Strona 1 z 1

Nadajecie przesyłki przez internet?

: 15 sty 2019, 11:32
autor: kinia744
Tak jak w tytule – czy zdarza się Wam nadawać przesyłki przez internet? Jaki jest koszt takiej przyjemności?

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

: 30 sty 2019, 18:22
autor: makówka
Większe paczki warto bo to wygodna opcja. Mniejsze zawsze na poczcie chociaż ostatnio spojrzałam na cennik Poczty Polskiej to mają w ofercie i przesyłki paletowe, rozwijają się widzę bo od drobnicy nawet do paczek o wadze tony można za ich pomocą przesłać do adresata. No ale cóż, konkurencja kurierska nie śpi, jak się chce mieć klientów i się utrzymywać to ofertę poszerzać trzeba. Od większej ilości wysylanych paczek zawsze też można się ubierać o jakiś rabat. A paczek niestandardowych tak naprawdę wysyła się sporo a nie każda firma chce obsługiwać.

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

: 31 sty 2019, 07:02
autor: adam43
Ja bardzo często nadaje przesyłki przez internet i zawsze z tego powodu jestem bardzo zadowolony.Nawet mega zadowolony.

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

: 29 kwie 2019, 14:45
autor: kantorka
Teram myślę , że wiele osób nadaje w ten sposób przesyłki, w końcu to bardzo wygodna opcja. Nawet Kurier DHL oferuje taką możliwość, a to przecież bardzo solidna firma, zawsze dotrzymuje terminów i z szacunkiem traktuje każdą przesyłkę

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

: 29 kwie 2019, 21:53
autor: Kythertan
Ja właśnie zastanawiam sie jakim kurierem wysłac paczkę na urodziny do mamy.l Może coś mi podpowiecie? Jedna znajoma poleciła mi skorzystać z tej strony https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd . Podobno można tu szybko wybrać dobrego i taniego kuriera. To prawda?

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

: 19 sie 2019, 20:45
autor: EmmiliaF
Ciężko tak wskazać najlepszego kuriera nie wiedzą jakie paczki, ile i czy tylko krajowe, czy też zagraniczne zamierzasz wysyłać. Musisz porównać sobie różne oferty pod tym właśnie kątem. Ja bym raczej wybierała większe firmy kurierskie do współpracy. Przy prowadzeniu sklepu internetowego, większej ilości przesyłek, także opakowania foliowe od https://sklep.grala.com.pl/worki-i-wore ... -zamykane/ powinny świetnie się sprawdzić. Oprócz woreczków, reklamówek, znajdziecie tu folie stretch, czy też arkusze foliowe.

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

: 12 lut 2020, 18:30
autor: Mermagda0
Jasne, że tak, jest to bardzo wygodna opcja. Przez internet można nadać paczkę, opłacić ją, a kurier sam po nią przyjedzie. Jeśli będą interesować was firmy kurierskie od wysyłki części samochodowych to zerknijcie sobie na https://www.pogotowiepaczkowe.pl/firmy-kurierskie Proponują tu spory ich wybór, wszystko będziecie mogli załatwić właśnie bardzo wygodnie, online.

Re: Nadajecie przesyłki przez internet?

: 03 mar 2020, 14:45
autor: olegros
Dziękuje za tyle poleceń, w sieci znalazłam również takie woreczki celofanowe https://sklep.margopack.pl/woreczki-celofanowe. Torebki celofanowe oferowane przez sklep Margo Pack swoją popularność zawdzięczają wysokiej wytrzymałości oraz funkcjonalności. Wynika to zarówno z faktu, iż woreczki celofanowe dostępne są w różnych rozmiarach oraz zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, odpowiednio dostosowanych do specyfiki produktu.