sprzedaż mieszkań przemyśl

Piszcie o czym chcecie
Dior
Amator
Amator

Post autor: Dior » 05 sty 2019, 20:30

Szukając własnego lokum warto odwiedzić targi mieszkaniowe oraz dni otwarte różnych inwestycji, gdzie uzyskać można odpowiedzi na pytania dotyczące finansowania, aranżacji wnętrz oraz zagospodarowania przestrzennego wokół budynku.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Re: sprzedaż mieszkań przemyśl

Post autor: ZosiaJan » 17 sty 2019, 18:33

Ja też jakiś czas temu zastanawiałam się w co zainwestować i bardzo pomógł mi znaleziony artykuł na stronie http://finance-24.pl/pcp/lokata-czy-mie ... ie-oplaca/ . Od tego czasu przekonałam się, że warto szukać informacji na stronach i blogach internetowych, bo można znaleźć tam bardzo ciekawe porady i informacje, a tematyka finansów otacza nas tak naprawdę na każdym kroku, więc warto poszerzać wiedzę w tym zakresie ;)

majka.mitrega
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: majka.mitrega » 18 sty 2019, 11:53

Przemyślę, przemyślę...

stalowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: stalowa » 28 sty 2019, 10:20

Nigdy tam nie byłam ale za mieszkaniami się rozglądam od dawna, planuje kupić własne mieszkanie ale już gotowe, takie jakie ma Atal w ofercie, z wykończeniem pod klucz takim jakie sobie wybiorę

trans358
Laik
Laik

Post autor: trans358 » 06 lut 2019, 09:33

Adrianna34
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Adrianna34 » 11 lip 2019, 15:47

A jak będziecie chciały sprzedać swoje nieruchomości (bez pośredników) to polecam w wolnej chwili sprawdzić opcje od https://prywatnaoferta.pl/oferta/dodaj-ogloszenie.html ponieważ mają sporą ilość ogłoszeń w wielu miastach, ale też przy sprzedaży umożliwiają szybkie ich dodanie do wielu większych, jak i mniejszych stron. Co z kolei przekłada się na większe możliwości w dotarciu do potencjalnych klientów i też nieschodzenie zbyt dużo z ceny, bo na przykład nam udało się praktycznie pozostać na poziomie wyjściowym.

Myćka88
Amator
Amator

Post autor: Myćka88 » 20 lip 2019, 09:43

Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań, to na pewno warto zatrudnić jakieś pośrednictwo nieruchomości , które ma więcej możliwości, jeśli chodzi o rozpowszechnienie informacji o sprzedaży. Na przykład biuro Wirtualny Agent może za was pisać ogłoszenia, szukać kupujących, ale także i rozgłośnić sprzedaź. Oczywiście nie pracują za darmo, ale nie biorą prowizji, a ogólnie ustaloną jednorazową pensję.

Moniqa87
Amator
Amator

Post autor: Moniqa87 » 23 lip 2019, 07:13

Jeżeli komuś zależy na szybkiej sprzedaży swojej nieruchomości, to może skorzystać z usług firmy oferującej skup mieszkań. Skup mieszkań jest usługą pozwalającą uzyskać szybko środki finansowe z tytułu sprzedaży, na poziomie 50 - 70% wartości nieruchomości. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że właściciel nieruchomości nie musi martwić się o cały proces sprzedaży, który może trwać długie miesiące. Cała transakcja notarialna jest zamykana w błyskawiczny sposób.

Krystyna49
Amator
Amator

Post autor: Krystyna49 » 09 wrz 2019, 00:05

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest śledzenie rynku i przeglądanie ogłoszeń. Są teraz portale typu darmowe ogłoszenia Przeworsk, na tej stronie https://podkarpackie.online/ogloszenia/przeworsk. Wszystko w jednym miejscu, oferty podzielone na kategorie więc łatwo przejrzeć i porównać. Internet daje ogromne możliwości więc warto z nich korzystać, takie jest moje zdanie!

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków