Dofinansowania dla firm

Piszcie o czym chcecie
kornile
Laik
Laik

Dofinansowania dla firm

Post autor: kornile » 04 sty 2018, 20:09

Hej, poszukuję pomocy dotyczącej uzyskania dofinansowania z Unii na własną działalność gospodarczą? czy ktoś zna sposoby aby takie dofinansowanie pozyskać? Zastanawiam się nad http://www.kcfe.pl/dotacje-dofinansowan ... podarczej/
Czy ktoś ma doświadczenia związane w tym tematem? Bardzo proszę o opinie.

eni
Czeladnik
Czeladnik

Re: Dofinansowania dla firm

Post autor: eni » 02 lut 2018, 23:11

Witaj
Aktualnie można skorzystać z dofinansowania dla istniejących już firm z województwa łódzkiego.
Dofinansowanie może być przeznaczone miedzy innymi na uczestnictwo w targach, wystawach zagranicznych lub krajowych o zasięgu międzynarodowym.
Szczegóły na stronie http://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fu ... nesowe-msp

Ciagliwy41
Laik
Laik

Post autor: Ciagliwy41 » 03 lut 2018, 19:13

Dają je w zależności od rentowności firmy, to są pazerne i przebiegłe skurczybyki, nie pozwolą sobie aby najmniejszy aspekt wskazał na ich winę czy żeby stało się coś czego oni by akurat nie chcieli :/.

buuba
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: buuba » 30 kwie 2018, 12:16

Ja działam na terenie województwa podkarpackiego i obecnie realizowanych jest wiele programów regionalnych na rozwój firm w biznesie. Oczywiście dotacje regionalne to tylko niektóre z możliwości , dzięki którym uzyskać można środki na rozwój biznesu. Oprócz ich są jeszcze krajowe i zagraniczne, więc możliwości jest na prawdę wiele. Wystarczy tylko dobry biznes plan oraz organizacja całego przedsięwzięcia. U nas firma INNpuls, o której więcej poczytać można na stronie http://www.innpuls.pl/ zajmuje się właśnie pozyskiwaniem takich dotacji dla firm.

kate81
Laik
Laik

Post autor: kate81 » 11 cze 2018, 14:37

Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie proste jakby moglo sie wydawac. Na rynku panuje dosc duza konkurencja w wiekszosci branz dlatego tez trzeba bardzo skupic sie na inwestowaniu we wlasna dzialalnosc. Tego typu dotacje jak najbardziej sie przydaja .. niestety czesto ciezko sprostac wszystkim wymaganiom zeby otrzymac jedna. Moj znajomy bardziej stawia na prywatne zrodla dzieki czemu w najblizszych miesiacach bedzie przenosil biuro do wiekszego miasta oraz bedzie budowal nowa hale produkcyjna. Przy takich projektach wszystko musi byc dopiete na ostatni guzik dlatego tez czlowiek korzysta z floty profesjonalnych maszyn do zadan ciezkich marki Riwal. Z opinii jakie mozna wyczytac sa najbardzie niezawodne z tych dostepnych na rynku. A Wy macie wyrobione zdanie na ich temat?

Obrazek

Awatar użytkownika
Froeschle
Laik
Laik

Post autor: Froeschle » 12 cze 2018, 10:23

Ja bym poszperał w Internecie w tym temacie. Moim zdaniem to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
Zawsze go zostawiali. Jednak on nigdy nie potrafił zostawić ich.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 12 cze 2018, 10:34

Są różne formy dofinansowania, trzeba się po prostu rozeznać co dla nas jest najlepsze.

skinfade
Amator
Amator

Post autor: skinfade » 12 cze 2018, 10:40

Prowadzenie biznesu wcale nie jest łatwe i przez większość roku przywodzi na myśl walkę. Goniące projekty i napięta atmosfera potrafią sprawić że zupełnie zapominamy o relacjach w firmie dlatego wraz z końcem roku i nadejściem świąt warto trochę zwolnić i okazać swoją troskę poprzez nietuzinkowe świąteczne paczki dla firm, które z pewnościa uczynią ten szczególny czas jeszcze cieplejszym i milszym.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 13 cze 2018, 07:48

Trzeba byłoby poszukać jakie w ogóle są możliwości dofinansowania i kto może się o nie ubiegać.

Krystyna49
Amator
Amator

Post autor: Krystyna49 » 04 lip 2018, 09:10

Jeśli potrzebujesz pomocy to mogę Ci polecić firmę Signum Sp. z o.o. Mi bardzo pomogli podczas programu RPO podkarpackie 1.2. Dzięki ich staraniom otrzymałam dofinansowanie i mogłam rozwinąć swoją firmę. Firma solidna, terminowa i godna polecenia. Mogę Ci szczerze polecić bo to prawdziwi specjaliści w tym co robią. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, która trwa już dłuższy czas. Na ich stronie są wszystkie informacje http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-s ... packie-12/

victoria
Amator
Amator

Post autor: victoria » 30 lis 2018, 13:27

Może skontaktuj się z Kancelarią Doradztwa Gospodarczego która pomoże Ci w garnięciu tego stosu dokumentów.. :P

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków