Wybielanie zębów

Piszcie o czym chcecie
tola299
Amator
Amator

Wybielanie zębów

Post autor: tola299 » 27 wrz 2017, 19:19

Zastanawialiście się kiedyś nad zabiegiem wybielania zebów wykonywanym w domowym zaciszu. Zobaczcie tutaj: Wybielacie zęby? Wykonujecie ten zabieg w domowym zaciszu, czy jeszcze się wahacie. Po przeczytaniu tego: paski-wybielajace-crest-wszystko-co-powinienes-wiedziec-na-temat-wybielania/ na pewno zainteresujecie się paskami wybielającymi firmy Crest. Sama ich używam. Są poprostu rewelacyjne ! ;) a na pewno się przekonacie. Ja sama używam do wybielania pasków wybielających i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dają ;)

Katy
Laik
Laik

Re: Wybielanie zębów

Post autor: Katy » 06 lis 2017, 17:48

Ja ostatnio zainwestowałam w wybielanie.Akurat padło na ten produkt i jestem bardzo zadowolona. http://medicot.pl/produkt/ibright-sposo ... nie-zebow/

Tymoteusz1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tymoteusz1 » 24 kwie 2018, 11:49

Nie uważam, że trzeba wydawać wysokie kwoty na czyszczenie zębów w klinikach, bo okazuje się, że równie dobrze można zrobić to we własnym domu. Świetnym przykładem na to są produkty StyleWhite na czele z https://www.stylewhite.pl/wegiel-aktywny W ten sposób będziecie w stanie uzyskać świetne wyniki oczyszczania nie wychodząc ze swojego domu, co jest bardzo cenne.

lee Yuu
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lee Yuu » 02 sie 2018, 11:09

Jeżeli chodzi o wybielanie zębów nakładkowe to polecam Ci gabinet Odent. Dzieki zabiegowi jakim jest wybielanie zębów nakładkowe będziesz mógł otrzymać drugą szanse na białe zeby. Cały zabieg wybielania zębów nakładkowo nie boli, a cena za wykonanie go jest bardzo okazyjna. Warto się nad tym zastanowić.

smerfetkablond
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: smerfetkablond » 02 sie 2018, 11:24

Jaki czas można stosować takie wybielanie?

J4n1na8
Laik
Laik

Post autor: J4n1na8 » 02 sie 2018, 13:47

Chyba spróbuje takiej metody gdyż w ostatnim czasie bardzo zżółkły mi zęby od kawy i zwykłe regularne mycie już nie pomaga.

miona
Amator
Amator

Post autor: miona » 06 sie 2018, 10:50

Ja próbowałam, ale chyba trafiłam na jakieś podróbki, bo nie widzę żadnych efektów. MUszę przyznać, że mam dość białe zęby, ale chciałam osiągnąć lepszy efekt

bila
Laik
Laik

Post autor: bila » 10 sie 2018, 15:04

Nie ufałabym domowym metodom. Bardzo łatwo jest zniszczyc szkliwo i efekt jest gorszy niz był wcześniej. Później koszty naprawy tego są naprawde spore. Lepiej pojsc do zawodowców, ktorzy maja dużo pacjentów i robią to na co dzień. Nie chcialam ryzykować i poszłam do profesjonalnego gabinetu na porządne wybielanei zębów. http://smile.expert/stomatologia/stomat ... stetyczna/ wybrałam te klinikę i jestem bardzo zadowolona z efektów, bliskim tez sie podoba :D

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków