Zakładanie salonu

Piszcie o czym chcecie
KosTom33
Laik
Laik

Zakładanie salonu

Post autor: KosTom33 » 12 lut 2019, 10:39

Cześć
W zasadzie nie znalazłem odpowiedniego działu na to, więc napiszę tu :)
Fryzjerem nie jestem, ale chciałbym założyć salon fryzjerski - na zasadzie takiej, że bym nim po prostu zarządzał. Skąd taki pomysł?
Mieszkamy z żoną w mieście gdzie mieszka 100-120 tys. mieszkańców. Są głosy, że w naszym mieście brak solidnego i dobrego salonu. Postanowiłem rozeznać się w temacie i faktycznie, ten temat nieco kuleje.

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Ile stanowisk polecacie na początek?
Warto łączyć fryzjerstwo damskie z męskim? (lokal jaki mam na oku ma możliwość podzielenia tak, że byłaby osobna sala dla Pań jak i dla Panów)

Zapraszam do dyskusji :)

Alina34
Laik
Laik

Re: Zakładanie salonu

Post autor: Alina34 » 18 lut 2019, 15:50

Pewnie, że warto damski z męskim! Im więcej klientów tym lepiej. W moim salonie zatrudniam też kosmetyczkę. Chciałam, żeby usługi były zróżnicowane i jak najbardziej kompleksowo. Dzięki temu kobiety spędzają u nas całe dnie ;) Mamy dla niej osobne pomieszczenie. Po rozeznaniu rynku wprowadziliśmy zabiegi laserem frakcyjnym co2 https://mimari.com.pl/pl/p/REFINE-Laser ... y-CO2/2827 i te usługi świetnie nam się sprzedają. Najlepsze działanie to wygładzenie skóry, redukcje blizn oraz wypełnienie rozstępów. Mam zamiar stopniowo wzbogacać nasz salon fryzjersko-kosmetyczny w nowy sprzęt i usługi.

kinia744
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Zakładanie salonu

Post autor: kinia744 » 18 lut 2019, 17:50

Jak najbardziej warto połączyć te dwie profesje.
___
Automaty do gier bębnowych book of ra

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków