Kursy zawodowe

Piszcie o czym chcecie
Oliwa
Stylista
Stylista

Kursy zawodowe

Post autor: Oliwa » 13 cze 2019, 05:17

Na https://www.kursy-szeliga.pl/ znalazłem fajną ofertę kursów na wózki widłowe. Czy ktoś z Was robił sobie takie uprawnienia i może pokrótce opowiedzieć, jak wygląda nauka i jak długo trwa? Zależy mi na szybkim zdobyciu nowych uprawnień.

Baby67
Mistrz
Mistrz

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Baby67 » 29 cze 2019, 14:57

Są takie branże, w których ciągłe doszkalanie się jest wręcz nieuniknione. Jedną z takich branż jest oczywiście branża informatyczna, ponieważ cały czas się ona rozwija :) Mój najlepszy przyjaciel, który pracuje jako informatyk w dużej firmie, zapisał się właśnie ostatnio na autoryzowane szkolenie Microsoft Identity With Windows Server 2016 MS 20742, ponieważ stwierdził, że taka wiedza bardzo przyda mu się w jego pracy :)

Shimer
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Shimer » 01 lip 2019, 11:15

A co powiecie na fantastyczne szkolenia dla kosmetologów warszawa ? Ktoś zainteresowany? Pytam, bo właśnie wczoraj przez przypadek trafiłam na stronę Akademii Urody i znalazłam tam naprawdę super oferty szkoleń. Myślę, że powinniście też sobie ją przejrzeć. W szczególności, że ich ceny są naprawdę konkurencyjne.

kosmyk1
Amator
Amator

Post autor: kosmyk1 » 03 lip 2019, 12:23

Ja uważam, że warto się wspomagać i chodzić na tego typu kursy.
Zerknij sobie tu angielskie zwroty dla początkujących
myślę, że to może być coś fajnego dla kogoś kto chce się zacząć uczyć i coś z w swoim życiu również zawodowym może zmienić.
Koniecznie sobie sprawdź.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków