wózek dla dziecka

Piszcie o czym chcecie
tedi783
Laik
Laik

wózek dla dziecka

Post autor: tedi783 » 28 lis 2018, 20:34

Cześć, niedługo termin porodu, a ja nadal nie mam wszystkiego dla maluszka. Przede wszystkim brakuje mi wózka i fotelika samochodowego. Nie mogę się na nic zdecydować. Możecie polecić, z własnego doświadczenia firmy, konkretne modele?? A może też sklep, w którym bez obaw wszystko kupię?? Wózki 3w1 mnie nie interesują. Pozdrawiam.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Chitoge » 29 lis 2018, 08:01

Sklepów nie brakuje, więc sądzę, że raczej nie powinno być tak dużego z tym problemów, zwłaszcza, że coraz częściej nawet w centrach handlowych można znaleźć specjalistyczne sklepy.

swerve
Laik
Laik

Post autor: swerve » 03 gru 2018, 15:57

Polecono mi sklep https://www.eurowozki.pl/. Może ktoś zamawiał tam?? Mają duży wybór, wszystko mogę kupić w jednym miejscu. Chciałabym się upewnić co do jakości obsługi. Stacjonarnie sporo już obeszłam, ale z racji braku czasu wolę robić zakupy w internecie.

stalowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: stalowa » 16 sty 2019, 15:40

Nie, ja zamawiałam wózek bezpośrednio od producenta x-landera bo tak jest najkorzystniej, wybierasz, zamawiasz, dostajesz do domu, przymierzasz się do niego i jak pasuje zostawiasz, a jak nie to odsyłasz, to nic nie kosztuje a wygoda niesamowita, koniec z bieganiem bez sensu po sklepach

lolka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lolka » 16 sty 2019, 20:03

To prawda że oferta wózków jest ogromna i decyzja który będzie najlepszy dla naszego dziecka jest trudna, sama miałam ten dylemat. Zdecydowaliśmy się na wózek Optimo (easy go) i jesteśmy z niego zadowoleni. Piękny nowoczesny wygląd, solidne wykonanie, stabilny, dobrze się go prowadzi, na spacerach dobrze się sprawuje. Gondola przestronna, siedzisko z regulowanym oparciem, koszyk pojemny , prowadnica z regulowaną wysokością.

hilarka025
Amator
Amator

Post autor: hilarka025 » 21 sty 2019, 01:23

Najlepiej szukac w internecie, bo mozna troche taniej cos upolowac. Jesli chodzi o konkretny model, hmm, u mnie sprawdza sie riko naturo. Glownie dlatego, ze czesto zdarza mi sie spacerowac po jakichs lesnych drozkach itd.a ten wozek jest stabilny i nie klekocze.

lonka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lonka » 16 kwie 2019, 07:52

Mi się też bardziej podobają xlandery, są przede wszystkim bardzo solidne ale nie da się ukryć że wyglądają świetnie i mają masę różnych kieszonek, bajery takie jak diody led w podnóżku, dzięki którym widać je z daleka

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków