Dobre ceny sala konferencyjna woj. dolnośląskie

Piszcie o czym chcecie
kasia.1
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Dobre ceny sala konferencyjna woj. dolnośląskie

Post autor: kasia.1 » 07 cze 2018, 12:09

Czy ktoś może polecić salę konferencyjną w województwie dolnośląskim w dobrej cenie? Zależy mi na tym, aby taka sala nie była zbyt droga bo nie dysponuję bardzo dużym budżetem. Ważne jest jednak to, aby była ona dobrze wyposażona. Czy macie jakiś pomysł, gdzie znajdę salę z takimi wymaganiami?

michaelo82
Czeladnik
Czeladnik

Re: Dobre ceny sala konferencyjna woj. dolnośląskie

Post autor: michaelo82 » 08 cze 2018, 14:09

A co powiedzielibyście na przykład na te sale konferencyjne:
http://www.hotelwitek.pl/pl/conference-centre.html
Obrazek

Waraga
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Waraga » 11 cze 2018, 07:53

A co to w sumie znaczy dobra cena? Pamiętaj o tym, że dobra cena dla każdego może oznaczać coś innego :) Najlepiej więc skorzystaj z porównywarki tego typu obiektów - znajdziesz ją pod adresem http://www.salekonferencyjne.pl/wojewod ... noslaskie/. Przejrzyj różne oferty - jeśli chodzi o województwo dolnośląskie to masz ich do wyboru aż 290. Ciężko będzie się zdecydować, prawda? :) Ze względu na bliskość różnych środków transportu (autostrada, dworzec kolejowy, lotnisko) ja bym raczej zdecydowała się na salę konferencyjną we Wrocławiu. Może zainteresuje Cię na przykład Hotel Śląsk? Do wyboru masz aż pięć różnych sal konferencyjnych, a największa sala to aż 320 miejsc. Z noclegiem dla gości przyjezdnych też nie będzie żadnego problemu.

mela10
Laik
Laik

Post autor: mela10 » 11 cze 2018, 14:38

Pomyśl też o tym, aby dojazd do takiej lokalizacji był w miarę dobry. Ja bym się raczej zdecydowała na hotel z salą konferencyjną gdzieś blisko centrum miasta. Wtedy masz pod ręką chociażby dworzec kolejowy, a gości przyjezdnych możesz zakwaterować w tym obiekcie.

Awatar użytkownika
Froeschle
Laik
Laik

Post autor: Froeschle » 12 cze 2018, 10:18

Może warto podpytać o to znajomych? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie.
Zawsze go zostawiali. Jednak on nigdy nie potrafił zostawić ich.

amelia55
Laik
Laik

Post autor: amelia55 » 12 cze 2018, 11:45

Nie każdy organizuje konferencję w miejscu zamieszkania, gdzie ma znajomych. Czasem lepiej zapytać w internecie - jest większa szansa, że ktoś organizował podobny event. Faktycznie w dolnośląskim jest mnóstwo ciekawych obiektów konferencyjnych - ważne jest też to, aby określić swój budżet.

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 18 cze 2018, 09:50

Sala konferencyjna w wojewodztwie dolnośląskim mnie nie interesuje, ale interesuje mnie w Warszawie i mam nadzieje, że będzecie w stanie mi doradzić w kwestii jej wyboru i podpowiedzieć na co zwrócić uwagę. Przegladałam sporo ofert, zrobiłam wstępne porównanie i zastanawiam się nad wynajęciem sali z tej oferty http://www.konferencjenimbus.pl/oferta/ . Powiedzcie mi proszę, czy Waszym zdaniem opłaca się wynajmować tam sale?

joank
Laik
Laik

Post autor: joank » 21 cze 2018, 07:12

Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy profil na Twitterze: https://twitter.com/konferencyjnes. Polecam zacząć śledzić - informacje, które wrzucają mogą okazać się bardzo przydatne właśnie w przypadku konieczności znalezienia dobrej sali konferencyjnej. Warto być na bieżąco.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków