Potrzebna rada w sprawie dłużnika

Ogłoszenia wszelkiej maści. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić, zamienić, wynająć - tutaj możesz o tym napisać.
cwaniara
Laik
Laik

Potrzebna rada w sprawie dłużnika

Postautor: cwaniara » 12 sie 2017, 12:54

Hej. Mam pytanie - czy jeśli przestałam otrzymywać raty od kupującego za samochód to powinnam w celu odzyskania pieniędy wynająć takiego na przykład windykatora https://www.aif.com.pl/ czy może iść na policję? Słyszałam, że idąc na policję szansa na odzyskanie pieniędzy będzie niewielka. Czy to prawda?

chensolo
Czeladnik
Czeladnik

Re: Potrzebna rada w sprawie dłużnika

Postautor: chensolo » 20 wrz 2017, 10:13

Where the husband said Air Max Tailwind 7 where to play, where to go. However, she and her ex-husband, are not how to play people, or simply can not play together. Ex - husband like to go to the bath center,Cheap Nike Shoes Sale talk about business to play mahjong, inconvenient to swallow.Nike Air Max 180 EM Mens Occasionally two people go to see the movie, ex-husband like disaster, thriller, swallows love, art film. Marriage of the last year,Authentic Nike Shoes Sale both husband and wife like each other to complain.Cheap Air Jordan Shoes Like a swallow girl, from small to large are the children of others.Air Jordan 2 Everything she does is to make herself better. Including from the primary school piano, is to grade, the game.

Wróć do „Ogłoszenia drobne”