Strona 1 z 1

Kursy zawodowe

: 13 cze 2019, 05:17
autor: Oliwa
Na https://www.kursy-szeliga.pl/ znalazłem fajną ofertę kursów na wózki widłowe. Czy ktoś z Was robił sobie takie uprawnienia i może pokrótce opowiedzieć, jak wygląda nauka i jak długo trwa? Zależy mi na szybkim zdobyciu nowych uprawnień.

Re: Kursy zawodowe

: 29 cze 2019, 14:57
autor: Baby67
Są takie branże, w których ciągłe doszkalanie się jest wręcz nieuniknione. Jedną z takich branż jest oczywiście branża informatyczna, ponieważ cały czas się ona rozwija :) Mój najlepszy przyjaciel, który pracuje jako informatyk w dużej firmie, zapisał się właśnie ostatnio na autoryzowane szkolenie Microsoft Identity With Windows Server 2016 MS 20742, ponieważ stwierdził, że taka wiedza bardzo przyda mu się w jego pracy :)

Re: Kursy zawodowe

: 01 lip 2019, 11:15
autor: Shimer
A co powiecie na fantastyczne szkolenia dla kosmetologów warszawa ? Ktoś zainteresowany? Pytam, bo właśnie wczoraj przez przypadek trafiłam na stronę Akademii Urody i znalazłam tam naprawdę super oferty szkoleń. Myślę, że powinniście też sobie ją przejrzeć. W szczególności, że ich ceny są naprawdę konkurencyjne.

Re: Kursy zawodowe

: 03 lip 2019, 12:23
autor: kosmyk1
Ja uważam, że warto się wspomagać i chodzić na tego typu kursy.
Zerknij sobie tu angielskie zwroty dla początkujących
myślę, że to może być coś fajnego dla kogoś kto chce się zacząć uczyć i coś z w swoim życiu również zawodowym może zmienić.
Koniecznie sobie sprawdź.

Re: Kursy zawodowe

: 25 lip 2019, 12:18
autor: asia3939
Jeśli chodzi o szkolenia to wydaje mi się, że informatycy zamiast się szkolić mogą sami udoskonalać swoje umiejętności. Świetnie do tego nadadzą się odpowiednie książki. Znalazłam takie na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Pytho ... 973,k.html . Mój syn wiele z takich książek się nauczył :)

Re: Kursy zawodowe

: 29 lip 2019, 07:59
autor: joank
Myślę, że w tej sytuacji mogą Was też zainteresować kursy dla fizjoterapeutów dostępne na stronie http://www.topschool-pnf.pl/. Kursy te finansowane są z funduszy unijnych. Warto się zainteresować aby się dokształcać w branży.

Re: Kursy zawodowe

: 22 sie 2019, 08:56
autor: Adrianna34
Jeśli chodzi o kursy zawodowe to polecam także sprawdzić ofertę edukacyjną placówki As Edukacja https://asedukacja.pl/oferta/kwalifikac ... wodowe-kkz która również umożliwia naukę w zakresie różnych kursów zawodowych m.in technika żywienia, cukiernika, kucharza, czy właśnie technika usług fryzjerskich. Oprócz tego posiadają również rozbudowaną ofertę zawodów głównie przeznaczonych dla mężczyzn. Dlatego jak chcecie się dalej kształcić oraz zdobywać nowe umiejętności to zdecydowanie polecam, bo daje to konkretną wiedzę oraz umiejętności w zawodzie.