Bizuteria

Piszcie o czym chcecie
magrian
Laik
Laik

Bizuteria

Post autor: magrian » 30 wrz 2018, 22:09

Jestem w trakcie poszukiwania naszyjniku dla mojej cioci. Bardzo lubi ręcznie robioną biżuterię dlatego wybiorę coś z oferty https://yvon.pl/ Jak myślicie czy wystarczy tylko naszyjnik czy może dokupić do niego jakąś bransoletkę lub kolczyki?

piotrek3333
Laik
Laik

Re: Bizuteria

Post autor: piotrek3333 » 01 paź 2018, 06:42

Ostatnio mojej zonie kupiłem bardzo ładną biżuterie.Do dzisiaj mi dziękuje że wydałem na ją aż tyle pieniędzy.Mi to pasuje.

Awatar użytkownika
tamlien3
Amator
Amator

Post autor: tamlien3 » 01 paź 2018, 14:47

Ręcznie robiona biżuteria jest bardzo ładna. Najbardziej podoba mi się z różnych krajów. Gdy podróżuję zawsze muszę kupić sobie jakiś pierścionek albo naszyjnik

MagicznyMarcin
Amator
Amator

Post autor: MagicznyMarcin » 02 paź 2018, 09:22

Nie powiem, bo ręcznie robiona biżuteria jest ładna ale mi się bardziej podobają drobne i delikatne naszyjniki. Czasem kupuję w sklepie jubiler online, gdyż maja duży wybór biżuterii a do tego maja tez bardzo ciekawe elementy ozdobne/pamiątkowe typu mini kołyska ze srebra z wygrawerowaną data i godzina narodzin dziecka.

kasia.1
Mistrz
Mistrz

Post autor: kasia.1 » 02 paź 2018, 10:33

Ręcznie to Ty możesz taką biżuterię wykonać :) Tak naprawdę to żadna filozofia. Przydadzą Ci się na pewno dżety i inne elementy dekoracyjne. Takiej autorskiej biżuterii na pewno nie będzie miał nikt inny :)

Awatar użytkownika
AnnaKaterina
Laik
Laik

Post autor: AnnaKaterina » 09 paź 2018, 18:39

Lubię ręcznie robioną biżuterię ale również sztuczną biżuterię. Nie zależy mi na kryształach i prawdziwych diamentach. Sztuczne, delikatne bransoletki wyglądają przepięknie. Zwłaszcza gdy są wytrzymałe, a takie znajdziecie na pewno na https://www.amberhurt.pl/. Zostawiam linka ponieważ produkty z tego sklepu mam już sprawdzone, kupuje i dla siebie i jako prezenty dla moich koleżanek na różne okazje.

szerlok
Laik
Laik

Post autor: szerlok » 18 paź 2018, 11:05

Myślę że watro do naszyjnika dobrać pasujące kolczyki lub bransoletkę :) Ciocia będzie mogła nosić na zmianę lub razem jako komplet biżuterii. Jeśli chcesz znaleźć ciekawą inspirację do robienia biżuterii lub szukałabyś czegoś wyjątkowego, na prezent czy dla siebie, to polecam zajrzeć na stronę: https://www.e-azur.pl/ Mają tam znakomite kolekcje biżuterii a także mnóstwo krzyżyków i medalików, też jak by ktoś szukał to można tam znaleźć prezent na Chrzest czy I Komunie. Sama ma od nich kilka par kolczyków i bardzo przyjemnie się w nich chodzi ;) cudownie wyglądają i są precyzyjnie wykonane :)

zakow
Laik
Laik

Post autor: zakow » 18 paź 2018, 15:00

czy biużuteria ze srebra jest nadal modna czy już tylko raczej złoto?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków