Spalacze tłuszczu, budujące tkankę mięśniową.

Piszcie o czym chcecie
trinka
Amator
Amator

Spalacze tłuszczu, budujące tkankę mięśniową.

Post autor: trinka » 13 maja 2019, 14:25

Witajcie, jestem nowa na tym forum, ale mam nadzieję, że chętnie ze mną porozmawiacie. Przygotowuję się rozpoczęcia odchudzania i staram się o tym jak najwięcej dowiedzieć. Tak na przykład wpadłam na forum kulturystycznym na tematykę produktów SARM. Podobno one spalają tłuszcz i budują tkankę mięśniową, jednocześnie nie niszcząc organizmu. Chciałabym zapytać, co o nich wiecie i jak Wy je oceniacie, jako użytkownicy.

Weronikaa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Spalacze tłuszczu, budujące tkankę mięśniową.

Post autor: Weronikaa » 17 maja 2019, 07:10

Witaj, trinko, jasne, że chętnie z Tobą porozmawiam. Miło mi powitać Cię na forum. Tematyka zapytania może niekoniecznie trafia w nasze forum, ale rozumiem, że to Cię interesuję, więc służę pomocą. Osobiście nie stosowałam SARM, ale moja bliska koleżanka suplementuje je od dawna i przede wszystkim DOBRZE SIĘ CZUJE. Nie ma żadnych skutków ubocznych. Codziennie ćwiczy i przestrzega diety wysokobiałkowej. Schudła sporo, ale też ładnie zarysowała się jej sylwetka, dzięki tym środkom między innymi, ale i wytrwałości. Co jeszcze byś chciała wiedzieć?

stokrotka
Amator
Amator

Post autor: stokrotka » 22 maja 2019, 13:34

Weroniko, dziękuję, że się wypowiedziałaś, bo ja także myślałam o tego rodzaju produktach na odchudzanie, ale dopiero wtedy, kiedy zacznę albo spacerować godzinę dziennie, albo biegać połowę tego czasu. Długa droga przede mną, ale wierzę, że mi się uda. Czytałam w sieci, że te spalacze wspierają gęstość kości jeszcze i nie nie konwertują do estrogenu jak syntetyczny testosteron. To prawda?

smerfetkablond
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: smerfetkablond » 23 maja 2019, 08:01

Co jeść żeby schudnąć?

karmele90
Amator
Amator

Post autor: karmele90 » 26 maja 2019, 08:59

Jest wiele różnych diet, które pozwalają zrzucić zbędne kilogramy. Według mnie jedną z ciekawszych jest dieta wysoko-tłuszczowa. Z racji, że ograniczamy węglowodany organizm zaczyna przestawiać się na spalanie tłuszczy i białek dzięki czemu można zrzucić sporo kg w bardzo krótkim czasie. Jeśli szukasz dedykowanych produktów spożywczych, to polecam sklep ze zdrową żywnością marketbio który ma w ofercie produkty ekologiczne i bio.

StykonskiW
Laik
Laik

Post autor: StykonskiW » 26 maja 2019, 10:03

Ja nigdy nie próbowałem spalaczy tłuszczów.

Myćka88
Amator
Amator

Post autor: Myćka88 » 28 maja 2019, 09:31

No ja też nie próbowałam, ale stwierdziłam, że wszystko jest dla ludzi. Widziałam w tym centrum http://wxnlabs.com/ produkty dla mało zaawansowanych i po wypłacie je zamówię. Ćwiczę od jakiegoś czasu, zdrowo się odżywiam i mam już efekty, ale chciałabym je wzmocnić, a i może przyspieszyć. Wierzę dziewczynom, że nie zrobię sobie krzywdy je stosując No, czas pokaże, czy pomogą mi tak, jak tutaj piszą.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków