Czy nadajecie przesyłki przez internet?

Piszcie o czym chcecie
kinia744
Mistrz
Mistrz

Czy nadajecie przesyłki przez internet?

Post autor: kinia744 » 15 sty 2019, 10:51

Czy to prawda, że przesyłkę można nadać przez internet? Jeśli tak, to jak?

BenSwolo
Laik
Laik

Re: Czy nadajecie przesyłki przez internet?

Post autor: BenSwolo » 15 sty 2019, 13:44

Tutaj mają jakiś taki serwis: https://www.envelo.pl/

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 31 sty 2019, 13:33

Można tu na przykład JakimKurierem.pl, nadasz paczkę w kilka chwil a potem jak opłacisz to kurier przyjedzie i ją od Ciebie zabierze. Proste? nawet bardziej niż Ci się wydaje. Potem te paczki mają wpisane numery w system i można za pośrednictwem strony śledzić ich drogę do odbiorcy, gdzie dokładnie na jakim etapie się znajduje. Przydatne jak za granicę nadaje się paczki a te wiadomo idą troszkę dłużej niż na terenie kraju.

Weronikaa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Weronikaa » 20 lut 2019, 11:49

Ja zawsze wybieram kuriera, jakiego proponuje mi strona, albo wybieram paczkomat.

elabarbara
Mistrz
Mistrz

Post autor: elabarbara » 20 lut 2019, 14:06

Ja znowu zamawiam kuriera UPS, jak dla mnie sa solidni

stokrotka
Amator
Amator

Post autor: stokrotka » 20 lut 2019, 19:21

Jeszcze tego nie robiłam, bo nie miałam w sumie większej okazji czegoś wysyłać, a jeśli już, to mama szła na pocztę i po problemie ;) . Muszę się jednak jak najwięcej o tym nauczyć, bo niedługo mam wyjechać z kraju i czasem chciałabym coś mamie przesłać, a ona mnie. Czytałam na stronie https://www.epaka.pl/przesylki-zagraniczne/A , że z nimi mogę mieć tanie przesyłki. Tylko czy z Anglii również coś wyślę z nimi?

salon1
Laik
Laik

Post autor: salon1 » 20 lut 2019, 21:22

Jeśli wysyłać przesyłki będziesz sporadycznie to najlepiej zarejestrować się na stronie któregoś z brokerów usług kurierskich, np. apaczka lub furgonetka. Tam uzyskasz dostęp do możliwości wysyłania tanich paczek, również za granicę. Broker ma na swojej stronie kalkulator na podstawie którego oszacujesz, ile trzeba zapłacić za paczkę o konkretnej wadze i wielkości oraz która firma kurierska zrealizuje daną usługę najtaniej. Bardzo ważne jest, by nie zaniżać rzeczywistych wymiarów paczki, bo firma kurierska ma możliwość weryfikacji takiej paczki i nałożenia dodatkowych opłat po zrealizowaniu usługi.
Polecam meble fryzjerskie i akcesoria do salonów :)

MarekTr
Amator
Amator

Post autor: MarekTr » 21 lut 2019, 11:23

Ja często nadaję przesyłki, bo prowadzę mały sklep internetowy. Jak ktoś nie wie jak zabezpieczać produkty przy wysyłce to polecam taki artykuł https://waps-kart.pl/blog/jak-odpowiedn ... ransporcie

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków