Ginekolog

Piszcie o czym chcecie
korel29
Czeladnik
Czeladnik

Ginekolog

Post autor: korel29 » 30 sty 2019, 22:04

Macie jakiś swoich sprawdzonych ginekologów, czy korzystacie sobie akurat z lekarzy, którzy są dostępni? Jeśli jesteście zainteresowani dobrymi specjalistami, to możecie sprawdzić sobie Scanmed Myślę, że u nich zawsze można znaleźć jakieś wolne miejsce i pomoc, w razie kłopot i rutynowej kontroli.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Re: Ginekolog

Post autor: alutka90 » 21 lut 2019, 18:23

Ginekologa i stomatologa mam swoich wybranych od dawna. Uważam, że są to specjaliści, których nie warto szukać i brać z łapanki. Jeśli chodzi o ginekologa to znalazłam go tutaj http://doktorginekolog.pl/ . Dr Piotr jest bardzo ciepłym i profesjonalnym lekarzem. Uważam, że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając pod jego opiekę.

janni
Laik
Laik

Post autor: janni » 25 mar 2019, 18:18

W Białymstoku polecam świetne miejsce http://www.arciszewski.pl/uslugi/ginekologia/, kompleksowo od badań przed zajściem w ciążę aż po ewentualną medycynę estetyczną, bo po ciąży i porodzie to czasami różnie bywa. W dodatku mają świetną opcję - wizyty poza godzinami, gdy klinika jest czynna. Wiadomo, bywa iż doraźnie w pilnych sprawa należy coś skonsultować z lekarzem.

ankafins
Amator
Amator

Post autor: ankafins » 31 mar 2019, 09:41

Ginekolog przede wszystkim powinien być kompetentny. Trzeba mieć na uwadze to że będzie prowadził naszą ciążę a każdy z nas na bank chce urodzić zdrowe dziecko. Po drugie jak źle nam dobierze antykoncepcję to musimy iść bez stresu i poprosić go aby ją zmienił. Ja tak miałam, pierwsza antykoncepcja która mi nie pasowała musiała zostać zmieniona. Teraz biorę belarę i mi pasują te pigułki. Ale musiałam zmienić lekarza bo ten do którego chodziłam wcześniej przepisał mi spiralę, a jak się okazało później mam na to uczulenie. I musiałam wyciągać i zmieniać. Obecny ginekolog zrobił mi badania uczuleniowe i wyszło że mogę stosować właśnie pigułki i belara którą teraz biorę jest idealna.

Blondyna22
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Blondyna22 » 26 kwie 2019, 01:11

Ja mam nie ciekawy problem, otóż wystąpił u mnie nieprzyjemny dyskomfort i ginekolog polecił mi wizytę u lekarza jakim jest wenerolog, na tej stronie https://lekarzebezkolejki.pl/dermatolog ... log/krakow mogę znaleźć tutaj lekarzy do których zapiszę się bez oczekiwania w kolejce. Wydaje mi sie że będzie to najlepsze rozwiazanie aby zaoszczędzić czas.

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 03 maja 2019, 17:54

Jeśli zauważycie u siebie pierwsze objawy infekcji bakteryjnej pochwy, nie musie od razu biec do ginekologa. Ja przed wizytą u lekarza zawsze próbuję najpierw pomóc sobie sama. Ostatnio na przykład bardzo pomógł mi Octenisept o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym. Dzięki niemu wizyta u ginekologa wcale nie była potrzebna, bo po kilku dniach objawy ustąpiły :)

Alexis
Amator
Amator

Post autor: Alexis » 30 maja 2019, 22:47

Szczerze mówiąc, to jak ja próbowałam zdziałać coś sama przy infekcji to było tylko gorzej. Mi zawsze dopiero pomagają globulki, nic więcej. A moja ginekolog dr Barbara Blicharczyk zawsze przepisuje mi odpowiednie globulki i po takiej kuracji znowu dobrze się czuję.

małgonia
Stylista
Stylista

Post autor: małgonia » 13 cze 2019, 13:29

Ja już dawno mam wybranego swoją pani ginekolog do której chodzę zawsze na regularne badania i po receptę na tabletki. Wcześniej myślałam że tego typu metoda nie jest do końca dla mnie, bo bałam się różnych skutków ubocznych i chyba najbardziej przytycia. Ale jak się okazało zupełnie nie było czego bo nawet tutaj jak wyczytałam http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-tabl ... uja-tycie/ to tylko plotki i niesprawdzone informacje

Awatar użytkownika
mateo
Laik
Laik

Post autor: mateo » 13 cze 2019, 15:00

Właśnie takich specjalistycznych ofert potrzebujemy. Sprawdzone gabinety to zawsze dobra propozycja. Jak będzie trzeba to na pewno odwiedzę ten wątek jeszcze raz.
Tak, każdemu się wydaje, że umrze, kiedy zostaje rozdzielony z ukochaną osobą.

wacikowa
Amator
Amator

Post autor: wacikowa » 01 lip 2019, 09:43

Ja mam już dawno swojego ulubionego ginekologa, do którego chodzę po receptę, na badania itp. Ostatnio tylko coś mi źle wyszła cytologia, ale to teraz stosuję żel Papilocare i mam się pojawiać za pół roku na kontrolę

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 10 sie 2019, 12:57

Witam, moja kolezanka ma problemy ginekologiczne i pytała mnie o porade dotyczaca moich doswiadczen z ginekologami. Nigdy nie mialam zadnego zabiegu ginekologicznego,jednak mam swojego sprawdzonego lekarza. Czy takie zabiegi sa bezpieczne https://doktorginekolog.pl/zabiegi-lapa ... rurgiczne/ ? Co sądzicie?

Tymoteusz1
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Tymoteusz1 » 19 sie 2019, 13:33

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie rozwiązać wiele kwestii za pośrednictwem lekarza. Warto reagować jak najszybciej, zanim problemy zaczną się nawarstwiać. Pamiętajcie też zawsze o odpowiednim zabezpieczaniu się. Przeciez dzięki takim rozwiązaniom jak https://econdom.pl/k/18/prezerwatywy-na-sztuki możecie uniknąć wielu chorób, których na pewno byście nie chcieli dostać.

czome
Laik
Laik

Post autor: czome » 19 sie 2019, 13:54

kojarzy ktoś dobrego ginekologa z Krakowa?

Marissa
Laik
Laik

Post autor: Marissa » 19 sie 2019, 14:24

Dobrze jest iść do zaufanego lekarza, więc fajnie, że polecacie swoich ginekologów.

Michel
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Michel » 22 sie 2019, 21:01

Jeśli chodzi o badanie cytologiczne to polecam cytologia Wrocław
Najlepsi specjaliści oraz indywidualne podejście do pacjenta

Engino
Laik
Laik

Post autor: Engino » 04 wrz 2019, 18:22

Mam sprawę do was, bo od jakiegoś czasu interesuję się ginekologią plastyczną i chciałbym się zapytać, co możecie mi powiedzieć o tej klinice www.medifem.pl która działa w tym temacie. Czy ktoś z was współpracował kiedyś z nimi? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za jakieś informacje odnośnie jakości współpracy. Możecie podesłać również inne kliniki, które działają w zakresie ginekologii plastycznej. Z góry dziękuję za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

JulkazWrocka
Laik
Laik

Post autor: JulkazWrocka » 09 wrz 2019, 15:15

Każdej pani mającej problem z endometriozą polecam tę klinikę z Wrocławia. Może i nie każda z Was ma blisko, ale są tam najlepsi specjaliści w kraju, więc może warto rozważyć wizytę.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków