Laserowe zabiegi upiększające

Ogłoszenia wszelkiej maści. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić, zamienić, wynająć - tutaj możesz o tym napisać.
anetkamala
Laik
Laik

Laserowe zabiegi upiększające

Post autor: anetkamala » 30 kwie 2018, 19:19

Chciała bym polecić wam zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... -rumienia/, który pomógł mi się pozbyć mojego wstydliwego problemu jakim był rumień. Medycyna estetyczna przy użyciu laserów sie niesamowicie rozwija i czasami daje wręcz cudowne efekty.

Tymoteusz1
Czeladnik
Czeladnik

Re: Laserowe zabiegi upiększające

Post autor: Tymoteusz1 » 14 maja 2018, 09:06

Faktycznie, coraz częściej słyszy się o takich zabiegach. Ja wychodzę z założenia, że warto postawić na profesjonalizm i korzystać z takich miejsc jak Klinika Krajewski. W http://estivance.pl/zabiegi/liposukcja/ świetnie widać, o ile jest to bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Pomyślcie nad tym dobrze.

kosmyk1
Amator
Amator

Post autor: kosmyk1 » 22 maja 2018, 12:53

Medycyna estetyczna to naprawdę największe
dobro naszych czasów. Mnie ostatnio zainteresowała blefaroplastyka, polega ona na tym, że możemy
pozbyć się nadmiaru skóry wokół powiek. Dzięki temu spojrzenie od razu jest bardziej wypoczęte.

Awatar użytkownika
daragon
Laik
Laik

Post autor: daragon » 22 maja 2018, 14:27

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc.
Najgroźniejszym wrogiem człowieka jest jego układ nerwowy

kosmyk1
Amator
Amator

Post autor: kosmyk1 » 22 wrz 2018, 10:39

Teraz jest dużo możliwości na upiększanie się i dobrze, a jak mamy taką możliwość to trzeba z niej korzystać.
Ja ostatnio dużo czytam o tym zabiegu liposukcja kraków
Moja znajoma jest po takim zabiegu i jest bardzo zadowolona. Przyznam, że efekty też widać więc bardzo mnie to skusiło.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków