Sala weselna Warszawa i okolice

Piszcie o czym chcecie
donianowak
Amator
Amator

Sala weselna Warszawa i okolice

Post autor: donianowak » 04 wrz 2018, 15:01

Polecacie jakieś sale weselne w Warszawie lub okolicach? Zastanawiam się czy można znaleźć coś ładnego, przestronnego (będzie około setka gości), ale też zeby obsluga byla skora do wspolpracy i pomocy :)

piotr45691
Laik
Laik

Re: Sala weselna Warszawa i okolice

Post autor: piotr45691 » 05 wrz 2018, 07:00

Sala weselna w Warszawie i w okolicach kosztują bardzo dużo pieniędzy. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Księgarnia językowa anchor Footprints (Macmillan) 3 AB bez CD

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 12 wrz 2018, 10:57

Nie wiem czy duzo pieniedzy, ale jesli ktos mieszka w wawie i w okolicach ma rodzine to wiadomo, ze wyprawi wesele wlasnie tam... W Warszawie ceny rzeczywiscie sa zawyżone, ale okolice? Mysle, ze mozna znalezc cos w przystepnej cenie i fajnym standardzie.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 12 wrz 2018, 11:06

Można poszukać online, to chyba będzie najprostsze.

silka99
Laik
Laik

Post autor: silka99 » 14 wrz 2018, 12:04

Ja organizowałam swoje wesele w okolicach Strzyżowa blisko mojego domu rodzinnego. Oferta http://www.siedliskojanczar.pl/oferta/wesela.html jest bardzo ciekawa i można zrobić piękne wesele ;) U nas goście byli zachwyceni.

zosiasamosia
Amator
Amator

Post autor: zosiasamosia » 19 wrz 2018, 20:46

Jesli chodzi o Wawę to sprawdz sobie dom weselny Astoria. Wyprawialam tam komunie synkowi w tym roku i jestem bardzo zadowolona. To była pierwsza taka wieksza uroczystosc rodzinna, ktora miałam okazje urzadzic w lokalu. Dzieki pomocy obslugi wszystko bylo dopiete na ostatni guzik!! A ponadto przepyszne jedzonko i przyjemna atmosfera.

mylowska92
Amator
Amator

Post autor: mylowska92 » 23 wrz 2018, 20:31

zosiasamosia pisze:
19 wrz 2018, 20:46
Jesli chodzi o Wawę to sprawdz sobie dom weselny Astoria. Wyprawialam tam komunie synkowi w tym roku i jestem bardzo zadowolona. To była pierwsza taka wieksza uroczystosc rodzinna, ktora miałam okazje urzadzic w lokalu. Dzieki pomocy obslugi wszystko bylo dopiete na ostatni guzik!! A ponadto przepyszne jedzonko i przyjemna atmosfera.
równiez polecam ten lokal :) w zeszłe lato mielismy tam nasze wesele :) miejsce cudowne, w zacisznej okolicy, nie ma problemu by dogadac sie z wlascicielami i personelem. sala jest spora, nie bylo problemu z wydzieleniem miejsca na stoly, dla zespolu czy parkietu. rowniez goscie mile wspominają nasze wesele-chwalili profesjonalnosc kelnerów/kelnerek i smaczne menu!

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 24 wrz 2018, 09:45

Dziekuje za wasze podpowiedzi, powoli sprawdzamy z narzeczonym lokal po lokalu. Najbardziej podoba nam sie wizja wesela poza miastem, np. w Astorii. Musimy zapoznac sie z cennikiem i zobaczyc sale na żywo :)

Dzesika
Amator
Amator

Post autor: Dzesika » 02 paź 2018, 14:30

Tez uwazam, ze poza miastem jest duzo lepiej :) My jechalismy do Plocka ostatnio do http://hotelpodkowa.eu/ i przyznaje - to bylo piekne wesele! wspaniala okolica, super zorganizowane wszystko i sala naprawde przepieknie urzadzona

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 07 paź 2018, 23:24

Uważam, że warto dać szanse lokalom polozonym poza Warszawą. Na pewno panuje tam spokojniejsza atmosfera, jest zacisznie, komfortowo, bez tego ulicznego miejskiego zgiełku.

Michel
Amator
Amator

Post autor: Michel » 08 paź 2018, 16:20

Najlepszy hotel na wesele http://hotellord.pl/
Mają super sale, fajne ceny i dobre menu

czapa
Laik
Laik

Post autor: czapa » 20 paź 2018, 21:35

Myslę,że świetną salę weselną na pewno ma osada Augustów, na odludziu, wiec na pewno nie będzie nikomu przeszkadzać huczna impreza. Jedzenie bardzo smaczne, wykwintne, a goście do dzisiaj wspominają to wesele. Goście byli w wieku od 8 do -78 lat i kazdy z nich był mega zadowolony

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 05 lis 2018, 14:45

Znam Astorię, siostra urządziła tam wesele, gości było sporo, około 80, ale nie było problemów z rozmieszczeniem stołów itd. Na pewno duzym plusem jest przyjazna spokojna okolica i moim zdaniem menu jest bardzo smaczne...Mozesz je sobie dobrac wedle wlasnego upodobania, u nas na stolach byly tradycyjne polskie dania- rewelacja ;)

Olga9666
Amator
Amator

Post autor: Olga9666 » 12 lis 2018, 17:47

Sala weselna to na pewno największy wydatek jaki poniesiemy przy tej okazji. Dlatego warto wybrać taką salę, gdzie organizacja wesela jest przeprowadzana kompleksowo. Przede wszystkim taką sal trzeba wcześniej obejrzeć i sprawdzić czy jest odpowiedniej wielkości do ilości przewidywanych gości. Do tego fajnie jakbyście mogli przyjechać w dniu innego wesela i zobaczyć na własne oczy jak sala jest przygotowana, jak wyglądają przystawki i jak są dekorowane stoły. Wtedy będziecie wiedzieć, czy Wam by sie tak urządzona sala spodobała.

gabrysia21
Laik
Laik

Post autor: gabrysia21 » 13 lis 2018, 16:32

Jeżeli chodzi o Warszawę to warto zerknąć do Hotelu Poniatowskiego https://www.hotelponiatowski.pl . Bardzo fajna oferta, super królewski klimat,a do tego wszystkiego pyszne jedzenie i obsługa na wysokim poziomie. Miejsca noclegowe dla osób z daleka będą na pewno atutem dodatkowym, który sprawdzi się w wygodzie. Wszystko w jednym miejscu.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków