Zdrowie

Piszcie o czym chcecie
Awatar użytkownika
BiankaQ665
Laik
Laik

Re: Zdrowie

Post autor: BiankaQ665 » 06 wrz 2019, 10:25

Widzę, że opinie są jak najbardziej pozytywne. Dlatego chyba skorzystam z tej oferty.
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 06 wrz 2019, 13:01

O zdrowie warto dbac w kazdym wieku, dlatego zachecam goraco do skorzystania z uslug swietnych znawcow tematu http://ortomax.com.pl/ortezy-glowy-tera ... kowa,41,pl zajelis ie moja rehabilitacja po wypadku, jetsem im bardzo wdzieczny , mam nadzieje,ze i wam przyda sie taka rada :)

cerceilannister69
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: cerceilannister69 » 07 wrz 2019, 14:58

Większa część sukcesu, to przede wszystkim dieta! Żaden sport nie pomoże Wam schudnąć, jeśli będziecie jeść niezdrowe rzeczy w dużych ilosciach, nie patrząc na kalorię. Ja przeszłam na dietę i próbowałam z siłownią - niestety nie podeszła mi ta forma aktywności. Natomiast tutaj : https://osmelhores-suplementos.com.br/ znalazłam wiele ciekawych informacji na temat zdrowia i różnych diet, więc na pewno skorzystać z ich porad.

kenal
Laik
Laik

Post autor: kenal » 08 wrz 2019, 19:32

warto przede wszystkim postawić na zbliansowaną dietę

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 09 wrz 2019, 14:52

Jak gotujesz samemu to dobrą opcją będzie też kupowanie w marketach jak Lidl albo Biedronka masz świeże produkty, sporo pod diety i są też BIO. Z cenami różnie, ale wiadomo, że za niektóre produkty po prostu trzeba zapłacić więcej. Podoba mi się to, że coraz więcej marketów łączy cenę z jakością. Nie płacisz za byle co. No i wybór też zdecydowanie większy niż dawniej.

MarekTr
Amator
Amator

Post autor: MarekTr » 27 wrz 2019, 08:19

O zdrowie warto dbać, ja ostatnio zakupiłem sobie taki oczyszczacz powietrza https://loveair.pl/oczyszczacz/xiaomi-air-purifier-pro i myślę, że czyste powietrze potrafi pomóc dbać o zdrowie.

ankafins
Amator
Amator

Post autor: ankafins » 27 wrz 2019, 21:57

O zdrowie trzeba dbac poczawszy od diety a skończywszy na leczeniu zębów.Albo odwrotnie jak kto woli. Ostatnio znalazłam bardzo dobrego dentystę w Ratyńscy Dental Clinic. Mają nowoczesny sprzęt i leczą zgodnie z najnowocześniejszymi trendami jakie są na świecie. Sama musiałam usunąć dwa zęby i teraz wstawiam implanty,bo okazało sie ze miałma chorobę okluzyjna zebów i leczenie kanałowe niestety w moim przypadku nie zdało egzaminu.Tak że trzeba o siebie dbać.

arnika
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arnika » 29 wrz 2019, 13:02

Ja chętnie odwiedzam sklepy online typu https://krukam.pl/ , bo mają tam spory wybór produktów z półki eko i bez żadnej chemii. Moim faworytem jest ich olej kokosowy - uzyskiwany jest metodą zimnego tłoczenia z ręcznie zbieranych, dojrzałych kokosów. Olej jest nieoczyszczony, w pełni naturalny, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Nadaje się idealnie do celów zarówno spożywczych jak i kosmetycznych.

Wiktor251
Laik
Laik

Post autor: Wiktor251 » 30 wrz 2019, 20:31

A może powinniście iść w zupełnie innym kierunku? Według mnie szkoła Tai Chi warszawa przyda się każdej osobie. Taka sztuka relaksu, medytacji i walki wpływa zbawiennie na samopoczucie zdrowie i przede wszystkim pozwala utrzymać sylwetkę.

czapa
Amator
Amator

Post autor: czapa » 13 paź 2019, 16:02

mnie ostatnio dość mocno bolał brzuch niestety, ale to głównie z ibs tak się dzieje, teraz jak stosuje preparat intesta z maslanem sodu to jest o niebo lepiej, naprawde

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków