Sala weselna Warszawa i okolice

Piszcie o czym chcecie
donianowak
Amator
Amator

Sala weselna Warszawa i okolice

Post autor: donianowak » 04 wrz 2018, 15:01

Polecacie jakieś sale weselne w Warszawie lub okolicach? Zastanawiam się czy można znaleźć coś ładnego, przestronnego (będzie około setka gości), ale też zeby obsluga byla skora do wspolpracy i pomocy :)

piotr45691
Laik
Laik

Re: Sala weselna Warszawa i okolice

Post autor: piotr45691 » 05 wrz 2018, 07:00

Sala weselna w Warszawie i w okolicach kosztują bardzo dużo pieniędzy. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
Księgarnia językowa anchor Footprints (Macmillan) 3 AB bez CD

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 12 wrz 2018, 10:57

Nie wiem czy duzo pieniedzy, ale jesli ktos mieszka w wawie i w okolicach ma rodzine to wiadomo, ze wyprawi wesele wlasnie tam... W Warszawie ceny rzeczywiscie sa zawyżone, ale okolice? Mysle, ze mozna znalezc cos w przystepnej cenie i fajnym standardzie.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 12 wrz 2018, 11:06

Można poszukać online, to chyba będzie najprostsze.

silka99
Laik
Laik

Post autor: silka99 » 14 wrz 2018, 12:04

Ja organizowałam swoje wesele w okolicach Strzyżowa blisko mojego domu rodzinnego. Oferta http://www.siedliskojanczar.pl/oferta/wesela.html jest bardzo ciekawa i można zrobić piękne wesele ;) U nas goście byli zachwyceni.

zosiasamosia
Amator
Amator

Post autor: zosiasamosia » 19 wrz 2018, 20:46

Jesli chodzi o Wawę to sprawdz sobie dom weselny Astoria. Wyprawialam tam komunie synkowi w tym roku i jestem bardzo zadowolona. To była pierwsza taka wieksza uroczystosc rodzinna, ktora miałam okazje urzadzic w lokalu. Dzieki pomocy obslugi wszystko bylo dopiete na ostatni guzik!! A ponadto przepyszne jedzonko i przyjemna atmosfera.

mylowska92
Amator
Amator

Post autor: mylowska92 » 23 wrz 2018, 20:31

zosiasamosia pisze:
19 wrz 2018, 20:46
Jesli chodzi o Wawę to sprawdz sobie dom weselny Astoria. Wyprawialam tam komunie synkowi w tym roku i jestem bardzo zadowolona. To była pierwsza taka wieksza uroczystosc rodzinna, ktora miałam okazje urzadzic w lokalu. Dzieki pomocy obslugi wszystko bylo dopiete na ostatni guzik!! A ponadto przepyszne jedzonko i przyjemna atmosfera.
równiez polecam ten lokal :) w zeszłe lato mielismy tam nasze wesele :) miejsce cudowne, w zacisznej okolicy, nie ma problemu by dogadac sie z wlascicielami i personelem. sala jest spora, nie bylo problemu z wydzieleniem miejsca na stoly, dla zespolu czy parkietu. rowniez goscie mile wspominają nasze wesele-chwalili profesjonalnosc kelnerów/kelnerek i smaczne menu!

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 24 wrz 2018, 09:45

Dziekuje za wasze podpowiedzi, powoli sprawdzamy z narzeczonym lokal po lokalu. Najbardziej podoba nam sie wizja wesela poza miastem, np. w Astorii. Musimy zapoznac sie z cennikiem i zobaczyc sale na żywo :)

Dzesika
Amator
Amator

Post autor: Dzesika » 02 paź 2018, 14:30

Tez uwazam, ze poza miastem jest duzo lepiej :) My jechalismy do Plocka ostatnio do http://hotelpodkowa.eu/ i przyznaje - to bylo piekne wesele! wspaniala okolica, super zorganizowane wszystko i sala naprawde przepieknie urzadzona

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 07 paź 2018, 23:24

Uważam, że warto dać szanse lokalom polozonym poza Warszawą. Na pewno panuje tam spokojniejsza atmosfera, jest zacisznie, komfortowo, bez tego ulicznego miejskiego zgiełku.

Michel
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Michel » 08 paź 2018, 16:20

Najlepszy hotel na wesele http://hotellord.pl/
Mają super sale, fajne ceny i dobre menu

czapa
Laik
Laik

Post autor: czapa » 20 paź 2018, 21:35

Myslę,że świetną salę weselną na pewno ma osada Augustów, na odludziu, wiec na pewno nie będzie nikomu przeszkadzać huczna impreza. Jedzenie bardzo smaczne, wykwintne, a goście do dzisiaj wspominają to wesele. Goście byli w wieku od 8 do -78 lat i kazdy z nich był mega zadowolony

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 05 lis 2018, 14:45

Znam Astorię, siostra urządziła tam wesele, gości było sporo, około 80, ale nie było problemów z rozmieszczeniem stołów itd. Na pewno duzym plusem jest przyjazna spokojna okolica i moim zdaniem menu jest bardzo smaczne...Mozesz je sobie dobrac wedle wlasnego upodobania, u nas na stolach byly tradycyjne polskie dania- rewelacja ;)

Olga9666
Amator
Amator

Post autor: Olga9666 » 12 lis 2018, 17:47

Sala weselna to na pewno największy wydatek jaki poniesiemy przy tej okazji. Dlatego warto wybrać taką salę, gdzie organizacja wesela jest przeprowadzana kompleksowo. Przede wszystkim taką sal trzeba wcześniej obejrzeć i sprawdzić czy jest odpowiedniej wielkości do ilości przewidywanych gości. Do tego fajnie jakbyście mogli przyjechać w dniu innego wesela i zobaczyć na własne oczy jak sala jest przygotowana, jak wyglądają przystawki i jak są dekorowane stoły. Wtedy będziecie wiedzieć, czy Wam by sie tak urządzona sala spodobała.

gabrysia21
Laik
Laik

Post autor: gabrysia21 » 13 lis 2018, 16:32

Jeżeli chodzi o Warszawę to warto zerknąć do Hotelu Poniatowskiego https://www.hotelponiatowski.pl . Bardzo fajna oferta, super królewski klimat,a do tego wszystkiego pyszne jedzenie i obsługa na wysokim poziomie. Miejsca noclegowe dla osób z daleka będą na pewno atutem dodatkowym, który sprawdzi się w wygodzie. Wszystko w jednym miejscu.

minion29
Amator
Amator

Post autor: minion29 » 21 lis 2018, 18:08

Teraz chyba coraz wiecej osób decyduje się na restauracje bardziej zaciszne, w mniejszych miejscowościach. Tam mozna pozwolic sobie na wieksza kameralnosc i ogolnie to wpisuje sie w trend rustykalnych wesel, ktore sa bardzo modne.

baklazan
Amator
Amator

Post autor: baklazan » 01 gru 2018, 20:16

w warszawie to na pewno mogę polecić rewelacyjną sale w Hotelu Groman, tam nie dość, że mamy ogromny wybór, począwszy od sali skończywszy na alkoholach i menu. Do tego ceny też nie drogie, nawet z noclegiem dla gości nieduża sumka wyszła :)

myrynda
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myrynda » 04 gru 2018, 12:33

Będziemy organizować kameralne wesele w Bubbles Bar w Warszawie. Wiecie, że ten lokal ma największy stolicy wybór bąbelków? Jeśli macie ochotę napić się ich bez ograniczeń, to będzie kosztowało Was tylko 29 zł. A wracając do przyjęcia to obsługa z pewnością doskonale się wszystkim zajmie, bo pamiętam, jak przygotowywali uroczystość mojej kuzynce. W dodatku ta ich wyśmienita kuchnia… zarówno polska tradycyjna jak międzynarodową. Menu mają tak bogate, że można do woli wybierać.

hilarka025
Amator
Amator

Post autor: hilarka025 » 13 sty 2019, 15:18

Osobiście tez jestem zwolenniczką wesel wyprawianych gdzies w przestronnym miejscu, w takim bardziej skromnym stylu. Chyba wielkie wesela z pompą powoli odchodzą do lamusa. Lepiej na uboczu, ale w gronie rodzinnym i w miłej atmosferze ;)

pati9013
Amator
Amator

Post autor: pati9013 » 19 sty 2019, 11:29

astoria, piekne miejsce ;) bylam na kilku weselach w warszawie i zadne nie dorastalo do piet temu, wyprawionemu wlasnie w tym lokalu. estetycznie, gustownie, dobry catering, fajna obsluga. nie wiem jak z cenami, ale wydaje mi sie, ze nie sa tak wysokie jak w centrum stolicy.

wacikowa
Amator
Amator

Post autor: wacikowa » 24 sty 2019, 19:13

Ja polecam Wam ten lokal pod Warszawą http://smakizycia.net/ , który został niedawno otwarty. Byłam tam na weselu kuzynki i muszę przyznać, że wszystko tam pasowało i spełniało najwyższe standardy.Zresztą zobaczcie sobie galerię i ofertę na stronie .wrażenie! No i ta zieleń wokoło

karafka
Amator
Amator

Post autor: karafka » 25 sty 2019, 21:37

sala weselna Tango pod Warszawa, swietnie sie sprawdzi, jesli chcesz to mozesz tam nawet zorganizowac impreze w plenerze, to taki spoko pomysl , na czasie teraz, fajnie ze maja ta mowzliwosc. poza tym uwazam ze jest tanio, ceny sa naprawde wyważone, obsluga dziala bez zarzutu. miejsce naprawde godne polecenia
Ostatnio zmieniony 07 lut 2019, 19:22 przez karafka, łącznie zmieniany 1 raz.

wisnia52
Laik
Laik

Post autor: wisnia52 » 03 lut 2019, 18:50

Też szukam czegoś w Wawie i póki co przerażają mnie ceny w centrum miasta, czy nawet gdzieś poza centrum. Może rzeczywiście lepiej poszukać czegoś w mniejszych miejscowościach. Równie ładnie, bez zbędnego przepychu, a trochę się zaoszczędzi :)

małgonia
Stylista
Stylista

Post autor: małgonia » 18 lut 2019, 20:12

Najważniejszymi elementami są z pewnością ceremonia ślubna jak i sama zabawa. Muszą być konkretnie zaplanowane i zapięte na ostatni guzik. Ja zoorganizowałam zabawę w niezwykłym miejscu gdzie znajduje się śliczna sala weselna bo w Kosów Lacki http://www.salaujakuba.pl/. Nie żałuję ponieważ wszystko było idealne zaczynając od posiłków po fachową obsługę.

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 22 lut 2019, 01:46

wisnia52 pisze:
03 lut 2019, 18:50
Też szukam czegoś w Wawie i póki co przerażają mnie ceny w centrum miasta, czy nawet gdzieś poza centrum. Może rzeczywiście lepiej poszukać czegoś w mniejszych miejscowościach. Równie ładnie, bez zbędnego przepychu, a trochę się zaoszczędzi :)
to sprawdź astorię. ceny są moim zdaniem przystepne, a masz ladna sale, pyszne jedzenie i cudowna spokojna okolice ;) mysle, ze to lepsze rozwiazanie niz wesele w centrum miasta.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków