operacja plastyczna tak czy nie?

Piszcie o czym chcecie
karolina147
Laik
Laik

operacja plastyczna tak czy nie?

Post autor: karolina147 » 02 sty 2019, 14:30

Czy są tu na tym forum osoby, które mają już za sobą zabieg powiększania piersi?
jakie jest Wasze zdanie na temat takich zabiegów?
Niestety po ciąży moje piersi nie wróciły do swojego stanu i jestem załamana :(
Znalazłam ciekawa ofertę w klinice na Słowacji i chyba właśnie do nich się wybiorę
coraz więcej kobiet jednak wyjeżdża tam na różne zabiegi ;)
atrakcyjne ceny i świetne opinie :) zachęcam do zapoznania się https://www.operacje-plastyczne-slowacja.pl/
Co myślicie? warto?
może ktoś się podzieli doświadczeniami po zabiegu :) ?
Pozdrawia

tamarass
Laik
Laik

Re: operacja plastyczna tak czy nie?

Post autor: tamarass » 04 sty 2019, 08:45

Ja na operację plastyczną bym się nie zdecydowała. Jeśli ktoś jednak ma jakieś wielkie kompleksy i dzięki takiej operacji lepiej poczułby się we własnej skórze to może i warto spróbować.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 07 sty 2019, 19:00

Wydaje mi się, że operacja plastyczna to bardzo mocna ingerencja w nasze ciało. Lubię medycynę estetyczną, jednak z nieco mniejszą ingerencją. Ja ze swojej strony mogę polecić Wam botoks, bo według mnie to jedna z lepszych metod przeciw zmarszczkom. Zajrzyjcie sobie zresztą na stronę http://smile.expert/medycyna-estetyczna/kobieta/botoks/ , gdzie opisany jest cały zabieg, a klinika ta jeśli chodzi o Wrocław moim zdaniem jest jedną z lepszych ;)

Krzempinini
Laik
Laik

Post autor: Krzempinini » 07 sty 2019, 19:52

W mojej opinii, jest to bardzo zła decyzja, aby zmieniać sztucznie swój naturalny wygląd

hilarka025
Amator
Amator

Post autor: hilarka025 » 08 sty 2019, 21:39

daj spokoj, po co jezdzic na operacje do slowacji, jak u nas jest tylu dobrych chirurgów... a ceną to nie ma co sie sugerowac, bo jednak taka usluga 'po kosztach' moze byc kiepskiej jakosci. o operacji piersi warto poczytac na http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow zeby zobaczyc jak to dokladnie wyglada.

Bilion
Laik
Laik

Post autor: Bilion » 08 sty 2019, 21:59

Z operacji plastycznych nic ładnego wyjść nie może. Wygląda to sztucznie. Kobieta jeśli dba o siebie to już jest ładna i atrakcyjna.

myszun
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myszun » 09 sty 2019, 13:23

Dokładnie, wolę gdy człowiek wygląda naturalnie. Nad sylwetką można popracować w inny sposób- sport, dieta. Natomiast wygląd twarzy można skorygować kosmetykami czy dobrze dobraną fryzurą:)

Rose
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Rose » 16 sty 2019, 20:00

karolina147 pisze:
02 sty 2019, 14:30
Czy są tu na tym forum osoby, które mają już za sobą zabieg powiększania piersi?
jakie jest Wasze zdanie na temat takich zabiegów?
Niestety po ciąży moje piersi nie wróciły do swojego stanu i jestem załamana :(
Znalazłam ciekawa ofertę w klinice na Słowacji i chyba właśnie do nich się wybiorę
coraz więcej kobiet jednak wyjeżdża tam na różne zabiegi ;)
atrakcyjne ceny i świetne opinie :) zachęcam do zapoznania się https://www.operacje-plastyczne-slowacja.pl/
Co myślicie? warto?
może ktoś się podzieli doświadczeniami po zabiegu :) ?
Pozdrawia
Kochana a po co aż gnać na Słowacje. Przeciez w Polsce klinik w dodatku ze sprawdzonymi specjalistami jest juz naprawde sporo. Poza tym blagam co kraj to obyczaj - w Polsce przynajmniej popytasz i zdecydujesz czy warto. Kolezanka powiekszala piersi na swoja trzydzieche tutaj https://krakow.dermed.pl/pl/jak-bezpiec ... yc-piersi/ w formie lipoliftingu piersi wlasnym tluszczem. Tak naprawde zabieg to 2 w 1 bo raz ze stracila sporo zbednych wałkow i wymodelowali jej pieknie sylwetke, a dwa ze jej wlasna tkanke tluszczowa wykorzystali do wypelnienia biustu

Awatar użytkownika
stepow
Laik
Laik

Post autor: stepow » 17 sty 2019, 09:56

Jeżeli masz pieniądze i stać Cię na to, to czemu nie? Decyzja w takim przypadku należy tylko do Ciebie. Warto zastanowić się wcześniej czy planujesz kolejne ciąże.
- Miałam koszmary, mamusiu - powiedziała cicho.
- Ciepłe mleko i pistolet pod poduszką zwykle pomagają - uśmiechnęła się ciepło - a czasami trzeba przestać uciekać na jawie przed tym, co może nas dopaść we śnie

Tomasz44
Laik
Laik

Post autor: Tomasz44 » 17 sty 2019, 10:44

Jeśli ma to sprawić, że będziesz czuć się lepiej to pewnie. Wszystko jest dla ludzi oczywiście tylko trzeba to robić z rozwagą i nie przesadzić :)

andżelika9
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: andżelika9 » 23 sty 2019, 12:25

Mnie ciekawi ten zabieg lipotransferu - https://klinikamiracki.pl/lipotransfer/ polega on na tym że z jednego miejsca na ciele przeszczepia się tłuszcz do innego i dzięki temu ładnie modeluje się sylwetkę :) takie piersi naturalniej wyglądają i to jest moim zdaniem spora przewaga nad implantami

Weronika4545
Amator
Amator

Post autor: Weronika4545 » 23 sty 2019, 14:24

Moje piersi zawsze były małe i z tego powodu miałam duże kompleksy. Nie chciałam ich bardzo powiększać tylko tyle aby ładnie wyglądały. Zabieg wyszedł tak jak tego oczekiwałam i bardzo jestem zadwolona z zabiegu dr Jędrys Joanna gabinet DBAJ O PIERSI ul. Klemensa Janickiego 1A/U3 W Krakowie.

natankowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: natankowa » 14 lut 2019, 15:32

Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli ktoś źle czuje się w swoim ciele, chce poprawić swój wygląd i ma taką możliwość, to dlaczego by nie skorzystać z tej okazji? Jeśli mam być z wami szczera, to mnie interesuje zmniejszenie warg sromowych i absolutnie się tego nie wstydzę :)

Olga9666
Amator
Amator

Post autor: Olga9666 » 23 lut 2019, 09:44

Myślę, że poddanie sie operacji platycznej to sprawa bardzo indywidualna. Jesli ktoś nie czuje się dobrze w swoim ciele, albo coś mu się w nim nie podoba to taki zabieg może naprawdę porpawić samopoczucie i pewność siebie. U mnie na przykład jednym ze słabszych punktów są moje usta. Niestety mam wąskie i mało wyraziste usta i coraz częściej myślę o tym, żeby je delikatnie wypełnić. Nawet już znalazłam klinikę Tesoro Clinic - https://tesoroclinic.pl/zabieg/modelowanie-ust/, w której wykonują modelowanie ust kwasem hialuronowym. Jest to zabieg w pełni bezpieczny i można osiągnąć naprawdę zadowalające i naturalne efekty.

kocykowa
Amator
Amator

Post autor: kocykowa » 23 lut 2019, 15:42

Typowo na zabieg wszczepienia sztucznego implantu bym sie nie zgodzila ale piersi mam piekne dzieki zabiegowi w klinice Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/ . Zdecydowalam się na reimplantacje tkanki tłuszczowej z posladków w piersi. A poniewaz w Dermedzie pracuja najlepsi specjalisci efekt jest oszałamiajacy

Weronika4545
Amator
Amator

Post autor: Weronika4545 » 26 lut 2019, 10:12

Jak chodzi o labioplastykę to moge polecić bardzo dobrego lekarza dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie. Sam u niego robiłam taki zabieg i bardzo jestem zadowolona. Zabieg nie trwał długo i nic nie bolał, wszystko jest pod znieczuleniem

lillamy
Laik
Laik

Post autor: lillamy » 26 lut 2019, 12:01

Ja bym tylko piersi mogła powiększyć, a tak to raczej nie mam co poprawiać ;)
Ranking drukarki, jakie urządzenie wybrać?
Sprawdź tutaj!

fiona45
Amator
Amator

Post autor: fiona45 » 14 mar 2019, 13:47

Ja nie jestem zwolenniczką takich operacji różnego rodzaju. Ale warto czasem je wykonać, jak już wyjście nie ma. Jeżeli będą jakieś blizny pooperacyjne, bo czasem tego uniknąć się nie da to warto zerknąć na preparat https://sutricon.pl/ , który na pewno pomoże w takich przypadkach. Opcja maści lub żelu sprawdzi się pod wieloma względami.

frizi5
Stylista
Stylista

Post autor: frizi5 » 21 mar 2019, 15:27

Zabiegi medycyny estetycznej także są dzisiaj popularne i szybko można sobie poprawić nimi wygląd. Np. wypełniacz do ust Resylane pozwala na szybkie powiększenie i ujędrnienie ust. Po takim delikatnym zabiegu usta będą naturalnie większe.

opusia90
Stylista
Stylista

Post autor: opusia90 » 24 kwie 2019, 13:09

jesli chodzi o dobrą maść na blizny ( nie tylko pooperacyjne) to u mnie świetne efekty dało regularne stosowanie żelu Veraderm. Ja stosowałam go w zasadzie zaraz po operacji gdy blizny były świeże i teraz nie ma praktycznie po nich śladu :) bardzo wydajny i co najważniejsze skuteczny produkt, do kupienia w aptece bez recepty :)

majka.mitrega
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: majka.mitrega » 24 kwie 2019, 17:35

Zdecydowanie nie.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 20 maja 2019, 13:46

Też się zastanawiałam nad tym jakis,jednak jak zobaczyłam ile trwa gojenie się ust po takim zabiegu to zrezygnowałam. Teraz zastanawiam się nad makijażem permanentnym. Zalezy mi na lekkim blasku i mocniejszym kolorze. Co o tym sądzicie http://centrumpolaszek.pl/zabiegi/makij ... entny-ust/ ? Czy warto wykonać taki makijaż?

nikitka
Amator
Amator

Post autor: nikitka » 27 maja 2019, 11:29

opusia90 ja stosowałam tez zel veraderm zaraz po operacji powiększenia piersi. Jest faktycznie mega skuteczna a do tego niedroga :) Generalnie jeśli chodzi o operacje plastyczne i tytułowe pytanie to jestem na tak. Jesli możemy co nieco zmienić a tym samym podnieść swoją samoocene i poczuć się lepiej, to czemu nie :) Ja powiększałam sobie piersi ( mentorami) i jestem zachwycona obecnym ich wyglądem :)

zosiasamosia
Amator
Amator

Post autor: zosiasamosia » 30 maja 2019, 00:39

Ile ludzi tyle opinii :) Wiem, że czasem kompleksy sprawiaja, że ciezko nam zaakceptować swoj wyglad. Czasem nasze defekty urody naprawde mozna zmienic operacyjnie i tym samym polubic siebie itd. Wiec czemu by z tego nie skorzystac? Chociaz zanim pojdziemy pod nóz to warto zastanowic sie czy nie istnieja mniej inwazyjne metody zmiany naszego wygladu. Na https://www.facebook.com/kepaandr/ mozna zapoznac sie z oferta gabinetu dr Kępy, który wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

alicyjka80
Amator
Amator

Post autor: alicyjka80 » 30 cze 2019, 20:28

Jesli na czyms ci zalezy to nie patrz na zdanie innych :D Ja chcialam miec wieksze piersi i mam :D dzieki dr. Żukowska z kliniki http://plastyczna.med.pl :D Moja mama i siostra sie smialy ale ja czulam ze musze bo po wykarmieniu 3 dzieci mialam flaki nie piersi :D Teraz w koncu jestem szczesliwa

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków