Strój kąpielowy na większy biust

Piszcie o czym chcecie
danka88
Czeladnik
Czeladnik

Strój kąpielowy na większy biust

Post autor: danka88 » 01 cze 2018, 07:44

Hej dziewczyny!
Potrzebuję pomocy, a mianowicie poszukuję stroju kąpielowego z wysokim stanem. Główny problem mój biust nie należy do małych "modelkowych" ani też nie jest jakiś mega wypasiony, ale niestety w stacjonarnych sklepach spotykam się z super dołem (dodam że noszę rozmiar S) ale góra.. zastanawia się gdy dobieram usztywniany stanik (taki najlepiej utrzymuje bo jest co) to jest on zawsze za mały, ten nie usztywniany z rozmiarem ok ale nie utrzymuje. Pomocy! Może któraś z was ma też taki problem i zna jakieś sprawdzone sklepy online?

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Re: Strój kąpielowy na większy biust

Post autor: eleonora » 01 cze 2018, 12:46

danka88 pisze:
01 cze 2018, 07:44
Hej dziewczyny!
Potrzebuję pomocy, a mianowicie poszukuję stroju kąpielowego z wysokim stanem. Główny problem mój biust nie należy do małych "modelkowych" ani też nie jest jakiś mega wypasiony, ale niestety w stacjonarnych sklepach spotykam się z super dołem (dodam że noszę rozmiar S) ale góra.. zastanawia się gdy dobieram usztywniany stanik (taki najlepiej utrzymuje bo jest co) to jest on zawsze za mały, ten nie usztywniany z rozmiarem ok ale nie utrzymuje. Pomocy! Może któraś z was ma też taki problem i zna jakieś sprawdzone sklepy online?
Wśród sklepów online polecam Answear:
https://answear.com/p/stroje-kapielowe-2525-k.html

Ze wszystkich mi znanych mają tam największy wybór strojów kąpielowych jaki możesz znaleźć. Zamawiałam tam strój dla siebie. Równiez mam dość duży biust i zdecydowałam się na ten strój od seafollY
Obrazek

Jest ciemny tak więc wyszczupla
ma wygodne miseczki, które dobrze podtrzymują biust
no i jest jednoczęściowy ( o wiele bardziej takie lubię bo niekoniecznie chcę pokazywać swój biust)

Przejrzyj sobie bo jest tam tego sporo.
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

Bero
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Post autor: Bero » 22 cze 2018, 22:05

Sprawdźcie w sklepie https://www.she.pl/ Bardzo szeroka oferta i duży wybór rozmiarówki. Podobają mi się też wzory... Zawsze tam znajdę coś dla siebie. :)

danielos303
Laik
Laik

Post autor: danielos303 » 22 cze 2018, 22:21

Dzięki wszystkim za wypowiedzi i propozycję bo również szukam takiego stroju kąpielowego dla mojej dziewczyny ;)

Paula883
Laik
Laik

Post autor: Paula883 » 31 lip 2018, 14:20

Mam obfity biust i nigdy nie mogę dopasować czy to bielizny czy ubrań do mojej sylwetki. Moja ukochana przyjaciółka podesłała mi stronę ze strojami kąpielowymi https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Stroj ... e-142.html. Najbardziej spodobały mi się stroje jednoczęściowe. Zakupiłam nawet kilka sztuk i pasują idealnie.

nupet
Laik
Laik

Post autor: nupet » 31 lip 2018, 18:02

niestety mam mały biust i nie mam takich problemów

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków