Jakie lampy wybrać ?

Piszcie o czym chcecie
otton4
Amator
Amator

Jakie lampy wybrać ?

Post autor: otton4 » 20 maja 2019, 10:07

Macie jakieś swoje ulubione typy oświetlenia do kuchni?
Sufitowe, klosze a'la żyrandole i inne wiszące lampy? szukam fajnych pomysłów do kuchni i nie umiem się zdecydować . Wypatrzyłam takie jak uważacie fajne https://www.multilampy.pl/lampy-wiszace Oczywiście chętnie skorzystam z jakiejś rady .

Baby67
Mistrz
Mistrz

Re: Jakie lampy wybrać ?

Post autor: Baby67 » 30 maja 2019, 21:13

Jeśli chodzi o lampy do salonu, to moim zdaniem najładniejsze są wysokiej jakości Lampy azzardo. Wiele modeli lamp tej marki naprawdę zrobiło ostatnio na mnie wrażenie, jak sobie je oglądałam w sklepach internetowych :) Pod względem cenowym w wielu sklepach lampy azzardo wypadają naprawdę atrakcyjnie, dlatego też sądzę, że wart się poważnie zastanowić nad zakupem takich właśnie lamp do mieszkania. My póki co mamy taką w salonie, ale planujemy też zakup do sypialni.

Tymoteusz1
Mistrz
Mistrz

Post autor: Tymoteusz1 » 30 cze 2019, 14:25

Ale przecież dzisiaj jest tak ogromny wybór na rynku, że wcale nie ma się czym przejmować. Najlepiej zrobicie, jak skorzystacie z takich rozwiązań jak chociażby włączniki dotykowe z KingLED. Ja zawsze stawiam na zakup produktów tak wysokiej klasy i zawsze mi się to opłaca.

Awatar użytkownika
Szatanekk
Laik
Laik

Post autor: Szatanekk » 30 cze 2019, 14:38

Najlepiej to wybierz coś co Ci się podoba. Ja bym działał w ten sposób właśnie.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 30 cze 2019, 20:17

Wybierz jakie styklowe i nowoczesne ! Pamietaj by nie przytlaczlay powmieszcznia. Musisz sie zastanowic jakiego stylu oczekujesz i jakiego rodzaju światla. Moja lampa ostatnio , ktora uwielbiam zepsula się, a wiem z enie dostane nigdzie juz takiej samej , chce poszukac nowego zasilacza, moze znajde go na stronie https://www.zasilacze-meanwell.pl/ . Myslicie, ze jakos da się ja uratowac?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków