A gdzie na wakacje we wrzesniu

Piszcie o czym chcecie
alutka90
Mistrz
Mistrz

A gdzie na wakacje we wrzesniu

Post autor: alutka90 » 23 lip 2019, 10:43

Zastanawiam się nad wyjazdem na wakacje, chcialabym zobaczyc cos nowego , nie musze jechac koniecznie z agranice ,w ystarczy mi Polska , zastanaiwma się nad odwiedezeniem Trójmiasta https://www.dhapartamenty.pl/atrakcja.php?id=103 . Myslicie ,ze jest tam co zwiedziać przez 5 dni? :) Może polecice jakies fajne apartamenciki noclegowe? :)

Magenda
Laik
Laik

Re: A gdzie na wakacje we wrzesniu

Post autor: Magenda » 23 lip 2019, 13:33

Ja właśnie zastanawiam się nad wyjazdem na Wyspy Kanaryjskie - co myślicie?

MerciAnka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: MerciAnka » 23 lip 2019, 18:19

Ja właśnie też planuję jakieś wakacje i kompletnie nie mam pomysłu.

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 23 lip 2019, 19:36

A co robicie z Waszymi zwierzakami, kiedy jedziecie na jakieś dalsze wakacje? Bo jak wiadomo pieska wszędzie zabrać ze sobą nie można... My w takich sytuacjach korzystamy zazwyczaj z oferty specjalnego hotelu dla psów "U Zoopsychologa" w Maryninie pod Warszawą. Nasz pupil zawsze ma tam zapewnioną profesjonalną opiekę i bardzo dobre warunki, więc polecamy :)

Postzunia
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Postzunia » 24 lip 2019, 09:52

A myślałaś o tym żeby wykupić sobie na przykład czarter jachtem zagranicą? Świetne oferty mają tutaj https://www.sailor.pl/pl/czartery-zagra ... -kierunkow Nie dość że organizator ma wieloletnie doświadczenie to ceny są także atrakcyjne. Spróbuj i może będzie to największa przygoda twojego życia.

Estetyczna
Amator
Amator

Post autor: Estetyczna » 25 lip 2019, 13:52

Ja polecam gorącą Hiszpanię :D Jeżeli dużo wcześniej zaplanujemy podróż, tym tańsze bilety lotnicze można dostać i wcale tak drogo to wszystko nie wychodzi :) Jeżeli ktoś martwi się o swój samochód pozostawiony na parkingu przed lotniskiem, to polecam skorzystać z usług http://www.carlove.com.pl/pl/ Już kilka razy mnie podwozili :D Są zawsze punktualni, a kierowcy zawsze mili :)

dervak
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dervak » 25 lip 2019, 18:30

We wrześniu to nie wiem, bo my wolimy w lato nasze stare i lubiane świnoujście pokoje z aneksem kuchennym ogarnięte kilka lat temu i zawsze wracamy w to samo miejsce więc jest spoko. Niestety w tym roku malo czasu i wolnego od praacy wiec na tydzien sie nie uda, ale moze na weekend... kto wie, kto wie :)

Frotoli
Laik
Laik

Post autor: Frotoli » 25 lip 2019, 21:10

Ja polecam polskie góry.

Melaska
Amator
Amator

Post autor: Melaska » 11 sie 2019, 17:04

Wrzesień to jeszcze nie jest wcale taki zły miesiąc na wakacje. W wielu krajach można liczyć na w miarę dobrą pogodę, a jest to końcówka sezonu więc ceny są już o wiele niższe. Jedyne co zauważyłam w takich Chorwacji, albo Bułgarii, to ze wiele restauracji, sklepów jest po prostu pozamykana, miasta śpią wieczorami. Może to być dla niektórych problemem, ale mi to nie przeszkadzało. Jeżeli szukacie wakacji dla siebie to zajrzyjcie sobie może na esky.pl. Znajoma polecała właśnie ogarnąć tu bilety lotnicze wraz z hotelem, w takich pakietach proponują tu fajne zniżki:)

michaelo82
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: michaelo82 » 19 sie 2019, 13:43

A może polska puszcza białowieska? W Białowieży jest na prawdę sporo bardzo ciekawych miejsc, gdzie można na łonie przyrody fajnie i skutecznie wypocząć. Tutaj macie na przykład fajne noclegi http://ujasiaimalgosi.pl/ .
Tego typu leśniczówka w obrębie puszczy to gwarancja zdrowego powietrza, nieba usłanego gwiazdami oraz ciekawych odgłosów nocą z puszczy :D

czome
Laik
Laik

Post autor: czome » 19 sie 2019, 13:55

ja polecam polskie morze, we wrzęsniu jest ekstra

mikonka
Amator
Amator

Post autor: mikonka » 26 sie 2019, 18:39

Wrzesień ma być bardzo gorący więc radzę skorzystać i wynająć takie domki letniskowe domki letniskowe https://westerncamp.pl/domki/ w Zatorze. Miasteczko Westerncamp to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i pozwoli nam wypocząć w komfortowych warunkach w przystępnej cenie. Ponadto okolica też ma wiele do zaoferowania jak chociażby park Energylandia czyli największe miasteczko w Europie. Radzę korzystać póki pogoda dopisuje.

szaramysza
Amator
Amator

Post autor: szaramysza » 28 sie 2019, 20:35

Jesień to znakomita pora na wakacje. W tym roku właśnie jesienią ruszam do Iranu z Wytwórnią Wypraw. Uwielbiam poznawać nowe miejsca dlatego tez korzystam z wycieczek objazdowych by móc zobaczyć jak najwięcej i wrócić usatysfakcjonowana.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków