Strona 1 z 1

SPrzątanie

: 12 mar 2018, 07:59
autor: perla
Czy ktoś może polecić w Krakowie dobrą firmę do sprzątania biur. Bardzo mi na tym zależy ponieważ jest to ostatnia rzecz jaka mi została w nowej lokalizacji. Dużo pozytywnych opinii słyszałam o firmie https://moppy.pl/krakow/firma-sprzatajaca dodatkowym atutem jest to że dają rabaty przy dłuższej współpracy. Wydaje mi się że są godni polecenia.

Re: SPrzątanie

: 16 kwie 2018, 09:40
autor: elabarbara
Wiecie, że ponad rok walczyłam ze spółdzielnią mieszkaniową? Nie można było patrzeć na zaniedbaną roślinność wokół bloku. Zgłosiłam sprawę do zarządu i zaproponowałam firmę, która mogłaby nam pomóc. Clar System http://www.clarsystem.pl/ to po prostu profesjonaliści. Nie tylko zajęli się naszą zielenią, ale też wspaniale dbają o czystość na klatkach schodowych. Serdecznie ich polecam!

Re: SPrzątanie

: 16 kwie 2018, 12:12
autor: Ertopig21
Ile teraz firmy biorą sobie za sprzątanie?

Re: SPrzątanie

: 16 kwie 2018, 20:36
autor: kinia744
Tylko po co Ci jakakolwiek firma? Czy nie lepiej byłoby zająć się sprzątaniem samodzielnie? To naprawdę nie jest takie trudne! Szczególnie, jeśli korzysta się z preparatów dobrej jakości. Natknęłam się ostatnio na sklep internetowy https://www.leifheitsklep.pl/ zajmujący się sprzedażą preparatów firmy Leifheit. Czy kiedykolwiek mieliście z nimi styczność? Z tego co słyszałam, są bardzo dobre...

Re: SPrzątanie

: 09 maja 2018, 23:06
autor: Klapouchy
Jeśli chodzi o sprzątanie, to nie rozumiem trochę ludzi, który korzystają z firm sprzątających. Przecież zdecydowanie lepiej jest posprzątać sobie samemu. Ja teraz jak mam już sprzęt to muszę kupować tylko worki do odkurzacza i czasem filtry. Do tego znajomy polecił mi stronkę http://tanieworki.pl/ , cenowo wygląda to dobrze, jednak pytanie jak jakość tych produktów. Będę wdzięczny za porady !

Re: SPrzątanie

: 21 maja 2018, 16:12
autor: Adatoniewypada
A myślałaś może o zakupie maszyn czyszczących i wykonaniu sprzątania samodzielnie? Ja właśnie tak zrobiłam i bardzo się ciesze. Można dużo przy tym sporo zaoszczędzić. Jeśli się zdecydujesz to polecam ci maszyny czyszczące z tej strony: https://elinea.com.pl/ Ja jestem bardzo z nich zadowolona.

Re: SPrzątanie

: 21 maja 2018, 19:06
autor: Tonieja
Jesli chodzi o sprzatanie biur warszawa to najlepiej zatrudnić jakąś firme sprzatającą. U nas przychodzi pani z firmy Ekosteam24 http://ecosteam24.com.pl/ 3 razy w tygodniu i ogarnia biura. Mysleliśmy o zatrudnieniu kogoś do sprzatania na etat ale to się nie opłaca .Współpraca z firmą wychodzi o wiele korzystniej, poza tym oni mają odpowiedni sprzęt i srodki chemiczne dzięki czemu sprzatanie jest naprawdę efektywne.

Re: SPrzątanie

: 27 maja 2018, 12:45
autor: krecona84
Jeżeli chodzi o portal zajmujący się sprzątanie mieszkań to polecam hojoclean. Moim zdaniem to numer jeden na rynku warszawskim. Najpierw szukałam pomoc w sprzątaniu w biurze, ale teraz rozszerzyłam ofertę o swoje mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona. Nie tylko dlatego, że sama nie muszę sprzątać, ale tez dlatego, że mam więcej czasu dla rodziny.

Re: SPrzątanie

: 30 maja 2018, 10:35
autor: Tymoteusz1
Nie warto bagatelizować takich kwestii. W końcu od tego zależy komfort Waszego życia. Na pewno warto skorzystać z takich narzędzi jak https://www.dlaalpinisty.pl/usuwanie-graffiti do usunięcia powstałego graffiti. To sprawi, że cała okolica będzie wyglądała o wiele przyjemniej.