Operacja powiększenia biustu

Piszcie o czym chcecie
majowiaks
Amator
Amator

Operacja powiększenia biustu

Post autor: majowiaks » 26 cze 2018, 22:02

Planuję takiej się poddać, ale nadal mam obawy związane z efektem po zabiegu, powikłaniami... Czy takie operacje są bezpieczne i jakie implanty wybrać, żeby mimo wszystko biust nie wygladal sztucznie?? Nie chcę tandetnego efektu, tylko delikatnie powiekszone piersi. Z gory dzieki za odpowiedzi.

donianowak
Amator
Amator

Re: Operacja powiększenia biustu

Post autor: donianowak » 03 lip 2018, 12:46

ten efekt sztucznosci chyba zalezy od rozmiaru miseczki? bo tak sobie mysle, ze biust powinien byc proporcjonalny do sylwetki- wtedy wyglada dobrze i naturalnie. pewnie chirurg udzieli ci wskazowek w tym temacie. bylas na jakiejs konsultacji>?

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 07 lip 2018, 22:31

Bylam na jednej konsultacji i chirurg mi wyjasnil jak to wyglada, ale nadal mam obawy, ze cos pojdzie nie tak. Doradzal mi implanty Mentor- podobno sa popularne i bezpieczne, czesto wybierane. Wolalam jednak was podpytac,moze ktos mial stycznosc z tym producentem i sie wypowie??

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 08 lip 2018, 22:45

Moja kolezanka powiekszyla piersi mentorami. Musze przyznac, ze nie wiedzialam, ze powiekszony biust moze tak subtelnie wygladac. Ona akurat wybrala implanty o ksztalcie konturowym- maja naturalniejszy ksztalt,a la łezka. Pod wzgledem zdrowotnym ta marka ma najnizszy odsetek powiklan.

mylowska92
Amator
Amator

Post autor: mylowska92 » 09 lip 2018, 09:50

wlosomaniaczka88 pisze:
08 lip 2018, 22:45
Moja kolezanka powiekszyla piersi mentorami. Musze przyznac, ze nie wiedzialam, ze powiekszony biust moze tak subtelnie wygladac. Ona akurat wybrala implanty o ksztalcie konturowym- maja naturalniejszy ksztalt,a la łezka. Pod wzgledem zdrowotnym ta marka ma najnizszy odsetek powiklan.
To chyba implanty, które ma wszczepione Natalia Siwiec. Ciekawe jak cenowo taki producent wypada. Jakosc pewnie pierwszorzedna, skoro nawet celebrytki się na nie decydują.

zosiasamosia
Amator
Amator

Post autor: zosiasamosia » 12 lip 2018, 22:00

Cena to pewnie 15-17 tysięcy z tego co czytałam w sieci. Wydaje mi się, że jak już się decydować na taką operację- to u sprawdzonego chirurga i z profesjonalnie wykonanymi implantami. W końcu zdrowie i bezpieczenstwo w czasie zabiegu jest najwazniejsze. ;)

Dzesika
Amator
Amator

Post autor: Dzesika » 17 lip 2018, 16:20

Wydaje mi sie, ze jak ktos ma kompleks to raczej nie ma juz w dzisiejszych czasach problemu zeby zabieg wykonac. Sama zdecydowalam sie na laserowe usuwanie blizny w klinice https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/ bo strasznie zle sie czulam z tym co mialam na twarzy

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 20 lip 2018, 10:02

Raczej bym się na coś takiego nie zdecydowała.

martynika
Laik
Laik

Post autor: martynika » 26 lip 2018, 19:07

Ja się boję takiej operacji że może coś nie pójść i zostanę z uszkodzonym atutem kobiecości. Dlatego po lekturze strony https://wieksze-piersi.com.pl/jak-dzial ... -na-biust/ postanowiłam spróbować takiej terapii z tabletkami, czy uda się uzyskać zamierzony efekt.

Maranka
Amator
Amator

Post autor: Maranka » 27 lip 2018, 15:39

Dlatego lepszym rozwiązaniem wydaje mi się zabieg proponowany przez klinikę: https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/. Zamiast implantów, wstrzykiwany jest bezpieczny dla organizmu żel. Piersi wyglądają dzięki temu naturalnie, a sam zabieg jest bezpieczny i znacznie mniej inwazyjny od innych.

Pamka25
Amator
Amator

Post autor: Pamka25 » 28 lip 2018, 13:13

Moim zdaniem nie ma nic złego w powiększaniu biustu. Uwierzcie mi, że z powodu małych piersi można mieć niemałe kompleksy. Coś o tym wiem bo sama nie byłam zadowolona z mojego biustu. Kilka miesięcy temu zdecydowałam się na powiększenie piersi w klinice http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powi ... mplantami/ i jestem bardzo zadowolona. Piersi są nie tylko pełniejsze ale mają także ładny kształt i są jędrne. Zabieg przebiegł bez komplikacji a ja już kilka dni po operacji mogłam cieszyć się ładnym biustem.

jan555
Laik
Laik

Post autor: jan555 » 29 lip 2018, 10:01

Chciałbym kiedyś na żywo oglądnąć jak taka operacja jest robiona. Może pogadam z moim wujkiem który właśnie takie zabiegi robi pacjentkom.

belmondo
Stylista
Stylista

Post autor: belmondo » 25 sie 2018, 15:28

Łatwiej będzie Ci zadbać o swoje zdrowie, gdy będziesz wiedzieć jak to robić, ja do tego wykorzystuje blog o tematyce zdrowotnej https://www.zdrowie.info.pl/dieta-w-cia ... -odzywiac/ gdzie mam mnóstwo wskazówek w jednym miejscu.

waxxx
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: waxxx » 26 sie 2018, 10:05

Warto uważać, bo operacja, nie tylko taka jak w temacie, ale każda inna może skończyć się zakażeniem pooperacyjnym. Niestety tak się zdarza i ja coś na ten temat wiem. Musiałem przyjmować lek, o którym ważne informacje znalazłem na https://ktomalek.pl/metronidazol-polpha ... ub-4232323. Ja nigdy dobrowolnie nie poddałbym się żadnej operacji, bo to jednak poważna ingerencja w organizm.

zosiasamosia
Amator
Amator

Post autor: zosiasamosia » 27 sie 2018, 11:44

Również zastanawiam się nad takim zabiegiem i na razie jestem na etapie robienia researchu. Na innym forum 'naoglądalam' się zdjec przed i po i chyba najbardziej przekonuje mnie marka Mentor. Ich anatomiczne implanty wygladaja bardzo naturalnie, mają kształt lezki jak naturalna pierś.

Iwonakieł
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Iwonakieł » 31 sie 2018, 16:41

Ja znam dobrą specjalistkę w tym zakresie - Doktor Żukowską z Łodzi. Bardzo odpowiedzialna i profesjonalna specjalistka. Doradzi, wyjaśni, podpowie. Jak ktoś chce robić zabieg to warto się do niej zgłosić

mylowska92
Amator
Amator

Post autor: mylowska92 » 10 wrz 2018, 11:42

zosiasamosia pisze:
27 sie 2018, 11:44
Również zastanawiam się nad takim zabiegiem i na razie jestem na etapie robienia researchu. Na innym forum 'naoglądalam' się zdjec przed i po i chyba najbardziej przekonuje mnie marka Mentor. Ich anatomiczne implanty wygladaja bardzo naturalnie, mają kształt lezki jak naturalna pierś.
Mysle, ze to dobry wybor, skoro wybieraja je nawet 'gwiazdy' z pierwszych stron gazet. Rowniez sklanialabym sie ku anatomicznym. Sa delikatniejsze i mysle, ze jak ktos sie nie zna to nie zauwazy, ze piersi sa po operacji.

TristanADamczyk
Laik
Laik

Post autor: TristanADamczyk » 22 wrz 2018, 12:01

Moim zdaniem tako operacja nie jest tego warta i nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć podczas takiej operacji jak i po.

myszun
Amator
Amator

Post autor: myszun » 22 wrz 2018, 12:05

Dokładnie, żadna ingerencja chirurgiczna nie służy zdrowiu. Poza tym duży biust wcale nie jest taki ładny, a sztuczny to już na pewno.

ewka29
Laik
Laik

Post autor: ewka29 » 08 paź 2018, 20:49

myszun pisze:
22 wrz 2018, 12:05
Dokładnie, żadna ingerencja chirurgiczna nie służy zdrowiu. Poza tym duży biust wcale nie jest taki ładny, a sztuczny to już na pewno.
co do tego czy duży/sztuczny biust jest ładny czy nie to już sprawa subiektywna :) poza tym wybierają implanty anatomiczne jakie ma np mentor to biust z nimi wygląda bardzo naturalnie :)

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 07 lis 2018, 23:35

wiadomo, strach zawsze jakis jest, ale jesli dzieki temu bedziesz lepiej czuc sie ze swoim cialem to czemu nie? jesli chodzi o mentory to od niedawna mają nowe implanty żelowe 'xtra'. podobno sa bardzo miekkie i daja duzy efekt uniesienia piersi.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków