Operacja powiększenia biustu

Piszcie o czym chcecie
majowiaks
Laik
Laik

Operacja powiększenia biustu

Post autor: majowiaks » 26 cze 2018, 22:02

Planuję takiej się poddać, ale nadal mam obawy związane z efektem po zabiegu, powikłaniami... Czy takie operacje są bezpieczne i jakie implanty wybrać, żeby mimo wszystko biust nie wygladal sztucznie?? Nie chcę tandetnego efektu, tylko delikatnie powiekszone piersi. Z gory dzieki za odpowiedzi.

donianowak
Amator
Amator

Re: Operacja powiększenia biustu

Post autor: donianowak » 03 lip 2018, 12:46

ten efekt sztucznosci chyba zalezy od rozmiaru miseczki? bo tak sobie mysle, ze biust powinien byc proporcjonalny do sylwetki- wtedy wyglada dobrze i naturalnie. pewnie chirurg udzieli ci wskazowek w tym temacie. bylas na jakiejs konsultacji>?

majowiaks
Laik
Laik

Post autor: majowiaks » 07 lip 2018, 22:31

Bylam na jednej konsultacji i chirurg mi wyjasnil jak to wyglada, ale nadal mam obawy, ze cos pojdzie nie tak. Doradzal mi implanty Mentor- podobno sa popularne i bezpieczne, czesto wybierane. Wolalam jednak was podpytac,moze ktos mial stycznosc z tym producentem i sie wypowie??

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 08 lip 2018, 22:45

Moja kolezanka powiekszyla piersi mentorami. Musze przyznac, ze nie wiedzialam, ze powiekszony biust moze tak subtelnie wygladac. Ona akurat wybrala implanty o ksztalcie konturowym- maja naturalniejszy ksztalt,a la łezka. Pod wzgledem zdrowotnym ta marka ma najnizszy odsetek powiklan.

mylowska92
Amator
Amator

Post autor: mylowska92 » 09 lip 2018, 09:50

wlosomaniaczka88 pisze:
08 lip 2018, 22:45
Moja kolezanka powiekszyla piersi mentorami. Musze przyznac, ze nie wiedzialam, ze powiekszony biust moze tak subtelnie wygladac. Ona akurat wybrala implanty o ksztalcie konturowym- maja naturalniejszy ksztalt,a la łezka. Pod wzgledem zdrowotnym ta marka ma najnizszy odsetek powiklan.
To chyba implanty, które ma wszczepione Natalia Siwiec. Ciekawe jak cenowo taki producent wypada. Jakosc pewnie pierwszorzedna, skoro nawet celebrytki się na nie decydują.

zosiasamosia
Laik
Laik

Post autor: zosiasamosia » 12 lip 2018, 22:00

Cena to pewnie 15-17 tysięcy z tego co czytałam w sieci. Wydaje mi się, że jak już się decydować na taką operację- to u sprawdzonego chirurga i z profesjonalnie wykonanymi implantami. W końcu zdrowie i bezpieczenstwo w czasie zabiegu jest najwazniejsze. ;)

Dzesika
Laik
Laik

Post autor: Dzesika » 17 lip 2018, 16:20

Wydaje mi sie, ze jak ktos ma kompleks to raczej nie ma juz w dzisiejszych czasach problemu zeby zabieg wykonac. Sama zdecydowalam sie na laserowe usuwanie blizny w klinice https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/ bo strasznie zle sie czulam z tym co mialam na twarzy

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków