odkurzacz bezprzewodowy

Piszcie o czym chcecie
lenka3
Amator
Amator

odkurzacz bezprzewodowy

Post autor: lenka3 » 20 maja 2019, 19:43

Jakie według was są godne polecenia odkurzacze bezprzewodowe? Najlepiej jakby ktoś miał u siebie, to powiedziałby jak w praktyce się sprawuje. Chyba, że jeszcze z tych https://www.euro.com.pl/odkurzacze-pionowe.bhtml coś może polecicie. Chciałabym tego typu odkurzacz rodzicom kupić, wydaje się wygodniejszy w obsłudze.

Kythertan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: odkurzacz bezprzewodowy

Post autor: Kythertan » 05 lip 2019, 11:58

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że jeśli chodzi o wybór odkurzacza do domu, bardzo pomoze wam ten artykuł http://augustow24.pl/info/roboty-sprzat ... 19960.html . Sam od jakiegos czasu posiadam taki odkurzacz automatyczny i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony. Szczerze polecam takie rozwiązanie

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 26 sie 2019, 19:32

Wiesz co, z takimi zwykłymi odkurzaczami używanymi w gospodarstwach domowych nie ma tak naprawdę żadnego problemu, bo wybór w każdym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego jest po prostu ogromny. Zresztą, co ja będę wam na ten temat mówić, przecież sami zapewne doskonale zdajecie sobie z tego sprawę. Znacznie cięższa sprawa jest już z porządnym sprzętem służącym do odprowadzania szlamu i pyłu, czyli z odkurzaczami przemysłowymi. Przyznaję, że zajęło mi naprawdę masę czasu dojście do jakichś porządnych i specjalistycznych narzędzi w tym zakresie. Na szczęście udało mi sie natrafić w internecie na stronę https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/ ... -i-szlamu/ , gdzie znalazłem dokładnie to czego szukałem. Dodatkowo krótka rozmowa z ich konsultantem sprawiła, że byłem w stanie dopasować zamówienie do moich realnych potrzeb. A chyba wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wbrew pozorom to nie jest takie proste i oczywiste, a szkoda... :)

dervak
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dervak » 31 sie 2019, 15:59

A co sądzicie o odkurzaczach centralnych takich jak vroom warto czy nie warto? Mam swój garaż w którym często potrzebuje coś posprzątać i męczy mnie już ten odkurzacz z kablem. Z tego co sprawdzałem centralne odkurzacze wcale nie są takie drogie tylko czy faktycznie są praktyczne? Podpowiedzcie mi trochę!

motylek39
Amator
Amator

Post autor: motylek39 » 07 wrz 2019, 07:47

Jak chcesz odkurzacz bezprzewodowy to moim zdaniem irobot będzie dobrym rozwiązaniem. Będziesz miała dokładnie posprzątane, włosy i kurz dobrze powybierane. Ja też na początku byłam sceptycznie nastawiona do kupna tego sprzętu, a teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia

Monika09
Laik
Laik

Post autor: Monika09 » 08 wrz 2019, 19:55

Ja mam zwykły odkurzacz z Zilana workowy i jestem naprawdę zadowolona. Mały tradycyjny . Duża moc. Te roboty zawsze trzeba naładować . A tu chce to odkurzam zero nerwów. Działa bez zarzutów. kupiłam przez allegro w super cenie .

Pawelos_Lis
Laik
Laik

Post autor: Pawelos_Lis » 08 wrz 2019, 20:55

Moim zdaniem taki odkurzacz to bardzo dobry pomysł.

butelkowazielen
Laik
Laik

Post autor: butelkowazielen » 30 paź 2019, 21:29

w Katowicach niedawno powstal nowy sklep Ocean Karcher ;) wlasnie ze sprzetem do sprzatania, roznymi akcesoriami :) wybralismy sie z mezem i wrocilismy z takimi fajnymi zamiatarkami do ogrodu, swietna sprawa, mega ulatwia robote, poogadalismy co tam maja i musze powiedziec, ze wybor jest OGROMNY

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków