dobry fotograf ślubny Poznań

Piszcie o czym chcecie
unikoripl
Amator
Amator

dobry fotograf ślubny Poznań

Post autor: unikoripl » 14 sty 2019, 09:16

Wiecie co jest podstawą dobrych wspomnień po weselu? Na pewno dobry fotograf ślubny Poznań, który potrafi doskonale uchwycić te wyjątkowe chwile.

Adam444
Laik
Laik

Re: dobry fotograf ślubny Poznań

Post autor: Adam444 » 14 sty 2019, 09:48

Znalezienie dobrego fotografa jest bardzo trudne.Sam coś na ten temat wiem bo od dawna dobrego fotografa poszukuję.

OrenaK
Laik
Laik

Post autor: OrenaK » 14 sty 2019, 11:44

Bez przesady. Teraz jest tyle ofert i każdy fotograf ma stronę w internecie, gdzie można obejrzeć jego fotki i wiedzieć, czy ci się podoba jego praca czy nie. A zawsze można też popytać znajomych - na pewno ci doradzą dobrego fotografa i to z twojej okolicy.

Aniela
Amator
Amator

Post autor: Aniela » 14 sty 2019, 17:47

Masz rację, ja właśnie w ten sposób - pytając znajomych - szukałam fotografa na nasz ślub. Bo przeciez chodzi nie tylko o to by fotograf robił ładne zdjęcia, ale też by miał odpowiednie podejście do swoich klientów. Koleżanka, która brała ślub rok przede mną poleciła mi pana Łukasza Olejniczaka. Najpierw obejrzałam sobie jego stronę http://www.lukaszolejniczak.net.pl/, potem przedzwoniłam do niego, fajnie się rozmawiało i właśnie on zrobił nam przepiękną sesję ślubną. Z której byłam i nadal jestem bardzo zadowolona i do której często wracam.

toddler00
Amator
Amator

Post autor: toddler00 » 06 lut 2019, 09:27

Fotograf ślubny poznań to świetny specjalista. Dodatkowo w swojej ofercie posiada też dodatkowe atrakcje takie jak fotobudka. Jest kompletnym specjalistą od zdjęć. Może je robić również z drona. Szczerze polecam jego usługi.

Weronikaa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Weronikaa » 13 lut 2019, 09:04

Podłączę się tu z zapytaniem, gdyż potrzebny jest nam fotograf na ślub Bydgoszcz , a podobnego tematu na tym forum nie ma. Może znacie kogoś godnego polecenia? Zależy mi przede wszystkim na jakości zdjęć, jak i na czasie obsługi. Marzy mi się, by całe wesele, od szykowania po ostatnich gości było sfotografowane. Czy wiecie, kto z Bydgoszczy się tego podejmie i w jakiej cenie?

Blazzej53
Laik
Laik

Post autor: Blazzej53 » 19 lut 2019, 13:06

A mnie interesuje fotografia ślubna Kraków. Widzę, że nikt nie wspomniał tutaj o tym mieście. Nie mogę znaleźć żadnego profesjonalisty w tych okolicach, wiec liczę na Waszą pomoc.

Awatar użytkownika
Konvalia
Laik
Laik

Post autor: Konvalia » 19 lut 2019, 14:01

Dzięki, że polecacie tylu fotografów. Pooglądam ich portfolio.

Merida
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Merida » 26 lut 2019, 17:28

Nie wiem czy wiecie, ale usługi fotograficzne są kosztowne, ja w zewnętrznych firmach robiłam kalendarze ze zdjęciami, foto książki etc. Te dwie rzeczy są bardzo miłym prezentem dla rodziny. Dlatego musisz znaleźć takiego fotografa, który odzwierciedli w 100% ten wasz wielki dzień.

kama545
Amator
Amator

Post autor: kama545 » 11 mar 2019, 22:04

Fotograf ważny oczywiście ale pomysł z fotobudką też trafiony. U nas na weselu to była atrakcja nr jeden. Mieliśmy fotobudkę Smove, taką na wynajem ma nasz znajomy, mówi że najlepsze sprzęty mają na rynku. I rzeczywiście nie ganiąc oczywiście pracy fotografa ale z fotobudki mamy równie ładne zdjęcia jak od niego :D

Cezariusz75
Laik
Laik

Post autor: Cezariusz75 » 12 mar 2019, 12:56

W sumie takich fotografów jest naprawdę bardzo dużo. Mnie interesuje fotografia dziecięca zielona góra ale nie mogę nikogo znaleźć. Mam nadzieje, że doradzicie mi coś w tej kwestii.

chacman14
Amator
Amator

Post autor: chacman14 » 19 mar 2019, 22:34

A co myślicie o albumie ślubnym jako prezent? Znalazłam już bardzo fajne oferty na stronie album na zdjęcia 10x15  Mi się wydaje że to fajna opcja zwłaszcza że zdjęć ze ślubu zawsze jest dużo i to naprawdę fajna pamiątka. Takie jest moje zdanie. Dajcie znać co sądzicie w tej sprawie. Dzięki.

Paula90
Amator
Amator

Post autor: Paula90 » 14 kwie 2019, 14:25

Szukaj na tej stronie https://fotograf-poznan.eu/. Są tam same najlepsze studia fotograficzne w Poznaniu. Jak chodzi o fotografa w Poznaniu, to właśnie tam znalazłam najlepszego i do dziś zawsze korzystam z jego usług jak np. potrzebuję jakieś zdjęcia do dokumentów.

Adrianna34
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Adrianna34 » 25 kwie 2019, 20:59

Ja z Krakowa zdecydowanie mogę polecić Ci również fotograf Cztery Kadry https://czterykadry.pl, a muszę przyznać że trochę czasu mi zeszło zanim znalazłam odpowiednią osobę której chciałam powierzyć wykonanie relacji oraz sesji zdjęć. Efekt końcowy tak jak się na to nastawiałam wyszedł świetnie i czułam już to podczas wykonywania zdjęć ponieważ była w pełni profesjonalna i miała dokładny plan. Warto ufać takim specjalistom bo później zostaje nam cudowna pamiątka na lata.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 29 kwie 2019, 09:18

Przyznam, że nie znam fotografa z okolic Poznania, ale obecnie znalezienie takiego nie jest trudne, a w serwisach ogłoszeniowych tego pełno i nie tylko. Myślę że warto też przy okazji dowiedzieć się, na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa na ślub: https://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-wyb ... 84-art3148, w końcu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, więc musimy być pewni kogo zatrudniamy do uwiecznienia tej chwili. To niestety nie jest takie proste, ale wiedząc na co patrzeć, mamy większe szanse.

hunda
Amator
Amator

Post autor: hunda » 10 maja 2019, 09:10

a ja polecam to studio fotograficzne https://visionstudio.pl
Moim skromnym zdaniem są najlepsi, robią niesamowite ujęcia, zlecenie wykonuja w dosc szybkim czasie i co najwazniejsze ceny maja umiarkowane

Edna
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Edna » 19 maja 2019, 04:16

Bez dobrego fotografa weselnego dzisiaj ani rusz. Jednakże równie istotną kwestią przy organizacji przyjęcia jest wybór odpowiednich muzyków. W sercu Małopolski ciekawą ofertę posiada zespół na wesele kraków http://silvernight.pl/zespol-na-wesele-malopolska i zdecydowanie warto się z nią zapoznać, z chociażby z uwagi na świetny repertuar.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 17 cze 2019, 11:37

Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług fotografa. Zależy mi na ujęciach z drona. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem takie sesje są nowoczesne i ponad czasowe. Jak myślicie, czy warto zainwestować? Fotograf używa tego drona https://megadron.pl/pl/products/dji-pha ... 14152.html Co sądzicie o tym modelu? Jakiej jakości są zdjęcia z niego?

Anes
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Anes » 28 wrz 2019, 21:17

Mój fotograf którego zamówiłam na wesele akurat pochodziłze stolicy - byłam bardzo zadowolona z jego zdjęć .Wyszło bardzo profesjonalnie. Sporo też zawdzięczam makijażystce z Mobile Salon. Zamówiłam właśnie u nich taką usługę jak makijaż z dojazdem w Warszawie http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ - nie byłam przekonana do tych salonów w moim sąsiedztwie a zalezało mi na profesjonalnym wykonaniu i udalo sie :)

admin69
Laik
Laik

Post autor: admin69 » 07 paź 2019, 12:45

oprócz fotografa i zespolu nie zapomnij na swoim weselu o akordeoniście do prowadzenia marszu weselnego bądź grania podczas błogosławieństwa :)

Awatar użytkownika
rharvey
Laik
Laik

Post autor: rharvey » 07 paź 2019, 14:48

Bardzo ciężko znaleźć zaufanego fotografa.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków