Jak dbać o cerę?

Piszcie o czym chcecie
tootiki
Laik
Laik

Jak dbać o cerę?

Post autor: tootiki » 20 maja 2019, 12:15

Dbanie o cerę wymaga sporo samozaparcia, ale i odpowiednich kosmetyków. Jeżeli chcecie wiedzieć w jaki sposób pielęgnować skórę twarzy, by odwdzięczyła się pięknym i zdrowym wyglądem, koniecznie zerknijcie do artykułu tutaj

teklazz
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Jak dbać o cerę?

Post autor: teklazz » 20 maja 2019, 19:24

Często korzystamy z pomocy profesjonalnych klinik medycyny estetycznej, sama kilka razy byłam w Magicznej Klinice - zerknijcie na pakiety jakie oferują, zabiegi i ceny - dostępne dla każdego

wiola438
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wiola438 » 22 maja 2019, 18:41

teklazz pisze:
20 maja 2019, 19:24
Często korzystamy z pomocy profesjonalnych klinik medycyny estetycznej, sama kilka razy byłam w Magicznej Klinice - zerknijcie na pakiety jakie oferują, zabiegi i ceny - dostępne dla każdego
To prawda. W Magicznej Klinice mają bardzo dobrych specjalistów. Pracują na dobrej jakości preparatach i nowoczesnych sprzętach więc to również na plus. No i co ważne - często oferują promocyjne ceny. Ja u nich akurat powiększałam usta.

smerfetkablond
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: smerfetkablond » 23 maja 2019, 07:47

Jak oczyszczacie cerę?

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 23 maja 2019, 11:42

Używam kosmetyków do demakijażu, które sama robię. Dzięki temu wiem dokładnie, co się w nich znajduje.

Baila
Laik
Laik

Post autor: Baila » 23 maja 2019, 13:06

Moim zdaniem przede wszystkim należy dokładnie zmywać makijaż, a później nakładać tonik i na koniec krem ;)

teklazz
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: teklazz » 25 maja 2019, 20:19

wiola438 pisze:
22 maja 2019, 18:41
teklazz pisze:
20 maja 2019, 19:24
To prawda. W Magicznej Klinice mają bardzo dobrych specjalistów. Pracują na dobrej jakości preparatach i nowoczesnych sprzętach więc to również na plus. No i co ważne - często oferują promocyjne ceny. Ja u nich akurat powiększałam usta.
Kusi mnie tez modelowanie ust ale jakoś nie mogę sie zebrać. Możesz napisać jak ten zabieg wygląda i np. pokazać efekty po?

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 03 cze 2019, 18:41

Przyznam, ze dla mnie bardzo fajne cenowo i jakościowo są kremy z oferty https://ziaja.com/products/type/balsamy-do-ust . Ostatnio kupiłam tam aż 2 kremy i 3 balsamy, mąż niedługo wypuści mnie z torbami, ale przyznam że warto było mimow wsyztsko :D Jaki jest wasz ulubiony zapach pomadki z tej firmy? jak czesto kupujecie kremy do twarzy?

dagavip
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dagavip » 05 cze 2019, 10:30

Ja nigdy nie dbałam o cerę - nie używałam kremów, nie robiłam peelingu itd. Teraz mam tego skutki, bo cera jest bardzo zaniedbana. Dlatego dbajcie o siebie póki nie jest za późno. Mnie na szczęście udało się uporać z tym problemem dzięki profesjonalnym zabiegom z Arkana. Zerknijcie co mają do zaoferowania https://sklep.arkana.pl/b2b_pl/zabiegi.html - może i wam przypadną do gustu. Ja polecam zabieg rozjaśniający, daje super efekty.

sienna_081
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: sienna_081 » 06 cze 2019, 19:07

Przede wszystkim każda cera wymaga odpowiedniej pielęgnacji przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Codziennie należy dokładnie ocyszczać cerę, tonizować ją oraz używać odżywczych kremów, najlepiej na bazie naturalnych składników - https://www.cocolita.pl/kremy/sylveco-l ... m-brzozowy. Dzięki temu cera będzie odżywiona, nawilżona i w dobrej kondycji.

lenka3
Amator
Amator

Post autor: lenka3 » 06 cze 2019, 22:40

Spotkałam się ze stwierdzeniem, że kosmetyki nie działają. Hmm, działają działają, tylko na te dobre trzeba trafić. Patrzcie na składy, to podstawa. Ja bardzo sobie chwalę maseczki https://aurashop.pl/sklep/marka/shangpree/ , są różne jak zobaczycie. Po takiej to się czuję jakbym od kosmetyczki wyszła. Mi te w płachcie maseczki najbardziej pasują.

Antoska55
Amator
Amator

Post autor: Antoska55 » 17 cze 2019, 19:16

Nie jest to proste zadanie, na pewno wielu z was stawia na naturalne kosmetyki. Ja też staram się wyłącznie takie wybierać. Czasami jednak te to za mało i trzeba wybrać pomoc medycyny estetycznej. Jeżeli o tą chodzi to zajrzyjcie sobie na stronkę http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi ... nie-zmian/ Mnie zainteresowała ich oferta na laserowe usuwanie zmian skórnych. Taki szybki zabieg pozwoli mi na pozbycie się niechcianego pieprzyka.

kuna86
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kuna86 » 18 cze 2019, 11:10

sprawdźcie Neoglandyna Plus to żywność specjalnego przeznaczenia, która zawiera naturalne oleje tłoczone na zimno (lniany i z ogórecznika) omega 3 i omega 6 w tym GLA. Skutecznie pomaga nawilżyć skórę i zapobiega jej wysuszaniu! Ja po miesiącu stosowania zauważyłam świetne efekty :D

annaboron
Amator
Amator

Post autor: annaboron » 18 cze 2019, 12:12

Dobre kosmetyki to ważna rzecz, ale muszą być dobrane z głową oraz do tego co nam aktualnie dolega z cerą. Ja osobiście ostatnimi czasy stosuje kremy z tej serii ziaja - https://www.aptekagemini.pl/group/ziaja-mamma-mia. Przez jakiś czas wstydziłam się rozstępów, ale krem zdecydowanie daje sobie z nimi radę. Polecam!

Melvina
Amator
Amator

Post autor: Melvina » 18 cze 2019, 17:16

Może warto tu też zainteresować się propozycjami od salonu urody https://evospa.pl W tym miejscu bedziecie mogli liczyć na bardzo duży wybór zabiegów kosmetycznych. Pomagają w przeróżnych sytuacjach. Zobaczcie sobie ich ofertę, na pewno znajdziecie coś w sam raz do siebie. Możecie również wybrać cos z oferty medycyny estetycznej.

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 19 cze 2019, 00:31

Wydaje mi sie, ze najlepiej dbac o cere profesjonalnie, tj. w gabinecie medycyny estetycznej. Jestem z Wroclawia i korzystam z uslug https://drkepa.com/ i dzieki temu moja skora wyglada swiezo, mlodo, jest nawilzona i zadbana. Oczywiscie nie zaniedbuje pielegnacji domowej, ale profesjonalny zabieg raz na kilka miesiecy trzyma ją w ryzach ;)

dobi
Amator
Amator

Post autor: dobi » 01 lip 2019, 09:39

u mnie największym problemem sa suche usta, a jak sobie radzić z takim problemem to ja ostatnio znalazłam właśnie we wpisie o spierzchniętych ustach pielęgnacja jest kluczowa tak naprawdę i to na nią warto postawić w pierwszej kolejności

smooki
Laik
Laik

Post autor: smooki » 01 sie 2019, 13:00

Cera z wiekiem nastręcza wielu zmartwień, ponieważ pojawiają się niedoskonałości a przecież, chcemy zachować super wygląd na długie lata. Codzienne życie, stres, nieodpowiednie odżywianie, wszystko ma wpływ na powstawanie zmarszczek w wewnętrznych warstwach skóry. Na takie zmiany należy zwrócić szczególną uwagę i w porę zareagować. Obecnie są dostępne nieinwazyjne zabiegi wygładzania zmarszczek. Polecanym preparatem jest w pełni bezpieczny wypełniacz zmarszczek Restylane, na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. Polecam lekturę o jego właściwościach oraz odnalezienie gabinetów, które go stosują na stronie https://www.restylane.com/pl/

filipinka
Amator
Amator

Post autor: filipinka » 12 sie 2019, 16:10

Dobre, niedrogie i z naturalnym składem są kremy wiesiołkowe (polski Gal), które kupuje się w aptekach. Dla suchej, wrażliwej i normalnej skóry najlepsze.

AgataSZ
Amator
Amator

Post autor: AgataSZ » 13 sie 2019, 07:13

Baila pisze:
23 maja 2019, 13:06
Moim zdaniem przede wszystkim należy dokładnie zmywać makijaż, a później nakładać tonik i na koniec krem ;)
Zgadzam się... to powinno wystarczyć... trzeba tylko dobrać odpowiedni krem do twarzy. :)

frizi5
Stylista
Stylista

Post autor: frizi5 » 03 wrz 2019, 10:24

To prawda, że niektóre kosmetyki wcale nie są drogie, a bardzo skuteczne. Naturalnymi można zadbać o swoją skórę. Jak chce się ją dobrze nawilżać to krem witaminowy do ciała HB się sprawdzi. Wypróbowałam kosmetyku i jest rzeczywiście skuteczny. Skóra jest dzięki niemu zdrowa.

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 09 paź 2019, 22:54

Jeśli mamy skutecznie dbać o cerę to przede wszystkim dobry krem. Na rynku są przeróżne, ja stawiam na odżywczy resibo krem https://cosibella.pl/product-pol-1460-R ... -50ml.html odżywia, nawilża, łagodzi podrażnienia. W składzie kwas hialuronowy, zadziała również na zmarszczki w takim razie. A ze składników odżywczych to masło shea, ekstrakt z alg czy olej z pestek moreli.

mparisian
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: mparisian » 10 paź 2019, 08:48

Przede wszystkim ważna jest odpowiednia pielęgnacja, zmywanie makijażu przed snem i dokładne oczyszczanie twarzy przed nakładaniem kremów.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków