Języki obce

Piszcie o czym chcecie
korel29
Czeladnik
Czeladnik

Języki obce

Post autor: korel29 » 06 sty 2019, 18:22

Co powiecie na taką opcję, jak półkolonie językowe? Zastanawiam się nad tym, ponieważ widziałam ofertę na stronie http://petitefrance.pl/letnie-polkolonie-jezykowe-2/ i przypuszczam, że moja córka mogłaby się tym zainteresować. Wasze dzieci też mają takie pasje, jak język obcy?

Baby67
Mistrz
Mistrz

Re: Języki obce

Post autor: Baby67 » 23 sty 2019, 22:52

Moimzdaniem warto inwestować w naukę języków obcych, jest to bowiem inwestycja, która na pewno zwróci się w przyszłości. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych możecie zapoznać się z ofertą szkoły językowej Speak Up, która przeprowadza profesjonalne kursy języka angielskiego również dla dorosłych. Polecam, bo maj oni spore doświadczenie i mnóstwo zadowolonych uczniów ;)

jooanka
Laik
Laik

Post autor: jooanka » 27 lut 2019, 11:34

Tak, moja córka bardzo lubi uczyć się języków :) Najpierw zaczęła naukę angielskiego w szkole Berlitz, a teraz jeszcze zapisała się na hiszpański.

sofia11
Amator
Amator

Post autor: sofia11 » 04 mar 2019, 17:02

Ja od jakiegoś czasu uczę się angielskiego.Jak już opanuję go do perfekcji zacznę hiszpański. Bardzo chcę znać kilka jezyków. Jeśli interesuje cię angielski warto zapoznać się z ofertą tej platformy https://ellalanguage.com/pl/ Metoda nauki jest tam bardzo ciekawa i wciągająca. Szybko opanujesz ten język.

Awatar użytkownika
sailor53
Laik
Laik

Post autor: sailor53 » 04 mar 2019, 18:02

Bardzo ciekawy temat nam się tutaj rozwinął. Nie można narzekać na brak propozycji.
Drobiazgi świadczą o wielkości człowieka, ot co.

grutkowska
Amator
Amator

Post autor: grutkowska » 12 mar 2019, 11:02

Nauka języków obcych to super sprawa.
Jeżeli chcesz się języka nauczyć to zerknij sobie na kurs języka angielskiego online
To świetna opcja dla tych, którzy na przykład chcą się nauczyć a nie mają za bardzo czasu na dojazdy.
Uczysz się w domu w wolnych chwilach po prostu.

kabix179
Amator
Amator

Post autor: kabix179 » 13 mar 2019, 15:24

Moje dwie córeczki 14-letnia oraz 15-letnia chodzą na kurs angielskiego poznań i są bardzo zadowolone. Mówią mi, że uczą się tam jak pięknie mówić po angielsku nie zaniedbując przy tym gramatyki, która jest też szalenie ważna w nauce języka. Widzę u nich efekty.

Waldzik_Korak
Laik
Laik

Post autor: Waldzik_Korak » 13 mar 2019, 15:55

Ja uwielbiam się uczyć nowych języków obcych.

Moniqa87
Amator
Amator

Post autor: Moniqa87 » 15 mar 2019, 14:45

Jeżeli chodzi o naukę j. angielskiego, to mi pomógł bardzo indywidualny kurs językowy https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-a ... ywidualne/. Takie kursy są bardzo skuteczne ponieważ odbywają się wyłącznie w małych, ukierunkowanych grupach oraz prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Z tego względu nauka angielskiego przebiega szybko oraz jest efektowna.

J4n1na8
Laik
Laik

Post autor: J4n1na8 » 15 mar 2019, 16:22

Ja zapisałam się niedawno na włoski i już widzę pierwsze niewielkie postępy, ale lepsze to niż nic.
Za jakiś czas planuję się jeszcze zapisać na angielski, ale to raczej dla przypomnienia niż po to, żeby uczyć się go od samego początku :)

PaulinaWel
Amator
Amator

Post autor: PaulinaWel » 22 mar 2019, 15:10

Akurat jeżeli chodzi o naukę języka to moim zdaniem warto postawić na sprawdzony kurs, który będzie w stanie przynieść pozytywne efekty od samego początku. Samodzielna nauka nie należy do najłatwiejszych, ponieważ ciężko jest utrzymać odpowiednią motywację, dlatego ja zdecydowałam się po zaciągnięciu opinii z różnych miejsc oraz od znajomych na kurs http://kursy-jezykowe.edu.pl/ który zdecydowanie mogę polecić ponieważ oparty jest na metodzie Emila Krebsa która polega na słuchaniu i trwa tylko 40 minut dziennie. Ja tak szczerze po ok. dwóch tygodniach nauczyłam się sporo i dużo zaczęłam rozumieć już z rozmów. Ważne jest również to, że nie wypada to z głowy i daje dużo motywacji do dalszej nauki.

Tymoteusz1
Mistrz
Mistrz

Post autor: Tymoteusz1 » 22 kwie 2019, 07:17

Bardzo ważne jest to, by podejść do tematu nauczania w sposób jak najbardziej efektywny. Dzięki wsparciu takich szkół jak https://www.bs-ict.pl/oferta/jezyk-niemiecki-w-biznesie możecie zapewnić szybką edukację Waszym pracownikom. Dzięki temu perspektywy na rozwój Waszej firmy jeszcze bardziej wzrosną.

kinia744
Mistrz
Mistrz

Post autor: kinia744 » 22 maja 2019, 18:32

Najpopularniejszym językiem jest język angielski i moim zdaniem obecnie nie można go nie znać. Chcąc się go nauczyć, najlepiej skorzystać z oferty szkoły językowej Tutlo. Umożliwia naukę w 100% online, za pośrednictwem specjalnej platformy.

mtdmagda
Laik
Laik

Post autor: mtdmagda » 22 maja 2019, 18:42

Języki obce nie są mi obce, a przynajmniej tak uważam po wielu latach kursów

Moniqa87
Amator
Amator

Post autor: Moniqa87 » 23 maja 2019, 10:57

Jeżeli już wcześniej uczyliśmy się jakiegoś języka obcego i teraz chcemy powrócić do dalszej nauki, to warto jest rozwiązać test poziomujący https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/. Tego typu testy służą do szybkiego określenia stopnia znajomości danego języka, co pozwoli nam dobrać odpowiedni kurs językowy lub korepetycje. Z reguły test składa się z zestawu specyficznych pytań sprawdzających nasze ogólne umiejętności, które wcześniej już nabyliśmy.

tarmaciej
Laik
Laik

Post autor: tarmaciej » 23 maja 2019, 11:09

Najlepszą formą nauki języka, jest jego uzywanie, więc wszelakie wyjazdy są bardzo dobrym pomysłem

Izabela97
Amator
Amator

Post autor: Izabela97 » 23 maja 2019, 12:59

A co jeśli nie znamy dobrze danego języka, a potrzeba nam coś przetłumaczyć szukam teraz tłumacz norweski poznań i trafiam tylko na to. Ktoś ma jakieś doświadczenie? Sama uczę się norweskiego, ale nie stety nie jestem jeszcze na takim poziomie :)

Julinka
Laik
Laik

Post autor: Julinka » 24 maja 2019, 11:55

Nauka języków zawsze sprawiała mi ogromną przyjemność i całkiem szybko zapamiętywałam słówka. Język angielski do perfekcji opanowałam już w czasach gimnazjum i liceum, ale kiedy poszłam na studia to chciałam uczyć się kolejnego języka. Miałam sporo wolnego czasu, więc zapisałam się do szkoły Berlitz na j. włoski. Ale teraz mój kurs się kończy, włoski też już dobrze opanowałam i zdałam egzamin, więc teraz mam ochotę na naukę kolejnego języka. Tylko zastanawiam się jakiego. :D

fluc
Laik
Laik

Post autor: fluc » 31 maja 2019, 12:43

Hej wam, ostatnio na https://ilt.pl/szkola-jezykowa-w-krakow ... angielski/ znalazłem bardzo ciekawą ofertę kursu języka angielskiego i zastanawiam się czy się tam nie zapisać, co sądzicie? Myślicie, że warto czy raczej nie? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie, nigdy nie byłem na takim kursie

zuzkazz25
Laik
Laik

Post autor: zuzkazz25 » 05 cze 2019, 10:57

Znajomość języków w dzisiejszych czasach jest bardzo istotna a już w szczególności angielskiego

Alexa555
Amator
Amator

Post autor: Alexa555 » 12 cze 2019, 14:00

Gdy frapuje Cię ten wątek to zdecydowanie zobacz ten tekst. Z doświadczenia uważam, że wyszukasz tutaj najaktualniejsze informacje. Serdecznie polecam - biuro tłumaczeń turecki .

Estetyczna
Amator
Amator

Post autor: Estetyczna » 28 cze 2019, 14:42

Języki obce to w dzisiejszych czasach podstawa, bez której trudno coś zrobić na arenie międzynarodowej. Dlatego własnie warto poszerzać swoje horyzonty i nauczyć się czegoś innego, niż tylko sam angielski. Ostatnio zapisałam się na internetowy kurs języka hiszpańskiego, który bardzo polecam :) https://iberis-online.pl/kurs-hiszpanskiego-online/ Już po kilku tygodniach byłam zachwycona efektami, jakie udało mi się osiągnąć. Pozdrawiam

kosmyk1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kosmyk1 » 04 lip 2019, 10:00

Umiejętność posługiwania się językiem obcym to naprawdę fantastyczna sprawa.
Jeżeli planujesz naukę to zerknij sobie tu najpopularniejsze metody nauki języka angielskiego
myślę, że w przypadku gdy planujesz naukę takie artykuły mogą okazać się pomocne.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 11 lip 2019, 13:13

Zdecydowanie zgadzam się ze swoimi poprzednikami i poprzedniczkami, którzy twierdzą, że języki obce w dzisiejszych czasach to jedna z najważniejszych rzeczy jeśli chcemy coś osiągnąć i znaleźć naprawdę dobrze płatną pracę. Ja również miałam z tym niemały problem, jednak zdecydowałam się na kursy językowe oferowane na stronie https://kursy.atas.pl/ . Według mnie taki wyjazd za granicę jest naprawdę bardzo ciekawą opcją. Zarówno ze względu poznawania nowych ludzi i miejsc, jednak przede wszystkim przebywania wśród ludzi, którzy na co dzień posługują się danym językiem. Mam nadzieję, ze będzie to dla Was pomocna porada jednak przede wszystkim chciałabym też poznać Wasze zdanie w tym temacie. Jak Wy podchodzicie do nauki języków obcych i czy zdecydowaliście się kiedyś na taki wyjazd? Ja obecnie planuje również poduczyć się niemieckiego i zastanawiam się czy powtórzyć takie rozwiązanie jak z angielskim ;) Wydaje mi się, że będzie to jeden z lepszych pomysłów, no ale może ktoś podrzuci coś innego :)

Orijana
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Orijana » 16 lip 2019, 15:18

Uważam, że zaraz po nauce zawodu, to własnie język obcy jest najważniejszy w rozwoju osobistym. Dzięki płynnej mowie i pismie w języku obcym ma się dużo większe szanse na porżadniejsze stanowisko. Można działać zarówno w dziale sprzedaży, jak i przy rozmowach rozmowach załatwiających kontrakty dla firmy. Dzięki na przykład native speaker w Warszawie https://eklektika.pl/konwersacje-z-native-speakers/ nasz nauka przebiega sprawniej i z większą łatwością potrafimy rozmawiać w języku angielskim na każdy temat.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków