Spółka - skup

Ogłoszenia wszelkiej maści. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić, zamienić, wynająć - tutaj możesz o tym napisać.
Oliwa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Spółka - skup

Post autor: Oliwa » 20 paź 2016, 09:41

Czy ktoś was zna firmę Corpolex? Interesuje mnie temat jakim jest skup spółek i ponoć ta firma potrafi sprawnie wszystko przeprowadzić. Ktoś miał z nimi kontakt?

dagavip
Czeladnik
Czeladnik

Re: Spółka - skup

Post autor: dagavip » 25 lis 2017, 12:50

W tej kwestii Ci nie pomogę, natomiast z czystym sercem mogę polecić Ci kupno już gotowej spółki. To coraz popularniejsza forma, i wiele osób ceni sobie taką wygodę. Działalność możesz zacząć z dnia na dzień, bez czasochłonnych formalności. PKD również jest bardzo szerokie, więc bez problemu wpasujesz się pod rodzaj prowadzonej działalności. Tutaj znajduje się strona źródłowa - mam nadzieję, że ci pomogłam.

jjusti18
Mistrz
Mistrz

Post autor: jjusti18 » 12 mar 2018, 16:06

Ze spółkami jest tak, że wszystko jest fajnie do momentu kiedy wszyscy są zgodni. Kiedy już występują jakieś problemy to warto rozważyć kwestię wykupienia udziałów lub można pomyśleć nad umorzeniem udziałów. Sporo ostatnio w tej kwestii dowiedziałam się z tej strony http://spolka.org/porozumienie-przestaj ... polki-o-o/ . Myślę, że powinniście sobie ją przejrzeć i dowiedzieć się więcej odnośnie spółek.

Ficek87
Laik
Laik

Post autor: Ficek87 » 10 maja 2018, 17:25

Jeśli poszukujecie spółek cywilnych w celu ich skupu, to warto sprawdzić spis spółek cywilnych gdzie znajduje się pełny wykaz wszystkich spółek cywilnych działających na terenie polski :)

henryk
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: henryk » 06 lip 2018, 11:50

O skupie spółek jeszcze nie słyszałem. Chyba muszę rozeznać się w tym temacie. Natomiast znam stronę spolka.org, na której znaleźć można informacje na temat kupna gotowej spółki, albo pomocy przy jej rejestrowaniu. Podejrzewam, że może ten temat zainteresować głównie przedsiębiorców, ale być może się mylę i jest tutaj ktoś, kto chciałbym zainwestować pieniądze właśnie w spółkę.

elzi
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: elzi » 12 sie 2018, 12:10

Bardzo dużo rzeczy odnośnie finansów i samej nauki(studiów) dowiesz się czytając artykuły zamieszczane na stronie http://www.humanuniversity.pl/zdrowie-publiczne-studia/ mi one pomogły już nie raz w podejmowaniu decyzji.

Awatar użytkownika
kowalski3
Laik
Laik

Post autor: kowalski3 » 22 sie 2018, 16:52

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem w ten sposób można oszczędzić sobie wielu trudność i problemów.
(...) spóźniać się, znaczy zyskać pewność, że nie można nas zastąpić i że inni na nas czekają, na nas i nikogo innego.

pieknyolek
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: pieknyolek » 25 cze 2019, 10:19

Niestety nigdy nie miałem doczynienia z firmą o której wspomniałeś.

dervak
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dervak » 17 sie 2019, 09:15

Wydaje mi się, że chodziło Ci o stronę http://gielda-spolek.pl/ na której bez problemu sprzedasz, kupisz spółkę z o.o., spółkę komandytową, firmę i tak dalej mam rację? Generalnie jak można przeczytać na ich stronie ta giełda funkcjonuje od 2003 roku, obejmuje cały kraj oraz zapewnia rzetelność i terminowość także osoby zainteresowane powinny tu znaleźć coś dla siebie. Gwarancja bezpieczeństwa jest najważniejsza.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków