Strona internetowa dla salonu fryzjerskiego/kosmetycznego

Ogłoszenia wszelkiej maści. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić, zamienić, wynająć - tutaj możesz o tym napisać.
maryla_acc
Laik
Laik

Strona internetowa dla salonu fryzjerskiego/kosmetycznego

Post autor: maryla_acc » 25 cze 2013, 15:40

Witajcie,

chciałam zapytać czy są wśród Was właścicielki lub pracownice salonów fryzjerskich / kosmetycznych, które nie posiadają strony internetowej?

W dzisiejszych czasach promocja poprzez internet to znakomite narzędzie do reklamy biznesu. W związku z tym chciałam zapytać czy interesująca wydaje Wam się propozycja kompletnego wykonania strony WWW wraz z odpowiednio dopasowanym do charakteru usług szablonem graficznym, konfiguracją poczty e-mail, domeną i hostingiem na okres roku oraz podstawowymi funkcjonalnościami jak cennik, prezentacja oferty salonu oraz dane kontaktowe za kwotę 999 zł?
Będę wdzięczna za Wasze zdanie w tym temacie, w razie możliwości z uzasadnieniem.

Pozdrawiam,
Maryla

Plandid
Laik
Laik

Re: Strona internetowa dla salonu fryzjerskiego/kosmetyczneg

Post autor: Plandid » 03 lip 2013, 09:25

maryla_acc pisze:Witajcie,

chciałam zapytać czy są wśród Was właścicielki lub pracownice salonów fryzjerskich / kosmetycznych, które nie posiadają strony internetowej?

W dzisiejszych czasach promocja poprzez internet to znakomite narzędzie do reklamy biznesu. W związku z tym chciałam zapytać czy interesująca wydaje Wam się propozycja kompletnego wykonania strony WWW wraz z odpowiednio dopasowanym do charakteru usług szablonem graficznym, konfiguracją poczty e-mail, domeną i hostingiem na okres roku oraz podstawowymi funkcjonalnościami jak cennik, prezentacja oferty salonu oraz dane kontaktowe za kwotę 999 zł?
Będę wdzięczna za Wasze zdanie w tym temacie, w razie możliwości z uzasadnieniem.

Pozdrawiam,
Maryla
dziekuje Marylu

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 12 lip 2013, 10:58

Są i dobrze się mają:)

Aliraza852
Laik
Laik

Post autor: Aliraza852 » 17 paź 2014, 19:31

wiadomo, jak się szuka to wszędzie, bo i tak już chodzę od zakładu do zakładu jednak mają problem bo to tylko na miesiąc...
You can easily check out our best quality 642-780 braindumps - pass4sure.co.uk exam wikipedia you well for the real pmp exam. You can also get success in real exam of The University of Tokyo with the quality ACCA questions and ccie voice COMPTIA

adamkopiec
Amator
Amator

Re: Strona internetowa dla salonu fryzjerskiego/kosmetycznego

Post autor: adamkopiec » 30 lis 2016, 14:28

Jeśli chodzi o strony internetowe to ja polecam skorzystać z usług sprawdzonej agencji, która oprócz wieloletniego doświadczenia związanego z branżą IT ma również świetne opinie w sieci, jak dla przykładu firma iCube ze śląska. O stronach internetowych, tworzonych przez ich zespół poczytacie tutaj: http://icube.pl/strony-internetowe

loft
Laik
Laik

Post autor: loft » 28 gru 2016, 13:57

Osobiście korzystam z wyszukiwarek przez cały czas i jeśli czegoś nie znajduję ( czy to będzie salon fryzjerski czy coś innego ) to nie wydam tam pieniędzy, bo przecież nie wiem o istnieniu danego biznesu, więc być w necie się przydaje. Nie istotne czy stronę wykona ci agencja czy freelancer ( koszty nie są zabójcze ) jak dobrze poszukacie to prostą stronę na 4 zakładki za 500 - 600 zł wam zrobią, a witryna to później reklama, więc raczej warto ją mieć.
lofty czym są - wszystko o loftach i nie tylko

Siska
Amator
Amator

Post autor: Siska » 29 gru 2016, 09:00

loft mówi z sensem. Ja też jeśli jakiejś firmy nie znajdę w internecie to raczej nikłe szanse żebym ją znalazła bo wszystkiego szukam i wszystko sprawdzam w internecie. Osobiście lubie też oglądać takie filmy promocyjne, które są często umieszczane na stronach - na których widać pracowników - fryzjerów czy kosmetyczki, cały salon jak wygląda oraz ich prace bo to dośc istotne.

Merida
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Merida » 06 sty 2017, 18:46

Warto założyć również sklep internetowy. Wtedy jakieś zarobki z fryzjerskich kosmetyków mogą być :) Polecam na tej stronie http://pasejo.pl/ pokombinować. Twój sklep będzie wyglądał świetnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, możesz rownież spersonalizować wygląd swojego sklepu :)

Mareczek000
Laik
Laik

Post autor: Mareczek000 » 19 sty 2017, 11:09

Oczywiście założenie strony internetowej salonu jest bardzo dobry pomysłem, bo dzisiaj ludzie szukają informacji w sieci. Do tego warto też jest pokusić się o fanpage na Facebooku, tak żeby klienci mogli łatwo się z Tobą kontaktować, pisać recenzję i żeby zachęcać ich do odwiedzenia salonu. Z czasem, tak jak pisał mój przedmówca, możesz załozyć sklep internetowy z kosmetykami, bo będziesz już mieć wyrobianą markę i stałych klientów i zaczniesz sprzedawać swoje usługi i produkty szerszej grupie. Polecam w tym kontekście platformę na abonament https://sky-shop.pl/ :) Proste w obsłudze oprogramowanie, funkcjonalne dla użytkowników i klientów, fajna grafika też co ważne jest w tym biznesie :)

Roszpunka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Roszpunka » 10 lut 2017, 13:29

Tak, promocja jest bardzo ważna ale co sądzicie o takiej formie informacji jak gabloty czy tablice ogłoszeniowe w salonie? Ja się z czymś takim już kilka razy spotkałam i dzięki temu znajoma ma dużo klientek w starszym wieku, które nie korzystają z internetu bądź w telewizji oglądają wyłącznie seriale

kora2012
Amator
Amator

Post autor: kora2012 » 13 kwie 2017, 08:35

Na tej stronie dowiesz się ile może kosztować strona internetowa i od czego zależna jest jej cena.

Merida
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Merida » 24 lip 2017, 16:49

To ja Ci podeślę tutaj namiary https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/ na świetną stronę internetową. Można fajnie sobie co nie co dodać np zdjęcia. Cena jest bardzo atrakcyjna, na stronie jest pokazane co obejmuje pakiet i ile on kosztuje. Ktoś może korzystał i pochwali się swoją wersją?

lakierka
Amator
Amator

Post autor: lakierka » 28 maja 2018, 13:20

Myślę, że fajnym pomysłem dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych będzie zlecenie stworzenia aplikacji mobilnej iOS lub Android. Mogłaby zawierać dane kontaktowe i kalendarz wizyt z możliwością zapisania się a do tego alert z przypomnieniem dzień przed wizytą :) To na pewno przyciągnie dodatkowych klientów. Mój salon ma taką apkę wykonaną przez Ideo Sp. z o.o. https://www.ideo.pl/technologie-interne ... bilne-ios/ :) Klientki są zachwycone :)

kazo
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kazo » 16 sie 2018, 22:08

Ja stronę o tej tematyce tworzyłem w agencji interaktywnej https://solv.pl/strony-internetowe/ wyszła im bardzo profesjonalnie, Skorzystaj z ich oferty, a zbudują dla Ciebie stronę od podstaw innowacyjnymi metodami.

asia3939
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: asia3939 » 21 sie 2018, 10:36

To fantastyczny pomysł. Pamiętaj tylko, że projektowanie serwisów internetowych to nie jest łatwe zadanie. Patrząc na to jak tworzenie serwisów internetowych wpływa na biznes, zdecydowanie lepiej oddać je w ręce specjalistów. Na stronie: http://d2m.pl/oferta/szczegoly/strony-i ... cje-webowe można znaleźć ofertę firmy, cieszącej się dobrymi opiniami, wykonującej usługi polegające na tworzeniu serwisów www.

lee Yuu
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: lee Yuu » 30 sie 2018, 19:42

jezeli chcesz miec dobrą stronę internetową dla salonu fryzjerskiego to polecam Ci firme Netmark prowadzą usługi hostingowe dzięki którym twoja strona zostanie postawiona na dobrej domenie, zapewniającej szybką pracę na dyskach SSD oraz bardzo dobre osiągi sprzedażowe ponieważ strona nie będzie straszyc klientów zacinaniem się.

Kia
Amator
Amator

Post autor: Kia » 30 sie 2018, 22:47

Z mojej strony z koli moge polecić agencje interaktywną Proformat. strony masz tutaj responsywne czyli działają na wszelkich urzadzeniach mobilnych. Masz generalnie 3 pakiety do wyboru przy tworzeniu stron ;)

Baby67
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Baby67 » 03 wrz 2018, 06:46

Moim zdaniem taka strona dla salonu kosmetycznego wcale nie musi być bardzo rozbudowana i nie musi mieć miliona zakładek. W zupełności wystarczą gotowe strony internetowe, które można sobie zamówić na przykład na https://www.webteo.eu/gotowe-strony-internetowe za naprawdę niewielkie, niewygórowane pieniądze. Z tego, co widziałam, strony przez nich przygotowane są w pełni profesjonalne i responysywne, więc warto :)

Kaska65
Stylista
Stylista

Post autor: Kaska65 » 11 paź 2018, 17:05

Jeżeli chodzi o strony internetowe to warto pytać o indywidualną wycenę , dla każdego biznesu jest ona inna i zależna od funkcji tej strony i rozbudowy. Ja ostatnio zerkałam na ofertę https://idea-team.pl , bo mają taka propozycję jak i pozycjonowanie potem, ale jeszcze nie zdecydowałam kto będzie ją realizował.

kasia.1
Mistrz
Mistrz

Post autor: kasia.1 » 15 paź 2018, 13:43

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem mogą być strony internetowe Białystok. Rzuć okiem na to, co do zaoferowania ma Akamadr. Moim zdaniem ich oferta jest bardzo ciekawa, a projekty przez nich wykonane prezentują się przede wszystkim bardzo profesjonalnie.

anetka_99
Laik
Laik

Post autor: anetka_99 » 16 paź 2018, 09:12

Warto zlecić zaprojektowanie strony dobremu grafikowi. Klientki przywiązują dużą wagę do strony wizualnej - utożsamiają ją z naszą pracą. Jeżeli jest atrakcyjna - zachęci. Gorzej jak będzie odwrotnie :(

exodus
Amator
Amator

Post autor: exodus » 06 lis 2018, 20:35

Weðług mnei w dzisiejszych czasach znacznie ważniejsze są aplikacje w tego typu salonach. Polecam poczytać o projektowaniu aplikaacji - https://tech.wp.pl/jakim-zmianom-ulegla ... 119584897a. Dobrze zrobiona aplikaacji umożliwi klientom łatwe rezerwowanie usług, co wpłynie na popularność firmy ;)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków