Aranżacja wnętrza

Piszcie o czym chcecie
cottonballsss
Laik
Laik

Re: Aranżacja wnętrza

Post autor: cottonballsss » 10 sie 2018, 12:57

U mnie w domu aranżacją wnętrz zajmowali się projektanci, bo ja kompletnie nie mam do tego głowy :/

hiinka
Laik
Laik

Post autor: hiinka » 10 sie 2018, 16:52

Myślę że da się to połączyć w ładny eklektyczny wystrój

alutka90
Amator
Amator

Post autor: alutka90 » 13 sie 2018, 10:38

Tak jak ktoś wyżej - ja również przywiązuję ogromną wagę do oświetlenia. Pamiętam, że moja babcia zawsze miała piękne żyrandole, dlatego zwracam uwagę na takie rzeczy. Obecnie moim faworytem jest firma Acerto: https://www.acerto.pl/ bo mają duży wybór lamp w bardzo różnych stylach. Są lampy klasyczne, nowoczesne albo w stylu loftowym (moje ulubione!). Świetna jakość i obsługa, polecam wszystkim! :)

lee Yuu
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lee Yuu » 13 sie 2018, 14:03

Jeżeli o wnętrze chodzi to dobrym pomysłem są remonty pod klucz warszawa Dzieki remontom pod klucz w warszawie nie będziesz musiał się sam martwic całym remontem, remonty pod klucz w warszawie to usługi które wyręczą Cię z tego ciężkiego zadania jakim jest remont. Warto się zastanowić nad taka usługą aby mieć święty spokój :)

morelka23
Amator
Amator

Post autor: morelka23 » 13 sie 2018, 15:38

Jeżeli chodzi o aranżacje to polecam Ci przeprowadzka biura dzięki którym bez problemu przeprowadzisz biuro domowe do nowego domu, przeprowadzki biura są bardzo dobrą usługą i mogą również przeprowadzać mieszkania oraz firmy, warto zastanowić się nad taką ofertą aby nie musieć dodatkowo martwić sie o przeprowadzkę.

Madameadame2
Laik
Laik

Post autor: Madameadame2 » 14 sie 2018, 11:41

Przy aranżacji wnętrz bardzo pomocne mogą być blogi wnętrzarskie. Ja też często przeglądam sklepy internetowe, czy tez strony producentów w poszukiwaniu inspiracji. Tak na stronie https://krzemien.com.pl/products/umywalki-waskie znalazłam idealną umywalkę do naszej łazienki, od razu też doszukałam się wanny, i kompletów łazienkowych :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków