://zetnij.eu/
Jeżeli macie bardzo długie adresy url to warto byłoby je skracać jeżeli np chcecie polecić
na fb jakąś konkretną usługę czy zabieg. Nikomu nie chce się przesyłać dalej długich linków.
Taki krótki jest dużo bardziej przyjemny i łatwiej jest go przekazać dalej.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków