Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Piszcie o czym chcecie
kinia744
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Post autor: kinia744 » 17 lis 2018, 23:27

Tak jak w tytule – szukam miejsca, w którym mógłbym niedrogo kupić meble dobrej jakości. Czy moglibyście mi jakieś polecić?

asia3939
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Post autor: asia3939 » 30 lis 2018, 18:51

Jednym z najlepszych miejsc, gdzie można kupić niedrogo meble dobrej jakości, jest ten sklep https://www.furnival.pl/komody-grafitowe,34,art Można nabyć tam meble do kuchni, salonu czy sypialni. Wszystkie modele są modne, wykonane z dobrych materiałów oraz solidne. Sama firma cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami i ma duże doświadczenie w branży. Polecam sprawdzić markę.

Dzesika
Amator
Amator

Post autor: Dzesika » 03 gru 2018, 09:55

zobacz sobie w salonie agata - tam maja bardzo fajny wybor i mozesz sobie na zywo obejrzec co i jak :)

smerfetkablond
Stylista
Stylista

Post autor: smerfetkablond » 04 gru 2018, 13:48

Czy narożnik w dużym pokoju to dobry pomysł? Szykuje się nam najazd rodziny i trzeba by coś postanowić. Trochę informacji zalazłam w artykule o meblach http://mangopress.pl/naroznik-pokojowy- ... larnoscia/ szukam pomysłu na całe wnętrze. Czy szary i brzoskwiniowy będą do siebie pasować?

lilly
Amator
Amator

Post autor: lilly » 05 gru 2018, 14:03

Oczywiście, że tak, tym bardziej, że spodziewasz się większej ilości gości. Sofa czy kanapa nie jest aż tak funkcjonalna jak narożnik. Pamietaj jednak, że warto wybrać z funkcją spania. Przyznam, że sama na taki stawiam i zamierzam kupić w slf24.pl ten kropp, fajny, widać, że jest wygodny, a w domu zawsze przyda się to dodatkowe miejsce do spania i duzy pojemnik, gdzie można przechować wiele rzeczy. Możesz zerknąć do nich, to przecież nic nie kosztuje, a akurat może coś Ci sie spodoba, mają teraz sporo różnych przecen. Ten, który ja wybrałam kosztuje ponad 5 stów mniej, a to już całkiem spore pieniądze.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków