Poznań - zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów

Ogłoszenia wszelkiej maści. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić, zamienić, wynająć - tutaj możesz o tym napisać.
mk_miastokobiet
Laik
Laik
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2020, 09:51

Poznań - zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów

Post autor: mk_miastokobiet » 03 mar 2020, 09:54

Zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów do bardzo dobrze prosperującego Studia Fryzjersko-Kosmetycznego MK Miasto Kobiet.

Salon mieści się w centrum Poznania, przy ul. Jeżyckiej 13A. To nowoczesne miejsce, rozpoznawalne na rynku, prężnie działające od ponad 10 lat. Fryzjerom zapewniamy dostęp do najlepszych jakościowo produktów oraz narzędzi pozwalających wykonywać usługi zarówno standardowe, jak i niestandardowe. Dbając o rozwój Pracowników, zapewniamy także dostęp do szkoleń oraz wiedzy na temat nowoczesnych technik fryzjerskich. Bogata oferta zabiegów, w tym pielęgnacje, regeneracje, przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą ultradźwięków na zimno (MK Cold Fusion), pozwala na kompleksową obsługę klientów i osiąganie wysokich zarobków.

Od Fryzjerów oczekujemy:
- doświadczenia
- własnej bazy klientów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- pracę w systemie zmianowym (niedziele wolne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: studiomiastokobietpoznan@gmail.com lub pozostawienie w salonie: MK Miasto Kobiet, ul. Jeżycka 13a, Poznań.

sabina1
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec
Posty: 252
Rejestracja: 27 lut 2018, 20:40

Re: Poznań - zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów

Post autor: sabina1 » 26 mar 2020, 00:08

Tutaj praca Piła - oferty dla pracowników fizycznych możecie zamieścić ogłoszenie. Myślę, że prędzej tam znajdziecie doświadczonych pracowników niż na forum. Warto tam podać wynagrodzenie, bo dzięki temu na pewno znacznie większa ilość osób się zgłosi. Na portal Geopraca zagląda wiele osób. Portal jest prosty w obsłudze zarówno dla pracowników jak również dla pracodawców.

calin
Laik
Laik
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:17

Re: Poznań - zatrudnimy dwóch doświadczonych Fryzjerów

Post autor: calin » 27 mar 2020, 13:27

Ooo z chęcią się zgłoszę do was!
Budujesz dom? Sprawdź tanie projekty domów https://www.uarchitekta.pl/projekty/tan ... ekty-domow każdy znajdzie coś dla siebie.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków