Pomysl na prezent

Piszcie o czym chcecie
bambuszek
Laik
Laik

Pomysl na prezent

Post autor: bambuszek » 14 mar 2018, 14:45

Moja koleżanka z pracy uwielbia zakupy. Postanowiłam jej w ramach zbliżających się urodzin podarować torbę z nadrukiem z https://www.murrano.pl/torby-z-wlasnym- ... t-267.aspx, która na pewno nie jednokrotnie jej posłuży. Co bym mogła dokupić jej jeszcze w ramach urodzin?
Ostatnio zmieniony 20 mar 2018, 10:34 przez bambuszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Re: Pomysl na prezent

Post autor: Chitoge » 15 mar 2018, 09:11

A bo ja wiem? Tutaj jednak samemu trzeba byłoby pomyśleć.

miana
Laik
Laik

Post autor: miana » 15 mar 2018, 11:17

szukam jakiegoś pomysłu na prezent dla brata, pomożecie?

WioLka34
Amator
Amator

Post autor: WioLka34 » 16 mar 2018, 21:08

W sumie taka torba to ciekawy pomysł na prezent. Teraz akurat przyda sie na zakupy, skoro wszystkie torby w sklepach tak mocno podrożały i na zakupy trzeba chodzić zawsze z własną :) Do tego możesz jej jeszcze dokupić mały i bardziej osobisty upominek jak bransoletka (https://www.ecarla.pl/rzemyki). Teraz w modzie są kolorowe bransoletki, które rzucają sie w oczy, więc na pewno się ucieszy :)

sophyn
Amator
Amator

Post autor: sophyn » 23 kwie 2018, 01:04

Wszystko zależy od tego dla kogo ten prezent i co tam osoba lubi, ja się zawsze tym kieruję. Co do prezentu dla brata to proponowałabym pójść w jakieś fajne gadżety elektroniczne. Może jakieś słuchawki gamingowe albo klawiaturę gamingową, widziałam fajne modele w teletorium.

cudon
Laik
Laik

Post autor: cudon » 23 kwie 2018, 10:24

hmm, co myślicie o prezencie w postaci biżuterii? dobre wyjście?

KasiaP
Laik
Laik

Post autor: KasiaP » 23 kwie 2018, 11:10

Biżuteria to na pewno fajny prezent... ale z pewnością warty rozważenia jest także jakiś fajny masaż czy zabieg SPA. Zależnie od preferencji możesz wybrać dowolny pakiet https://bmqmed.pl/piekno

szewi
Laik
Laik

Post autor: szewi » 23 kwie 2018, 15:36

wpadłem na świetny pomysł z prezentem :) na priv sie podziele

jolajnykacpi
Laik
Laik

Post autor: jolajnykacpi » 23 kwie 2018, 20:06

Dosyć uniwersalnym pomysłem na prezent jest kryształ 3D https://www.krysztaly3d.pl/. Taka elegancka statuetka sprawdzi się na prawie każdą okazję dzięki możliwości jej personalizacji pod nasze wymagania. Dodając własny tekst czy zdjęcie sprawimy że może przypodobać się każdemu.

felicja14
Amator
Amator

Post autor: felicja14 » 23 kwie 2018, 21:45

Dla mnie książka jest świetnym pomysłem na prezent. Ostatnio czytałam kroniki Saltamontes Moniki Marin - idealna dla młodzieży choć i dorosły wyciągnie z niej sporo wartości. Dzisiaj trudno o prawdziwa, bezinteresowną przyjaźń, miłość jakże niewinną i szczerą, taką młodzieńczą i oddanie. Niewiele osób umie przyznać się do błędu i próbować naprawić to, co sie zepsuło. Adam i Aleks, młodzi chłopcy potrafią, podobnie jak ich najbliżsi których szukali przez pół Europy z Maszyna do produkowania Szczęścia. liczę, że ktoś sprezentuje mi na urodziny kolejny tom Trylogii.

roksanaszczep
Amator
Amator

Post autor: roksanaszczep » 24 kwie 2018, 07:48

a może warto kupić coś bardziej "normalnego" ? Na przykład coś do ubioru? Ja polecam koszulki stedman, sama kupiłam takie mężowi i jest bardzo zadowolony.

Iguuanka
Amator
Amator

Post autor: Iguuanka » 25 kwie 2018, 15:32

felicja14 pisze:Dla mnie książka jest świetnym pomysłem na prezent. Ostatnio czytałam kroniki Saltamontes Moniki Marin - idealna dla młodzieży choć i dorosły wyciągnie z niej sporo wartości. Dzisiaj trudno o prawdziwa, bezinteresowną przyjaźń, miłość jakże niewinną i szczerą, taką młodzieńczą i oddanie. Niewiele osób umie przyznać się do błędu i próbować naprawić to, co sie zepsuło. Adam i Aleks, młodzi chłopcy potrafią, podobnie jak ich najbliżsi których szukali przez pół Europy z Maszyna do produkowania Szczęścia. liczę, że ktoś sprezentuje mi na urodziny kolejny tom Trylogii.
A kiedy masz urodziny? Bo trzeci tom Kronik Saltamontes Moniki Marin wychodzi już na dniach ;) A tutaj www.kronikisaltamontes.pl już teraz można go kupić w przedsprzedaży ;) I to nawet z autografem autorki :D

gizelka321
Laik
Laik

Post autor: gizelka321 » 26 kwie 2018, 09:56

Taka torba to świetny pomysł! Sama z chęcią taką bym dostała! Mam problem z tym, żeby zawsze mieć przy sobie jakąś torbę na zakupy, dlatego w domu mam pełno reklamówek.. :( ale może gdybym miała taką torbę z zabawnym napisem, albo obrazkiem łatwiej byłoby mi o niej pamiętać?!

miśka22
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: miśka22 » 26 kwie 2018, 10:54

Znam Kroniki Saltamontes bardzo dobrze i też uważam, że to świetny pomysł na prezent. W zasadzie dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Niby książka dla młodzieży, ale mnie mega wciągnęła. No i trafiłam tam na mnóstwo fajnych, życiowych cytatów. Tu jeden z moich ulubionych : "Chciałem w swoim życiu iść do przodu, a nie się cofać, chciałem podejmować odważne decyzje, bo miałem prawie dziewięć lat, a gdy się ma dziewięć lat – wszystko jest możliwe."

jurek431
Laik
Laik

Post autor: jurek431 » 26 kwie 2018, 12:59

Szukasz mega opcji na prezent dla bliskiej Ci osoby ? Gra sporo w Xbox czy Playstation ? 90% facetów to robi ! Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie doładować swoje konto, kup na prezent doładowanie playstation 4. Na stronie doladowania.pl znajdziesz bezpieczny sposób aby kupić karty prepaid. Ja już skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony więc i Ty nie czekaj, to będzie strzał w 10-tkę z prezentem

dergy
Amator
Amator

Post autor: dergy » 26 kwie 2018, 18:13

ja zawsze robię impreze urodzinową.. nigdy nie kupuję prezentów, bo nie trafiam w gust. kupuję fajne ciacho, robię kawkę, kupuję szampana, do tego balony, girlandy na stół i serpentyny https://godanparty.pl/ i bawimy się do białego rana, a gości przynosza prezenty

CapelloStore_eu
Amator
Amator

Post autor: CapelloStore_eu » 27 kwie 2018, 08:04

Wszystko zależy tak na dobrą sprawę od tego dla kogo ma być to prezent oraz czy trafimy w gust tej osoby, prezent nie musi być drogi, ważne aby był od serca, trafiony i przy tym praktyczny.

rizen
Laik
Laik

Post autor: rizen » 27 kwie 2018, 13:31

szukam jakiegoś pomysłu na biznes który da mi duży zarobek

Bolooka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Bolooka » 28 kwie 2018, 08:36

miśka22 pisze:Znam Kroniki Saltamontes bardzo dobrze i też uważam, że to świetny pomysł na prezent. W zasadzie dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Niby książka dla młodzieży, ale mnie mega wciągnęła. No i trafiłam tam na mnóstwo fajnych, życiowych cytatów. Tu jeden z moich ulubionych : "Chciałem w swoim życiu iść do przodu, a nie się cofać, chciałem podejmować odważne decyzje, bo miałem prawie dziewięć lat, a gdy się ma dziewięć lat – wszystko jest możliwe."
A kto nie zna "Kronik Saltamontes"? :) Przecież to tak fajne pozycje, że po prostu koniecznie trzeba je przeczytać ;)
A co do tego cytatu, to też go bardzo lubię! :)

szaddannik
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: szaddannik » 28 kwie 2018, 08:50

A ja chciałbym się was zapytać czy możecie mi podpowiedzieć Jaki wynajem helikopterów polecacie właśnie na prezent dla drugiej połówki? Chciałbym zabrać ją na podniebny rejs taką maszyną. jak myślicie to dobry pomysł na niespodziankę? Moim zdaniem coś takiego powinno się spodobać każdemu!

ZosiaJan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: ZosiaJan » 28 kwie 2018, 21:30

Ja osobiście bardzo lubię oryginalne prezenty :) Kiedyś koledzy kupili mi karnet na ścianki wspinaczkowe, byłem też na kursie karate, a na ostatnie urodziny opłacili mi jazdę ferrari z https://jazdaferrari.pl/ :) Ten ostatni prezent był zdecydowanie najlepszą przygodą w moim życiu! Od zawsze marzyłem o tym, żeby przejechać się takim drogim, luksusowym autem! A pewnie nigdy bym takiej okazji nie miał, więc jestem naprawdę szczęśliwy :)

marekhs
Laik
Laik

Post autor: marekhs » 30 kwie 2018, 16:41

Prezent na 18-stke musi byc wyjatkowy, oryginalny i powienien zapasc w pamiec solenizantowi. Dlatego chcialbym Wam polecic strone https://eroticgo.pl/ , gdzie na pewno znajdziesz cos takiego. Maja ogromny wybor i bardzo dobre ceny dostosowane do kazdego portfela. Razem ze znajomymi kupowliasmy prezent ze strony, wszystko przyszlo bez problemu.

Renata1992
Laik
Laik

Post autor: Renata1992 » 30 kwie 2018, 19:23

w sumie to niezła ta torba!

Lodzia
Laik
Laik

Post autor: Lodzia » 02 maja 2018, 23:37

Myślę, że faktycznie wybór takiego prezentu może być trafiony :)

Ranbur
Amator
Amator

Post autor: Ranbur » 04 maja 2018, 12:31

Moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent jest na przykład zegarek. Warto przed zakupem przeczytać jakiś artykuł tego typu http://drewnianezegarki.com.pl/jaki-zeg ... tylizacji/ jaki zegarek będzie odpowiedni dla osoby, którą chcemy obdarować, a wtedy na pewno sie ucieszy jesli trafimy z kupnem!

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków