Busy do Holandii

Ogłoszenia wszelkiej maści. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić, zamienić, wynająć - tutaj możesz o tym napisać.
Matek12
Laik
Laik

Busy do Holandii

Post autor: Matek12 » 15 lut 2019, 12:24

Cześć. Oferuję przewozy osób do Holandii i nie tylko. Podróż odbywa się nowoczesnymi pojazdami z internetem wifi oraz ekspresem do kawy. Dzięki udogodnieniom możesz zrelaksować się w trakcie jazdy, a także bez problemu pracować. Zabieramy nie więcej niż 7 osób, co sprawia, że dojazd jest jeszcze bardziej komfortowy. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszamy na stronę http://transporter1.com.pl/uslugi/przewozy-do-holandii/.

Shimer
Amator
Amator

Re: Busy do Holandii

Post autor: Shimer » 16 lut 2019, 16:52

A ja ostatnio zauważyłam, że firma Int Bus oferuje przejazdy zagraniczne, nawet właśnie do Holandii. Mnie zainteresowała tania ofert, która dotyczy bus niemcy polska. Właśnie chciałabym odwiedzić moją ciotkę, która mieszka w Niemczech. A, że oferta jest naprawdę atrakcyjna myślę, że postawię właśnie na tą firmę.

Odil83
Laik
Laik

Post autor: Odil83 » 19 lut 2019, 09:20

Takie busy to naprawdę ciekawa sprawa. Jeżdża bardzo często za niewielkie pieniądze.
____
hotmax

Iguuanka
Amator
Amator

Post autor: Iguuanka » 19 lut 2019, 22:59

Jak byście z kolei szukali busów do UK to podrzucam Wam namiary na tę firmę przewozową: http://www.express-przewozy.pl/przewozy-do-anglii Jeżdzą naprawdę sprawnie a bezpiecznie. Mają dobrych kierowców, punktualnych. Raz w tygodniu wyjeżdżają z Polski do UK i raz w drugą stronę.

Awatar użytkownika
MaryGreen
Laik
Laik

Post autor: MaryGreen » 28 lut 2019, 10:06

Dzięki za fajne linki. Kocham korzystać z takich busów.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków