Strona 1 z 1

Słuchawki w salonie fryzjerskim

: 15 kwie 2019, 12:28
autor: Weronikaa
Ostatnio jedna z klientek zapytała mnie, czy w moim małym salonie fryzjerskim mam słuchawki pożyczane klientom, albo jednorazowe. Zdziwiłam się i powiedziałam jej , że nie , skąd taki pomysł, a ona na to odparła, że w Poznaniu to już norma. Nie powiem, głupio mi było, ale czy słyszeliście o tym? Tak sie zastanawiam, czy kupić takie https://www.ceneo.pl/Sluchawki/p:Xiaomi.htm ,lepsze, czy takie naprawdę tanie, co będę mogła klientom zostawiać. Co sądzicie? Chodzi o to, żebym udostępniała możliwość słuchania muzyki podczas farbowania czy obcinania..

Re: Słuchawki w salonie fryzjerskim

: 15 kwie 2019, 19:57
autor: Melam
Szczerze mówiąc, to pierwsze słyszę o takim rozwiązaniu w salonie fryzjerskim, ale muszą przyznać, że mi się podoba. Sama chętnie skorzystałabym z słuchawek u mojej fryzjerki.

Re: Słuchawki w salonie fryzjerskim

: 19 maja 2019, 20:21
autor: WioLka34
Ze słuchawkami jeszcze się nie spotkałam, ale raz byłam w salonie, gdzie na każdym stanowisku były tablety gdzie można było słuchać muzyki i oglądać teledyski. Muszę przyznać, że to była bardzo ciekawa i przyjemna wizyta. Warto zastosować takie rozwiązanie u siebie w salonie. Tylko oczywiście trzeba się upewnić, żeby muzyka pochodziła z legalnych źródeł jak imp3 - http://www.imp3.pl/. Wtedy nie będziecie mieć żadnych problemów z łamaniem praw autorskich.

Re: Słuchawki w salonie fryzjerskim

: 21 maja 2019, 00:35
autor: elzi
Ja lubię słuchać muzykę, ale szkoda mi trochę pieniędzy na aplikacje takie jak spotify, dlatego wolę wykorzystać darmowe metody typu konwerter yt https://www.bestyoutubemp3.com/pl/ i zgrać muzykę całkowicie za darmo.

Re: Słuchawki w salonie fryzjerskim

: 05 lip 2019, 19:49
autor: wemadi
U fryzjera zazwyczaj leci radio. Tutaj https://pinbook.pl/muzyka możecie znaleźć dużo fajnych stacji radiowych.