Wielki problem! Za dużo za gęstych włosów :( Pomocy :(

Piszcie o czym chcecie
michal2409
Laik
Laik

Wielki problem! Za dużo za gęstych włosów :( Pomocy :(

Post autor: michal2409 » 05 paź 2010, 15:53

Witam!

Odkąd pamiętam mam cholerny problem z włosami, a mianowicie, jeśli tylko zapuszczę je na troszkę dłuższe (jakieś 5-7 cm), to nie mogę sobie z nimi poradzić. Są po prostu tak gęste, że przy jakimkolwiek stawianiu sklejają się ze sobą i wygląda to paskudnie. Próbowałem na różne żele, gumy, lakiery, i albo zaraz opadają albo się sklejają i wyglądają jakby mi ktoś rozbił jajko na głowie i zostawił. Próbowałem je co prawda pocieniować, ale wymiękłem po kilku ruchach fryzjerki:( Czy jest jakiś inny sposób na moje włosy, czy tylko wyrwanie połowy? Błagam o pomoc

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Wielki problem! Za dużo za gęstych włosów :( Pomocy :(

Post autor: Lisek_1 » 06 paź 2010, 17:37

Z tym jajkiem - to dowód na to że niewłaściwie używasz kosmetyków. Gum i past używa się zwykle w taki sposób: odrobinę da dłoń rozcieramy, podnosząc temperaturę produktu i muśnięciami nakładamy. Jednak dłuższych włosów nie można stawiać na takich kosmetykach. 5-7 to długość najgorsza do układania. Takie włosy są zbyt długie żeby je postawić za pomocą zwykłych kosmetyków. Trzeba porozmawiać z dobrym fryzjerem a on doradzi jakąś fajną fryzurę na taką długość. Powinien również powiedzieć na jakich kosmetykach można ją uzyskać.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków