Nadajecie przesyłki przez internet?

Piszcie o czym chcecie
kinia744
Mistrz
Mistrz

Nadajecie przesyłki przez internet?

Post autor: kinia744 » 15 sty 2019, 11:32

Tak jak w tytule – czy zdarza się Wam nadawać przesyłki przez internet? Jaki jest koszt takiej przyjemności?

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

Post autor: makówka » 30 sty 2019, 18:22

Większe paczki warto bo to wygodna opcja. Mniejsze zawsze na poczcie chociaż ostatnio spojrzałam na cennik Poczty Polskiej to mają w ofercie i przesyłki paletowe, rozwijają się widzę bo od drobnicy nawet do paczek o wadze tony można za ich pomocą przesłać do adresata. No ale cóż, konkurencja kurierska nie śpi, jak się chce mieć klientów i się utrzymywać to ofertę poszerzać trzeba. Od większej ilości wysylanych paczek zawsze też można się ubierać o jakiś rabat. A paczek niestandardowych tak naprawdę wysyła się sporo a nie każda firma chce obsługiwać.

adam43
Laik
Laik

Post autor: adam43 » 31 sty 2019, 07:02

Ja bardzo często nadaje przesyłki przez internet i zawsze z tego powodu jestem bardzo zadowolony.Nawet mega zadowolony.

kantorka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kantorka » 29 kwie 2019, 14:45

Teram myślę , że wiele osób nadaje w ten sposób przesyłki, w końcu to bardzo wygodna opcja. Nawet Kurier DHL oferuje taką możliwość, a to przecież bardzo solidna firma, zawsze dotrzymuje terminów i z szacunkiem traktuje każdą przesyłkę

Kythertan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Kythertan » 29 kwie 2019, 21:53

Ja właśnie zastanawiam sie jakim kurierem wysłac paczkę na urodziny do mamy.l Może coś mi podpowiecie? Jedna znajoma poleciła mi skorzystać z tej strony https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd . Podobno można tu szybko wybrać dobrego i taniego kuriera. To prawda?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków