Strona 1 z 1

Fabryka Siły opinia

: 25 mar 2019, 14:10
autor: zrzucbrzuch
Bardzo wielu z nas zmaga się z dodatkowymi kilogramami, podobnie było w moim przypadku dopóki nie wykupiłem diety z Fabryki Siły. Udało mi się dzięki nim schudnąć 8kg i wyrzeźbić mięśnie. Żeby nie było, że to jakaś ściema to wszystko opisałem na swoim blogu tutaj - http://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/ znajdziecie tutaj kompletny opis krok po kroku jak wyglada przestrzeganie planu, zdjęcia i przykładowe przepisy.

Re: Fabryka Siły opinia

: 25 mar 2019, 14:21
autor: poola3
Słyszałam właśnie od znajomej że można wykupić trening oraz dietę na fabryce siły ale czy to jest skuteczne? Da się tak przystosować do takiej diety?

Re: Fabryka Siły opinia

: 08 kwie 2019, 20:13
autor: Tonika
wedlug mnie ich pakiety sa drogie . Ja wole sama cwiczyc i o siebie zadbac. Kupilam sobie ostatnio nawet taki sprzet treningowy stad https://www.e-insportline.pl/fitness i wkoncu zaczelaqm cwiczyc regularnie co przynosi zadowalajace efekty :)

Re: Fabryka Siły opinia

: 19 maja 2019, 09:30
autor: Edna
Sama nigdy nie korzystałam, więc nie mogę się wypowiadać. Natomiast zanim jeszcze zdecydujemy się na jakiś konkretny trening, warto porównać tą opcję z propozycją typu trening ems kraków- https://www.strefa-impuls.pl/ . Jak dla mnie ta propozycja dostępna w Krakowie, jest jednak dużo bardziej kusząca, szczególnie, że nie wiąże się z wieloma godzinami wysiłku.

Re: Fabryka Siły opinia

: 20 maja 2019, 03:12
autor: Kosmita
Takie tematy jak najbardziej trzeba poruszać. Sprawdzacie się pod tym względem.