Jakie zabiegi na twarz polecicie

Piszcie o czym chcecie
danka88
Czeladnik
Czeladnik

Jakie zabiegi na twarz polecicie

Post autor: danka88 » 09 paź 2018, 07:19

Niestety ale po 30stce widzę u siebie znaczne zmiany na minus na twarzy. Jest szara, brzydka i pojawiają sie pierwsze zmarszczki.Postanowiłam wybrac sie na jakiś zabieg.

Jakie polecicie?

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Re: Jakie zabiegi na twarz polecicie

Post autor: eleonora » 09 paź 2018, 11:16

Ja od jakiegoś czasu regularnie chodzę na zabiegi mezoterapii. Zauważyłam u siebie niestety zmarszczki .Skóra nie jest już taka jak w wieku 20 czy 25 lat. Widocznie traci swój budulec niemniej widze bardzo dobre efekty .Znacznie lepsze niż po kremach, które działają jedynie na wierzchnie warstwy cery i nie wchłaniają się tak dobrze. Mam skłonność do przebarwień szczególnie po wakacjach. Nie opalam się zbytnio ale jednak pojawiają się ciemniejsze plamki na twarzy . Po mezoterapii wszystko staje się jakby lżejsze,mniej widoczne.
Zerknij sobie tutaj:
http://i-medycyna.pl/czym-zajmuje-sie-m ... stetyczna/

Na stronie jest opisane wiele takich zabiegów.
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

kazik4431
Laik
Laik

Post autor: kazik4431 » 09 paź 2018, 12:50

Teraz tych zabiegów na twarz jest bardzo dużo.Chyba nie ma modelki która by nie miała zrobionego zabiegu.

gabrysia21
Laik
Laik

Post autor: gabrysia21 » 17 paź 2018, 16:18

Ja myślę nad wykonaniem zabiegu na okolicę oczu. Fajną ofertę już znalazłam w Coco-time we Wrocławiu FOCUS RF http://www.coco-time.pl/zabiegi . Wykonuje się go raz na 2-4 tygodnie, warto powtórzyć serię 6-8 zabiegów. Efekty widziałam,że bardzo fajne. Warto by było coś zrobić w okresie jesień-zima dla Siebie.

tokorbka
Amator
Amator

Post autor: tokorbka » 22 paź 2018, 07:02

Fajny wątek! Napiszcie więcej o zabiegach przeciwzmarszczkowych. Które najskuteczniejsze?

Polecam zajrzeć na porównywarka telefonów

miśka22
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: miśka22 » 22 paź 2018, 08:09

Ja regularnie stosuję peeling kawitacyjny i inne peelingi. Do tego maski, masaże. Ale generalnie sama nie wybieram. Raczej wybieram te zabiegi z medycyny estetycznej, które poleci mi moja kosmetyczka. Dlatego już na etapie wyboru warto pomyśleć o tym, żeby znaleźć specjalistkę i to taką, która jest w stanie zaoferować nowoczesne rozwiązania i zabiegi. Nie brakuje takich miejsc. Na przykład w Warszawie Gabinet Medycyny Estetycznej Ol-An ma bardzo szeroką ofertę. Rzuć okiem http://olan-estetyka.pl/. Sporo zabiegów stricte przeciwstarzeniowych też tam jest. Pójdź, podpytaj, zaproponują to co najlepsze.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków