Restauracja Wawa.

Piszcie o czym chcecie
jjusti18
Mistrz
Mistrz

Restauracja Wawa.

Post autor: jjusti18 » 20 lip 2018, 18:36

Witam mamy do zorganizowania z rodzeństwem pięćdziesiąte urodziny naszej mamy. Od znajomej dostałam namiar na restauracje Bubbles w naszej stolicy. Ponoć jest to wyjątkowe miejsce, jedzenie jest zawsze apetyczne, a obsługa sympatyczna. Co Wy sądzicie?

elabarbara
Mistrz
Mistrz

Re: Restauracja Wawa.

Post autor: elabarbara » 11 sie 2018, 09:39

Byłam zaproszona przez przyjaciółkę do Restauracji Akademia w Warszawie. Nie miałam pojęcia czego się spodziewać i jaką kuchnię oraz obsługę tam zastanę. Okazało się, że jest to miejsce, w którym piękny, elegancki wystrój, idzie w parze z przytulną, miłą atmosferą. Do tego na obiad cielęcina z kością, na białych szparagach z sosem bernaise i ziemniakami z koprem. A na deser smakowita tarta śliwkowa na musie waniliowym.

wiola438
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wiola438 » 20 sie 2018, 10:31

No tak okazja jest szczególna :) Ja mogę Ci zaproponować restaurację Na Skrajnej http://naskrajnej.pl/. Jest bardzo klimatyczna - taki domowy, swojski nastrój. Wszystko w stylowych wnętrzach otoczone pięknym ogrodem. Kuchnia polska - to taki rodzaj kuchni, który zadowoli i starsze, i młodsze podniebienia. Wiem, że organizują też przyjęcia w ogrodzie - myślę, że taka opcja by się mamie spodobała.

ankafins
Amator
Amator

Post autor: ankafins » 23 sie 2018, 09:45

Nie znam zbytnio w Warszawie restauracji,ale świetnie się nadaje na organizację urodzin Kameliowy Zakątek W Bielsku białej.Zawsze można zorganizować jubileusz w górach.A tam mają fajny Szałas regionalny z drewnianymi ławami ,paleniskiem. Podają pyszne jedzenie,naprawdę bardzo klimatycznie ;-)

Olga9666
Amator
Amator

Post autor: Olga9666 » 17 wrz 2018, 20:48

Skoro poszukujecie godnego miejsca w Warszawie żeby dobrze zjeść to na pewno zainteresuje Was ta ekskluzywna restauracja warszawa. Znajdziecie tam prawdziwie polskie menu, bogate w nasze narodowe potrawy. Osobiście uwielbiam taką kuchnię i tylko po niej czuję się naprawdę najedzona do syta :) Nie przepadam za kombinacjami z kuchniami świata. Wnętrze restauracji jest bardzo ciepłe i klimatyczne, więc będziecie się tam dobrze czuć.

miśka22
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: miśka22 » 28 wrz 2018, 10:11

A "w Weku" byliście może? Na Woli taka mała, nowa restauracja. Ja nie mam czasu na gotowanie i od jakiegoś czasu szukałam fajnej oferty lunchowej. No i "w Weku" to był strzał w 10. Pycha i w rozsądnej cenie. Codziennie nowy zestaw, można wybrać danie wege lub mięsne. Na fb rozpiska co i kiedy serwują, a to wygodne. No i mają dowóz.

wiola438
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wiola438 » 30 wrz 2018, 16:50

Byłam "w Weku" kilka razy. I faktycznie jedzenie bajka. Miejsce warte odwiedzenia. Menu zróżnicowane - dania vege, mięsne, sałaty... Dobrze wiedzieć, że mają też lunche :D

Orijana
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Orijana » 14 paź 2018, 11:13

Okazja wyjątkowa, wyjątkowa więc powinna być restauracja. Jest takie urocze miejsce w Warszawie w bliskości Łazienek Królewskich, to miejsce to Restauracja Rozdroże http://www.rozdroze.pl/ Zapewne większość warszawiaków ją zna, zdecydowanie Ci, którzy spacerują po Warszawie :) Właśnie tutaj organizują fascynujące i romantyczne imprezy okolicznościowe. Zwróćcie uwagę na kuchnię, z tradycjami od 1976 roku. Jest bardzo smacznie.

Melvina
Amator
Amator

Post autor: Melvina » 31 paź 2018, 21:08

Nie ma to jednak jak domowe gotowanie. Raz na jakiś czas można pojść do restauracji jednak głównie gotuje sie w domu. Zajrzyjcie sobie dlatego na https://www.sklep.savpol.pl/blog/masa-m ... oboty.html po porady kulinarne

Bero
Stylista
Stylista
Kontaktowanie:

Post autor: Bero » 24 lut 2019, 20:05

Dobry sprzęt gastronomiczny + dobrzy kucharze + sprawdzone świeże składniki to gwarancja tego,że restauracja będzie na odpowiednim poziomie i będzie trzymała poziom. Niestety wielu lokalom brakuje co najmniej jednego z tych ważnych elementów.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków